Şimdi Ara

LYS DENEMELERİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
89
Favori
22.006
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
37 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mat2 denge mi apotemi mi? Apotemi aldım ama zorlanıyorum denge alayım mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Mat2 denge mi apotemi mi? Apotemi aldım ama zorlanıyorum denge alayım mı?

Denge güzel bi zemin oluşturur. Dengeyi bitirdikten sonra apotemiye başlamalısın.Bir an önce al bence
  • Hocam dengeyi bitirdim. Şimdi 3 4 5 e başlıyorum sonra da apotemiyi çözeceğim. Apoteminin çözümleri var dediğinde telefonu fırlatıp dans etmeye başlamıştım ama baktım sadece birkaç tane çözüm koymuşlar ben mi bulamadım yoksa

• quote:

Orijinalden alıntı: ygs-2015

Hocam dengeyi bitirdim. Şimdi 3 4 5 e başlıyorum sonra da apotemiyi çözeceğim. Apoteminin çözümleri var dediğinde telefonu fırlatıp dans etmeye başlamıştım ama baktım sadece birkaç tane çözüm koymuşlar ben mi bulamadım yoksa

Denemeyi çıkarırken çözümlerini koymayı planlamamışlar ama sonradan gelen istekler üzerine yeni yeni ekliyorlar siteye. Mail attım 1 hafta içerisinde tamamının yükleneceğini söylediler.
  • Bende 3-5 bir şey yazayım.
    Elimde olan denemeler:
    Final 30'lu
    denge mat
    3-4-5 orta ve ileri seviye

Ortalama bir öğrenciyim.Konu eksiğim yok.
    Final denemeleri 40 civarı
    Dengelerde 30-35 civarı
    3-4-5 de 25 civarı yapıyorum.

Eğer çözerim. Yetiştirim diyorsanız 3 denemeyi de öneririm.

3-4-5 yerine apotemide tercih edebilirsiniz

• matematiğim çok iyi değil.3-4-5 yayınlarının hangi seviyesini almalıyım
  • hocam bunun hakkında bilgiye sahip misiniz ? sınava yakınlık olarak zorluk olarak falan bilgisi olan varsa paylaşabilirmi arkadaşlar?
     LYS DENEMELERİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RollerB -- 27 Mayıs 2015; 8:05:49 >
  • Denge Matematik ve Apotemiden sonra 3-4-5 ileri seviyeye bakayım dedim. Benim çok hoşuma gitmedi. Denge ve apotemiyi bitirdiyseniz 3-4-5 ileri seviye çok zor gelmez fakat denemeyi çözerken işkence çekiyor insan. Soruları görünce çözüm yöntemini kafanızda canladırıyorsunuz ama çok fazla işlem gerektiriyor. Bir zaman sonra sıkıyor haliyle. Yani zorluk, işlem kalabalığından kaynaklı bu denemede. Yoksa soruyu çözdükten sonra ya da çözemeyip çözümünü izledikten sonra "vay be, ne soruymuş" dedirten çok fazla sorusu yok. Tek tük hoşuma giden tarzda soruları oldu tabi hakkını yememek lazım. Bu söylediklerim 3-4-5 in MAT kısmıydı. Geometrisine bakmadım.
  • usta denge bitti netler iyi düzeyde ilk önce apotemi mi yoksa 3 4 5 yayınlarının orta veya ileri düzeyde olanı mı?teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: RohanSüvarisi

usta denge bitti netler iyi düzeyde ilk önce apotemi mi yoksa 3 4 5 yayınlarının orta veya ileri düzeyde olanı mı?teşekkürler

Hocam bence apotemi, daha çok şey katar emin ol.3-4-5 e bulaşma. Ha apotemiden sonra vaktin kalırsa bakarsın, ama ben apotemi diyorum.
  • ozank_95 kullanıcısına yanıt
    hocam üç dört beş matematiğin çözümleri varmıydı ya?

• quote:

Orijinalden alıntı: FrkN67

hocam üç dört beş matematiğin çözümleri varmıydı ya?

Evet sitesinde hepsi var. Üyelik falan da gerekmiyor. Şimdi bile girip bakabilirsin sorulara
  • quote:

usta denge bitti netler iyi düzeyde ilk önce apotemi mi yoksa 3 4 5 yayınlarının orta veya ileri düzeyde olanı mı?teşekkürler

Hocam apotemi 3-4-5 ten daha zor. Eğer yetiştirebilirsen ikisini de öneririm. Ama yok birini seçeceğim diyorsan da 3-4-5 in ileri seviyesini öneririm. Sınava daha yakın. Geometrisi özellikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozank_95 -- 27 Mayıs 2015; 14:19:26 >
    şimdi şöyle bi durumda var apotemi bulunduğum şehirde yok.o yüzden netten getirmeye kalksam kargo parasıyla 2 3 katına çıkacak fiyat.3 4 5 gelmiş nt ye.ona ulaşmam daha kolay.ileri seviye mi diyorsun hocam şimdi?
  • Merhaba hocam. Matematik için dengeyi çözdüm 345 ileri seviyeyi aldım ama 5 tane olduğu için yanında başka bir deneme daha almak istiyorum. Karakök 20li deneme hakkında bilgin var mı kitap şeklinde olan hani? Onu alıyım dedim ama kitabı inceledim biraz kolay gibi ne önerirsin bana

• quote:

şimdi şöyle bi durumda var apotemi bulunduğum şehirde yok.o yüzden netten getirmeye kalksam kargo parasıyla 2 3 katına çıkacak fiyat.3 4 5 gelmiş nt ye.ona ulaşmam daha kolay.ileri seviye mi diyorsun hocam şimdi?

İşlerin sitesinden alabilirsin 7 lira kargo eklenecek ama kapıda ödeme dersen +7 de oradan eklenecek.

3-4-5 e ulaşmak daha kolay diyorsan ileri seviyesini öneririm. Yüzde 99 ihtimal memnun kalırsın denemeden. %1 lik kısımda sevmeyenler de var ama neden sevmediler anlamadım. Herkesin bi popisi var demek ki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -imagine

Merhaba hocam. Matematik için dengeyi çözdüm 345 ileri seviyeyi aldım ama 5 tane olduğu için yanında başka bir deneme daha almak istiyorum. Karakök 20li deneme hakkında bilgin var mı kitap şeklinde olan hani? Onu alıyım dedim ama kitabı inceledim biraz kolay gibi ne önerirsin bana

Karekök denemesinden uzak dur. Dediğin gibi zor değil ve kalitesiz.

Bu yayın yeni çıkmış. Burada pdf ler de var sorular çok kaliteli görünüyo. Yarın işlerin sitesinden sipariş vereceğim ben de. Bi incelemeni öneririm.

http://www.metinyayinlari.com/deneme-bireysel-matematik-fasikulleri/kitaplarimiz

Evet soruları cidden çok sağlam duruyor. O zaman bunu sipariş edeyim bir de 345 var zaten sınava kadar yeterli olur teşekkürler hocam
  • Sa usta Dengenin fenler bitti karekokler de 2/3 bitti.sence karekok de bitince apotemi mi alayim palme mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: pask01

Sa usta Dengenin fenler bitti karekokler de 2/3 bitti.sence karekok de bitince apotemi mi alayim palme mi?

Palmenin 3-5 li fasikül denemelerini bilmiyorum ama apotemi almak daha iyi olur.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.