Şimdi Ara

Ozone 'K1ck Special Edition' XL Mousepad İncelemesi (Video) (Kutulu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
456
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Ozone 'K1ck Special Edition' XL Mousepad İncelemesi (Video) (Kutulu)

Bu mousepad bana göre razer'ın yüzey kalitesini, steelseries'in de sağlamlığını o sert dokusunu almış gibi. Ha bir de benim gibi sofra bezi boyutunda mousepad istemiyorsanız, bunun ölçüleri gerçekten ideal. Üstelik avuç içiniz mousepadde iken masanın sertliğini hissettirmiyor, bu da bileğimizde senelerdir taşıdığımız "gamer imzasını" daha da belirgin bir imza haline getirmiyor.
    Bunlar performansı hakkında düşüncelerimdi, fiyat kısmına gelirsek yine sınıfındaki arkadaşlarına göre gayet uygun.

Başlıca;
    #Ekstra hız sağlayan mikrofiber yüzey
    #Dikişleri sağlam kenarlık
    #Zemini en iyi şekilde kavrayan kauçuk malzeme
    #450x450x4mm boyutları ile gayet hoş bir mousepad.

Dezavantaj;
    #Göremedim

Video;

Türkiye'de gaming piyasasına güzel ürünler kazandırıyor bu adamlar, birkaç ürünlerini daha inceleyeceğim fırsat buldukça. İyi seyirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mekanikgunler -- 26 Nisan 2015; 14:12:21 >

• Desenli.

Ozone 'K1ck Special Edition' XL Mousepad İncelemesi (Video) (Kutulu)
  • Deseninden dolayı beğenmedim ama incelemen güzel, en azından mousepadi çıkardıktan sonra kutuyu sağa sola fırlatmadın, bu bile iyi incelediğinin kanıtı birçok insan için
  • güzel inceleme nedense bu forumda mpad ler ile ilgili yeterli alaka olmuyor. Bu arada Ozone markasına ait tüm mousepadler çok iyi. Şu ana kadar kötüsünü görmedim. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.