Şimdi Ara

Açılan Pankartlar Hakkında Düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
167
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mustafa Denizli-tümer metin-şansal büyüka bunların fenerli oldukları veya feneri destekledikleriyle ilgili veya tarafsız olmadıklarıyla alakalı pankartlar asılıydı. mustafa denizliyi istisna tutarsak gerisini savunacak değilim. öyle insanlar olmasa bile gözümde 5 para etmez insanlar. mustafa denizli ise geçmişte Galatasaray da yaptıkları hizmetlerden ötürü ve benim gözümde olan değerinden ötürü fatih terimden sonra benim için 2 . sıradaki kişidir. her zaman takımın başında görmek isterim. 3 tribünde de pankartlar vardı. mustafa denizli'nin açıklamalarını dinledim.

bunlar içimi acıttı, bütün gs taraftarının görüşü değildir. ben tarafsızım ne varsa onu koşuyorum. kaldı ki Galatasaray benim ekmek yediğim ve gözümde en çok değeri olan camiadır diye açıklamalar yaptı. benim merak ettiğim mustafa denizli hakkında ne düşünüyorsunuz. bu adam 2-3 sene sonra Galatasarayın başına geldiğinde kendisine destek olur mu. mesela hamza hoca galatasaraya gelmeden de arenada alkışlanmıştı akhisarın başındayken. kendisi Galatasaray tarihine geçecek başarılara imza attığı gerçek böyle bir insanın düşmanlık yapacağını düşünmüyorum ama acaba zamanla o da mı değişti.?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.