Şimdi Ara

Call of Duty: Black Ops 3, Oyun İçi Bir Videoyla Tanıtıldı (Türkçe Altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
145
Cevap
0
Favori
1.868
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     Sızıntılarla geçen bir duyuru sürecinin ardından beklediğimiz video nihayet bizlerle. Activision ve Treyarch, oyun içi bir videoyla beraber Call of Duty: Black Ops 3'ü tanıttı. 

6 Kasım'da PC, PS4 ve Xbox One için çıkacak olan oyun, sadece yeni nesil konsollar için hazırlanan ilk Call of Duty oyunu olmasıyla dikkatleri çekiyor. Oyunu ön sipariş yapan oyuncuların çıkışından hemen önce yapılacak bir betaya katılacağı belirtiliyor. Açıklamalara göre bu betaya üç farklı harita eşlik edecek.

Daha önce yayınlanan Teaser videosunda gördüğümüz üzere Call of Duty: Black Ops 3, gelecek temasında karşımıza çıkıyor. Giyilebilir teknolojilerin çığrından çıktığ bir döneme gittiğimiz oyunun oyun içi videosunda da bu cihazlar kendini gösteriyor. 

Advanced Warfare'a benzer bir yapıyı gördüğümüz oyunda Co-Op oynanışa odaklanan dört kişilik senaryo modu bulunacak. Oyunun multiplayerında 9 farklı sınıf yer alacak ve her sınıfın farklı özellikleri ile farklı silahları bulunacak.

Oyunun ekran görüntülerine ve tanıtım videosuna aşağıdan bakabilirsiniz.

• Her sene aynı terhane ve video daki oyun içi görüntüler yeni nesil dedittirmiyor advandec warface düzeyinde hala

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Baktılar Deus Ex işi götürecek bizde çıkaralım bir tane dediler. Buna karşın hiçte fena durmuyor.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Hazır advanced warfareyı yapmışken bunuda aradan cıkarak demişler

• Bence; Advanced Warfare'a biraz Deus ex ve biraz Titanfall eklemişler. RoboCop tarzı bi hikayesi olacak kesin. İnsanlar kendi kontrolünde bir makine olacaklar ama zamanla makineler tamamen kontrolü ele alacak ama ama CoD'un hikayesi var(!)

• 15 saniye sonra kapadım hacı bu ne be her sene aynı tas aynı hamam

• Titanfall ve Crysis karışımı bir trailer mı gördüm orada ben? "What if a soldier become a weapon" kısmı bitirdi zaten direk. Star Wars'da ki robot askerlere karşı savaşıyoruz gibi bir izlenim edindim .Treyarch'dan güzel bir senaryo ve çok güzel bir soundtrack bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadSlinger -- 26 Nisan 2015; 20:35:33 >
  • Bu adamlarin acilen 2. Dunya savasi temasina geri donmesi lazim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cod 1 den sonra hiç bir call of duty oyunundan zevk alamayan tek ben miyim acaba :(

• quote:

Orijinalden alıntı: hasretbitmez

Cod 1 den sonra hiç bir call of duty oyunundan zevk alamayan tek ben miyim acaba :(
    abarttın dostum :D MW2 ye kadar herşey güzeldi.

• arabadanın texture kalitesine bakın yine aynı şey. süslemişler cracklı oynanır.

• Bu kadar saçma sapan bir oyun görmedim,Crysis,Titanfall ve kendi oyunları olan CoD AW yi almışlar ortaya balçık halinde ... çıkmış.Bize de ''Biliyidim böyle olacağını'' demek düşer.

• Ben alırsam sırf senaryo ve zombiler için alırım.

• Malesef olmasını istemediğim şey olmuş . Öncelikle , Black Ops 2'de insanoğlunun yaptığı hatayı yani "savaş alanına robot sokmayı" Black Ops 3'de "robotların anahtarları çalınınca ne olduğunu gördük onun yerine insanların uzuvlarını teknolojik hale getirelim" demeleri Black Ops hikayesi adına en sevindirici şey benim için . Deus Ex ve Robocop'dan fazlaca ilham alınmış fakat sadece bunlar değil Advanced Warfare ve Titanfall dan da vazgeçilmemiş . Özellikle karakterin duvarda yürüdüğü bir sahne var direk Titanfall'un oyun dinamiği . AW'de bana kalırsa Titanfall a özenme durumu yoktu ama Exo özellikleri yüzünden daha çok Crysis'e benzetiyordum . Black Ops 3 ise bu konuda beni hayal kırıklığına uğrattı biraz daha özgün şeyler denemeliler . Umarım güzel bir oyun olur ne olursa olsun senaryosu etkileyici olabilir . Kısaca senaryo konusu bakımından Deus Ex ve Robocop , oynanış dinamikleri bakımından AW ve Titanfall karışımları bekliyorum . Birde Zombi modu umarım DLC olarak eklenmez zira Treyarch zombi modunun babası böyle bir hainlik yapmaz diye umut ediyorum . Son olarak multiplayer kısmında özelleştirme nasıl olacak ? Acaba toplama insan mı yapacağız ? Kolu çıkart , yeni bacak ekle , lens ekle vs.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oyunbilgini57 -- 26 Nisan 2015; 20:46:54 >

• mekanik kollar ve bacaklar daha üstün diye askerlerin kollarını ve bacaklarını kesmeye başlamışlar, sanki hikaye bu yönde olacak gibime geliyor. bu döngü nereye kadar gidecek merak ediyorum yani illaki insanlar bir yerden sonra cod dan sıkılıp farklı oyunlara yönelecekler ve satış rakamları dibe vuracak. inanıyorum ki codun olmadığı bir yıl göreceğiz elbet bir gün :D

• Call Of Duty: Frog Simulator 3

• Herkes burada eleştirecek bu oyun yine satış rekorları kıracak.

AW ile çok güzel bir çıkış yakaladı seri aynı dinamikleri devam ettirmek pek iyi olmadı bence. İzleyince heyecanlandırmıyor hiç. Umarım bu sefer 8+ saat singleplayer oynanış süresi görürüz.
  • black ops 2den herhangi bir karakter var mı?

• Terminator'ün oyununu yapmışlar. Ulan James Cameron bu hikayeyi 30 yıl önce işledi zaten, yıl olmuş 2015 sen aynı hikayeyi başına COD koyup neden bize sunuyorsun ki? Bu kadar mı acizsin? Ciddi anlamda COD'un hikaye modu hayranı biri olarak şu videodan nefret ettim. O robotlar, özel güçler falan... Wolfenstein'dan feyz alsınlar biraz, adamlar kısıtlı bütçeyle efsane bir oyun yapmışlar.

• Y aarkadas amma laf etmişsiniz haa... Begenmediyseniz almayın bu kadar basit

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.