Şimdi Ara

Burak'a Kötü,Kazma diyenler?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Güzel kardeşlerim.Adama laf ediyorsunuzda bana 1 tane yedeğine söyleyin.Pandev mi? Umut mu?
    Burak bu takımın tek forvetidir adama boşu boşuna laf ediyorsunuz.

• Umutta gayet iyi bence yedek haliyle 10 golü var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eğri oturup doğru konuşalım burak bugun sanssızmıydı bilemiyorum ama kotu oynadı bence ben buragın tek pozisyon hariç kızdım altıpastan kafa vuruşunu gol yapmalıydı onun haricinde zor pozisyonlardı bence golcülerde böyle seyler olabiliyor bjkye atsın mersinde atsın inş. atar sakatlıktan çıktı kendine gelecektir ondan iyisi yok sahip çıkmalıyız krala

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece Burak değil hem Burak hem umut iiçin konusuyorum..
    1. Bu adamlarda top tekniği ve kontrolü var mi
    2. Bu adamlar dribbling yapabilir mi
    3. Bu adamlar doğru düzgün pas verebilir mi
    4. Bu adamlar sirti donuk oynar mi
    5. Bu adamlar nizami bicimde hava topuna cikabilir mi
    6. Bu adamlarin oyun zekasi ne durumda.. Pas tercihleri ofsaytlar pas sut tercihleri vs..

Bu aksam ne gol atti ne asist yapti hatta çok görünmedi ama gorundugu bolumler yetti..muhammet demiri diyorum sizlere modern bir forvet öyle olmali.. Bakin kiytirik antepin forvetinden bahsediyoruz..

• umutun attığı gollerin coğu boş kaleye yuvarladığı goller burak hiç değilse bişiler yapıp atıyo burak kötü olsada bu takımda banko 11 olması lazım
  • umuta iyi diyen arkadaşı pistten alalım.Burak sakatken takımdaki gol sıkıntısını gördük herkes Burak ı aradı.Çok iyi bi yabancı forvet gelmezse en iyi forvetimiz tartışmasız Buraktır.
  • Kimse demiyor şampyionluga kilenın bırakın bu işleri.

Biri Okan burukun Antepi Gs ye yattı derler diye konu acıyor Otekı Buraka kazma dıyenler dıye. Bosverın bunları onumuzdekı maçlara bakcasssss
  • Kötü ve kazma ya hakaret olmuş bu. Biz elimizde daha iyisi var demiyoruz zaten ama bunun yerine genc sinana şans verilse birşeyler olurdu belki.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ramiz Karaeski

Umutta gayet iyi bence yedek haliyle 10 golü var

Allahı var Emenike den iyi

• Elimizde başka forvet yok diye kazma demeyip göklere mi çıkartacağız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AkifKarabulut

Sadece Burak değil hem Burak hem umut iiçin konusuyorum..
    1. Bu adamlarda top tekniği ve kontrolü var mi
    2. Bu adamlar dribbling yapabilir mi
    3. Bu adamlar doğru düzgün pas verebilir mi
    4. Bu adamlar sirti donuk oynar mi
    5. Bu adamlar nizami bicimde hava topuna cikabilir mi
    6. Bu adamlarin oyun zekasi ne durumda.. Pas tercihleri ofsaytlar pas sut tercihleri vs..

Bu aksam ne gol atti ne asist yapti hatta çok görünmedi ama gorundugu bolumler yetti..muhammet demiri diyorum sizlere modern bir forvet öyle olmali.. Bakin kiytirik antepin forvetinden bahsediyoruz..

O maddelerdeki cogu seyi gelistirdi burak yalniz gercekten

• Bu takımda Burak yılmazın ölüsü umuttan da pandevden de iyidir. olmayınca ağlıyorsunuz varken kıymetini bilin. tamam bu maçta çok kaçırdı ama sakatlıktan yeni gelen birisi. form tuttuğunda makine gibi atıyor golleri az destek olun olmuyorsanız köstek olmayın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.