Şimdi Ara

Wildcard Finali Seyirci Şikesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
2.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Maçı izleyenler bilir , ne zaman INTZ takımı görüş olmayan bir çalıda pusu kursa veya jungle oyuncuları bir koridora gank atmak için yaklaşsa seyirciler hemen "Oooooo" diye tepki verip belli ettiler.

Hatırlarsıniz Glandal da duyuru yapti hatta rakip takimin hareketlerini belli edecek tepkiler vermeyelim diye.

Galiba 3. Maçta bir pozisyon oldu ki bence seyirci "avantajının" bariz belli oldugu bir pozisyondu.
    Şöyle: Alt koridorda iki botlane normal laning aşamasındayken rakip Sejuani bir ninja gank deneyip totem olmayan calida beklemeye basladi. O sirada herkes oooo demeye basladi. Sejuani calidan direkt ulti atti , Jinx (Nardeus) neredeyse imkansiz bir refleks ile arkaya flash atti. Sizce seyirci belli etmese yapabilir miydi?

Not : Kulakliklar sesi gecirmiyor diyenler icin , madem gecirmiyor neden duyuru yapildi belli etmeyin diye ?

Edit: Konuyu Turk-Brezilyali eksenine cekmeyin . Irk ile alakasi yok işin.

Edit 2 : Milliyetciliginizi 2 dk. Kenara birakip objektif olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lance Vance -- 26 Nisan 2015; 10:15:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 25.sn aç bak oluyormuymuş o dodge

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Doubleimp -- 26 Nisan 2015; 9:11:36 >
  • Sanane

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lance Vance kullanıcısına yanıt
    Bencede haklısın aynı şekilde türk takımı brezilya takımıydı heralde karşı takım neyse türk takımı brezilyaya gitse. Herkes haksızlık olur derdi. Gankları belirtmelerini geçtim kardeşim moral vermekdiye birşey var bu bariz bi dezavantaj.
  • Ne ağladınız be ırkla ilgili bir sıkıntı mı var?
  • Koskoca yazidan sadece o pozisyonu cimbizlamayin. Baska bircok yerde daha oldu bu belli etme olayi. Orada kendi hakkiyla da dodgelemis olabilir ben bir sey demiyorum.

• aynen hocam BJK seyirci sayesinde kazanmıştır, yoksa bu maçın hakkın 3-0 INTZ'dir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 26 Nisan 2015; 9:38:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: -b0Ni

aynen hocam BJK seyirci sayesinde kazanmıştır, yoksa bu maçın hakkın 3-0 INTZ'dir.

asdasdaskdma iyice b*kunu çıkarttınız he ordaki adamlar baron diyince onlarda barondalar koşun diyodu kendi aralarında farkettiyseniz drake baron denilen hiçbi zaman öyle koşa koşa gitmediler kesin yapıyolar diye zaten kulaklıklarını azcık bilseniz ses geçirmediğini bilirsiniz internettende bakabilirsiniz.Tamam moral gaz verdik ama seyirci olmasa ıntz 3-0 kazanması ne alaka seyirciler bjkye +5 ad/ap buff mu basıyo
  • ses yalıtımlı kulaklıkların belirli bir gürültü sınırları var üstünü kabak gibi geçirir...

bilmiyorum o kadar detaylı izlemedim haklı olabilirsin fakat bununla ilgili bir şey yapılamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

ses yalıtımlı kulaklıkların belirli bir gürültü sınırları var üstünü kabak gibi geçirir...

bilmiyorum o kadar detaylı izlemedim haklı olabilirsin fakat bununla ilgili bir şey yapılamaz.

Heh ben de bunu diyorum. Orada kac bin kişi bagiriyor , nasil gecirmez.

• Baron ve ejder için sürekli görüş sağlanıyordu.Ormancılar ve destek oyuncuları sürekli totem atıyorlardı.

• Dün bende oradaydım. Bahsedildiği üzere daha çok pusularda değil ama rakip takım drake ve barona başladığında özellikle maçın oynandığı platforma yakın kesimde büyük bir hareketlilik ve ses oluyordu. Görmek açısından Beşiktaşlı oyuncuların ekrana bakmayı bırakıp seyirciyi görmesi sizinde takdir edeceğiz üzere muhtemel bir durum değil. Ses açısındansa oyuncular bu seslerin bir kısmını duymuş olsalar bile o kulaklıklardan net olarak o an ne olduğunu algılayamayacakları için bu yönde bir harekete girişmeleri de pek mümkün değil ki kaldı ki o pozisyonların bir çoğunda ilgili yerlerde görüşümüz vardı. Etiklik açısından değerlendirirsek eğer gerçekten etik bir durum değil ama Glandal'da bu yönde ilgili kuralı okuyup gerekli açıklamayı yaptı. Oyunda her iki takımda belirli hatalar yaptı. Beşiktaş rakibine nazaran daha az hata yaparak seriyi kazanmayı bildi. Bu sebeple ben tekrar Beşiktaş'ı tebrik ediyorum.

• Ya birak gorus hilesi falan filani adamlar baron ceyrek candayken direk duraklatma atti hicbir ceza almadilar bunu konus ozaman

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://hizliresim.com/7kYLja

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Rand_al_Thor_ -- 26 Nisan 2015; 10:20:57 >
  • Beyler wildcard nerede oldu bu sene
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wi5rty

ses yalıtımlı kulaklıkların belirli bir gürültü sınırları var üstünü kabak gibi geçirir...

Kmf de bunu arminaya sormuştum onların kulaklıklarınıj ses yalıtımının çok iyi oldğunu ayrıca arkafan cızırtılı bir ses verdiklerini böyle sadece oyunun sesini ve takım arkadaşlarını duyduklarını söyledi

• Kulaklığın geçirip geçirmediğini bilmiyorum ama orada zaten müthiş bir şekilde odaklanmışlar oyuna ve sesleri dinleyip onun neden olduklarını çıkaracaklarını düşünmüyorum.Eğer böyle bir durum varsa,kulaklıklarla ilgili önlemlerin de alınması gerekirdi.

• Ev sahibi olmanın bir avantajı bu. Etik mi? Degil. Kurallarda böyle bir şey yazıyor mu? Yazmıyor. Sorun yok. ses geçirmeyen kulakliklar çok etkili zaten. spikerler yapmayın dedi işte, oyunculara ses geliyo mu diye sormadılar heralde.

• beyler bağırmışlar peki ama oyuncular 1 sn bile konuşmadan durmuyoki duymaları zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChrissyCostanza

http://hizliresim.com/7kYLja

Ses gitmiyor ki .s.s diyenlerin tezi çürümüş oldu. Tesekkurler.

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.