Şimdi Ara

Akk kalktımı yoksa teknık bır sorun mu var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
979
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Resımlerde olay gayet açık sevındım bu duruma acaba bır teknık sorun mu var  Akk kalktımı yoksa teknık bır sorun mu var

• neden hiç uydunet te böyle teknik sorunlar olmuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Geçen mesut çevik yakında kota olayı kalkacak, firmanın ismini burdan söylemeyelim ama yakında haberleri gelir diyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryptdlg

Geçen mesut çevik yakında kota olayı kalkacak, firmanın ismini burdan söylemeyelim ama yakında haberleri gelir diyordu.

Alıntıları Göster
    Benim 75 GB AKK kotası dün akşam doldu.

76.402.691.405
    (71,156 GB)

Bu şekilde görünüyor. Hızda henüz düşme olmadı. Ama Parantez içindeki kısım dikkate alınacaksa o zaman kota dolmamış olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noctivagant

Benim 75 GB AKK kotası dün akşam doldu.

76.402.691.405
    (71,156 GB)

Bu şekilde görünüyor. Hızda henüz düşme olmadı. Ama Parantez içindeki kısım dikkate alınacaksa o zaman kota dolmamış olabilir.

Alıntıları Göster
    Umarım en yakın zamanda tamamen kaldırırlar veya adil hızlarda yükseltme yaparlar.
    3mbps ile işlem yapmak gerçekten çok zor :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustibh

Umarım en yakın zamanda tamamen kaldırırlar veya adil hızlarda yükseltme yaparlar.
    3mbps ile işlem yapmak gerçekten çok zor :)

Alıntıları Göster
    Ben süper online nın 8mbit 50gb tarifesini kullanıyorum. Yaklaşık 150-200gb indirme yaptım ama hala hızım düşmedi. Ay sonu kitlemezler fiyata inşallah. Başka bu durumda olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9E8F2C31A

Ben süper online nın 8mbit 50gb tarifesini kullanıyorum. Yaklaşık 150-200gb indirme yaptım ama hala hızım düşmedi. Ay sonu kitlemezler fiyata inşallah. Başka bu durumda olan var mı?

Alıntıları Göster
    Ben Turknet kullanıyordum 4 5 ay hiç hızım düşmemişti sonradan düşmeye başladı arada böyle şeyler oluyor.
  • Benimde kafama takildi 3-4 gundur 12mbps aliyorum.. (12 ye sabitlemistim) youtube keyif veriyor bi islem yapsak yarida kalmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: efekan candan

Bu mesaj silindi.
    bende işliyor, akn 200 gb şuan 260gb da 3mbps ile devam..

edit: harf hatası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _A_N_I_L_ -- 28 Nisan 2015; 16:00:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _A_N_I_L_

bende işliyor, akn 200 gb şuan 260gb da 3mbps ile devam..

edit: harf hatası

Alıntıları Göster
    Fazla kurcalama kullan gitsin
  • mcrew kullanıcısına yanıt
  • quote:

Link var mı acaba ?
  • quote:

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_Sorulu_Cevapli_Teknoloji_ve_Oyun_Programi_Canli_Yayin_Tekrari-13581.htm

26:30 dakikadan itibaren muhabbet dönüyor.
    gta 5 shadow of mordor ve 3 kişi aktif internet kullanımıyla 400 gb kullandık bu ay ve hala düşmedi internet hızım. 16mbit kullanıyorum. İşin ilginci, aylardır süregelen akşamları rezalet internet problemi de ortadan kalktı. Her daim saniyede 2mb download ediyorum. Böyle devam ederse isterse 100 tl olsun ttnette kalırım.

• cryptdlg kullanıcısına yanıt
    Hala belli olmadı mı?Acaba Superonline mı ki?Gerçi 25 mbit 100 TL yine pahalı arkadaş.
  • SkyTech74 kullanıcısına yanıt
    Sanırım superonline, ve evet pahalı.
  • quote:

Sanırım superonline, ve evet pahalı.
    AKK kaldırılması muhabbetini sanırım Uydunet için de duydum, ama nerede okuduğumu hatırlayamıyorum şu an. Ancak SOL daha akla yatkın geliyor. TTNet olmadığı kesin zaten...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shaq Diesel

AKK kaldırılması muhabbetini sanırım Uydunet için de duydum, ama nerede okuduğumu hatırlayamıyorum şu an. Ancak SOL daha akla yatkın geliyor. TTNet olmadığı kesin zaten...

Alıntıları Göster
    Şu AKK kaldıracak olan hangi firmalarmış kaynak nerde? Ben de okuyayım o haberleri :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5888A84FC

Şu AKK kaldıracak olan hangi firmalarmış kaynak nerde? Ben de okuyayım o haberleri :)

Alıntıları Göster
    Çeşke kalksa veya düşen hız artsa.
  • quote:

http://www.bolumsonucanavari.com/VideoIncelemeler-2si1_Sorulu_Cevapli_Teknoloji_ve_Oyun_Programi_Canli_Yayin_Tekrari-13581.htm

26:30 dakikadan itibaren muhabbet dönüyor.

AKK siz paketlerin müjdesi sanırım bu. Onun fiyatları da tavan olur zaten :) Fazla ümit etmemek gerek :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.