Şimdi Ara

Resmi 11 Belli Oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Muslera, Sabri, Chedjou, Hakan, Telles, Melo, Selçuk, Emre, Olcan, Umut, Burak Yılmaz
     Resmi 11 Belli Oldu

• Ya bu nasıl bir kadro hoca Allahın yokmu hoca senin ya bu nedir bitirdin bizi ya
  • Sinirlenmeyeceğim sakin olacağım..
  • Bune lan?
  • Sneijdersiz Yasin olmaz demiş sayın hocam ve kesik atmış.
  • Fanatik nasıl sızdırıyor arkadaş bu kadroyu önceden?Kulübe giren çıkan belli değil demek ki, şaka gibi yemin ediyorum..
  • Umut Bulut

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Köstebekler bildi.

Sinan gümüşü 18'e aldın bari 2.yarı oynat be hocam be lütfen
  • Umut niye kanat oynuyor biktim abi...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sene şampiyon olursak seneye Hamza Hamzaoğlu kalır.Seneye şampiyon Fenerbahçe olur.Hamza Hamzaoğlu büyük takım çalıştıracak ne donanıma ne de cesarete sahip.Şu kadroda taraftara edilmiş küfürdür.Bende kendi yüzüne Umut Bulut diyorum buradan.Artık nasıl anlarsa.

İster şampiyon olalım ister 2.ci.Hamza Hamzaoğlu ile yollar ayrılmalı.Olmuyor işte.Sneijder'ın Selçuk'un Burak'ın çabasıyla yarışın içindeyiz.Hocanın bizden tek farkı stadın içinden izliyor maçı.
  • UMUT KANAT DEĞİL HAMZA ANLA ARTIK ŞUNU!!!!
  • 4-2-2-2 ise kadro iyi yok 4-2-3-1 ise berbat umarım umutu kanatta görmeyiz
  • Sol kanat gene otoban olacak.
  • Şaka gibi.cidden şaka gibi.hamza beye teşekkür edip olması gerektiği yere geri gönderelim lütfen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hamza hoca kendini yakiyosun bari bizi yakma.
  • 4-4-2 oynatır inş bari fanteziye girmeden .
  • albayrak göreve geldikten sonra 11ler sızmayacak filan diye şov yapmıştı kaç haftadır sızıyor yine
    ilk 11 e yorum dahi yapmayacağım yerli çetesi isterse rahat galibiyet alınır

yedeklere takıldım ama forvet yok, orta saha yekta var onada devre arası katıldığı bütün programlarda sana ihtiyacım yok takım bul demişti.geçen hafta pandevi aldığı gibi oyuna almak zorunda kalmaz umarım
  • 4-4-2 ise olcan dışında problem yok 4-2-3-1 ise inşallah biz yanılırız
  • ismail=hamza

bir futbolcu 1 hafta iyi diye hemen ilk 11'e alıyor diger mac. bizde de hasan iyi oynadı,hemen sola onu koyup caneri sağa çekti. ve gördük yani ne oldu
  • trabzonspor maçı ilk 11 i açıklandığında aynen şunu yazmıştım;

''2 tane kanat oyuncun varken Umut'u orada oynatmak futbol cahilliğidir. başka hiçbir açıklaması olamaz.''

şuanki kadroya bakıyor ve direk şunu diyorum;

seni futbol biliyor diye şu takımın başına getirenin Allah belasını versin!
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.