Şimdi Ara

madem burak kötü...

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
213
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu kadar pozisyona nasıl girebiliyor. bu kadar golü nasıl atabiliyor. neden başka adamlar bu kadar pozisyona giremiyor. demek ki pozisyona girebilmek de bir meziyet. kimisi 3 pozisyona girer 1 ini atar. kimisi 10 pozisyona girer 1 ini atar. bence gol dışındaki tüm istatistikler yalandır.
    ha burak kazma mı : kazma
    burakın futbol zekası düşük mü: düşük
    burakın ayağı tekniği düşük mü. düşük
    ama bir şekilde sürüyle pozisyona giriyor ve gol atıyor. gol atmasa gol atacak adama boşluk yaratıyor asist yapıyor. bir de eminim ki bu adam her gün drogbayı arıyordur. umarım gelecek sezon yanına öyle birin getirebiliriz.

• Bugun girdigi pozisyonlara ligteki hicbir forvet giremezdi bu kadar net soyluyorum, arada olur boyle kotu zamanlar messi bile kaciriyor onemli degil onemli olan hirsi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkasında sneijder var formsuz olsa da paslari çok iyi olan ve devamlı ona oynayan selçuk var soldan yardiran yasin var .. Kisaca herkes buraka oynuyor bu kadar pozisyona da girmesin mi be kardeşim..Ayriyetten bizi yaniltan burakin yedeğinin olmamasi.. Umutu izliyoruz ah burak vah burak diyoruz sonra..Su takımda en basitinden webo bile olsa ne büyük fark oluştururdu.. Kisaca buraki kıyaslamak iiçin muhakkak iyi bir forvet daha almaliyiz o zaman ak kara gorunur

• adam sakatlıktan geldi el insaf hocada demiş kasma diye
  • Burak sadece lig standartlarına göre iyi, ligimizin hali bu kadar kötü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adamın iyi olan birşeyi yok. Bunun yakaladığı pozisyonların yarısını Drogba yakalasa bundan fazla gol atar. Tabi drogba ile kıyas doğru değil ama ne derece beceriksiz olduğunu anlatmakniçin söyledim.

Burak kendisine doğru gelen uzun toplarda ne yapar?

1- Faul yapar
    2- Kendini yere bırakır, faul itirazı yapar.

Bie forvette olması gereken vasıflardan sadece hızlanma var burakta.

• Burak'ın pozisyonları zor pozisyonlardı. Atamamasına bir şey demiyorum. Ama sakatlığı tam atlatamamış kötüydü bugün, tam olarak hazır değil. Tıpke Melo gibi.

Telles çok iyiydi çok beğendim bu maç.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.