Şimdi Ara

S3 NEO ORJİNAL(STOCK) ROM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
4.177
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba.S3 neo cihazıma Android 5.0.2 yükledim(cm12). Ama romu yüklerken orjinal romu almayı unuttum. Gerçi romdan çok memnunum.Ios stabilliğinde ve çok uyumlu çalışıyor.Ama Eski orjinal romu kurmak istersem, orjinal s3 neo romunu nerden bulabilirim?? Şimdiden teşekkür ederim...cihazim= GT-I9301Q

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• S3 Neo'nun orjinal türkce stock rom'u mevcut buyrun :http://www.mrcrab.net/viewstockrom/15957-gt-i9301q.html
  • sammobile
  • Assains07 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam... Eklentisiz saf romdur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Unknown_identifier

Teşekkür ederim hocam... Eklentisiz saf romdur değil mi?

Rahat olabilirsin tamamen stock rom'dur gönül rahatlıyla kurabilirsin yalnız bizi bilgilendirmeyi unutma lütfen :)
  • Teşekkürler..Stock romu kurdum.. Aynen eski haline geldi. Cm12 de iyiydi ama orjinalin daha dolu özellikleri var.. Cm12 nin biraz daha gelişmesi lazım. ..

• quote:

Teşekkürler..Stock romu kurdum.. Aynen eski haline geldi. Cm12 de iyiydi ama orjinalin daha dolu özellikleri var.. Cm12 nin biraz daha gelişmesi lazım. ..

Merhabalar hocam. Benim s3 neo cihazim var. S3 ile neredeyse birebir ayni cihaz. Buna s3 romlarini kurabilir miyim? Cok sacma bir soru sorduysam kusuruma bakma bu islerden pek anlamiyorum. Tesekkurler

• quote:

Orijinalden alıntı: VagueMan

quote:

Teşekkürler..Stock romu kurdum.. Aynen eski haline geldi. Cm12 de iyiydi ama orjinalin daha dolu özellikleri var.. Cm12 nin biraz daha gelişmesi lazım. ..

Merhabalar hocam. Benim s3 neo cihazim var. S3 ile neredeyse birebir ayni cihaz. Buna s3 romlarini kurabilir miyim? Cok sacma bir soru sorduysam kusuruma bakma bu islerden pek anlamiyorum. Tesekkurler

Kuramazsınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

Kuramazsınız

Ben kurdum s3 neo stock rom u diye ama s3 çıktı açılırken s3 yazıyor sadece geriye kalan her şeyi aynı

• quote:

Orijinalden alıntı: DEF2EASY68

quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

quote:

Kuramazsınız

Ben kurdum s3 neo stock rom u diye ama s3 çıktı açılırken s3 yazıyor sadece geriye kalan her şeyi aynı

Neyi kurdunuzu anlamadım?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.