Şimdi Ara

allah rızası ıcın g2 yazılım atamıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar allah rızası ıcın bana yardım edın lg g2 802TR cıhazım var ben bu cıhaza lolıpop yuklemeye calıstım ama olmadı lg logosunda takılıp kaldı TOT ıle yazılım atmata calısıyorum SW NULL IMEI NULL hatası alıyorum LG kendı kurtarma programını denıyorum %2 kalıyor aslında ben bu tele twrp den den bır komut gırdım ne olduysa ondan sonra oldu ya 3 gundur ugrasıyorum sonuç(0) servısede veremıyorum cıhaz rootlu ne ulor yardım edın cıhazı mtp modunada alamıyorum wın 7 drever yuklenıyor dıyor sonra çyuklenmıyor allah hepınızden razı olsun sımdıden heryolu denedım offlıne yukleme tot yukleme

• quote:

Orijinalden alıntı: dekor67

arkadaslar allah rızası ıcın bana yardım edın lg g2 802TR cıhazım var ben bu cıhaza lolıpop yuklemeye calıstım ama olmadı lg logosunda takılıp kaldı TOT ıle yazılım atmata calısıyorum SW NULL IMEI NULL hatası alıyorum LG kendı kurtarma programını denıyorum %2 kalıyor aslında ben bu tele twrp den den bır komut gırdım ne olduysa ondan sonra oldu ya 3 gundur ugrasıyorum sonuç(0) servısede veremıyorum cıhaz rootlu ne ulor yardım edın cıhazı mtp modunada alamıyorum wın 7 drever yuklenıyor dıyor sonra çyuklenmıyor allah hepınızden razı olsun sımdıden heryolu denedım offlıne yukleme tot yukleme

Kardeşim hiç cihazı kurcalama bence garantin varsa garantiye götür cihaz kilitlendi gibi bir yalan uydur root'lu felan deme rom attım deme garanti dışı kalma şansın var bide kendini güvenceye al unroot yap telefonunu teknik servise bırak onlar ücretsiz onarırlar :)

• kardesım dowland modda rooted yazıyor ama gorunce garantı dısı bırakırlar cıhaz dowland moda gırıyor
  • quote:

kardesım dowland modda rooted yazıyor ama gorunce garantı dısı bırakırlar cıhaz dowland moda gırıyor

Birşey olmaz kardeş sen bilmiyo ayağına yat bende dün verdim cihazımı aldılar garantiye ama hiç çaktırma kiltilendi sonra açılışta takıldı felan gibisinden bişiler bul sen bulaşma senden en fazla 25 30 lira alırlar oda yazılım atmak için :)
  • Assains07 kullanıcısına yanıt
    kardes ya garantı dısı derseler hemen demezler bence sana garantı dısı derseler yarın bırgun benım ekranda kosede hafıfbı sararma var yollayıp ekranı degıscektım ya
  • quote:

kardes ya garantı dısı derseler hemen demezler bence sana garantı dısı derseler yarın bırgun benım ekranda kosede hafıfbı sararma var yollayıp ekranı degıscektım ya

Kardeş valla banada öyle geliyor ama bilmiyorum adam rootlu oldugunu anladı ama aldı telefonu zaten soft brick olmuştu yazılım çökmüştü onlar 2 3 güne yazılım yükliyip veriyolar tabiki garanti dışı kalırsa bu garanti dışı onarıma giricek yinede yapıyorlar 20 25 lira birşey zaten buda önemli olan yapılsında garanti felan önemli değil yeni yazılım attıklarında root room felan kalmıyor zaten :)
  • Assains07 kullanıcısına yanıt
    bende dıyorum kı yarın ıstanbul tarafındakı telefonculara bı gotureyım yaparlarsa 30 40 tl verıp yaptırayım sonrada ekran sorunu dıye garantıye yollayayım ama yapabılen varmı bılmıyorum ya
  • quote:

bende dıyorum kı yarın ıstanbul tarafındakı telefonculara bı gotureyım yaparlarsa 30 40 tl verıp yaptırayım sonrada ekran sorunu dıye garantıye yollayayım ama yapabılen varmı bılmıyorum ya

İllaki vardır ama güvenebileceğiniz yerlere bırakın cihazınızı :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.