Şimdi Ara

Tekrar Başlıyoruz! (Çalışmayanlar Gelsin) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
169
Cevap
21
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hedefim mutlak deger fonksiyonlar özel tenım fonks bitirmek + 400 soru
    biyolojiden canlıların temel bileşenleri + 250 soru
    fizik ses su yay dalgaları + 100 soru gemetri (sıfırdan basladım )
    doğruda acılar 100 soru
    kimya atom ve yapısı 100 soru çoookkkk yorulcam ama konular yetişecek basarılar tüm donanım forum ygs lys cilerine saygılarımla
  • Edit geldi. Ne kadar az çalışmama rağmen 21 Haziran'a kadar editleyeceğim...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eflatun.

quote:

quote:

1. GÜN SONU
    Karekök logaritmadan 74 soru çözdüm daha tamamı bitmedi konunun seksen sorusunu yarın çözcem.
    Özel üçgenleri tekrar ettim.
    Dolaşım sistemini tekrar ettim.
    Gölge ve aynalardan 37 soru çözdüm konu daha bitmedi yarın tamamlıcam yoruldum.
    Toplam 5 saat 20 dakika çalıştım.

Soru çözdüğüm konuları ilk defa çalıştım ve tekrar konularını baştan sona detaylı çalışarak yaptım diye baya vakit geçti. Çok soru çözemedim ama 5 saat 20 dakikanın tamamı çok verimliydi.

2. GÜN SONU
    1 saat çalıştım sadece inanılmaz halsiz hissediyorum kendimi. Atomun yapısı konusuna çalışıp bir test çözdüm baktım daha çalışamıyorum tatil verdim bugün kendime :D

3. GÜN SONU
    2 saat çalıştım. 2 test logaritma çözdüm, aynalara çalışıp 2 test çukur-tümsek ayna çözdüm.
    Sınava bir buçuk ay kala çok yavaş ilerliyorum yarın güzel bir gün olur umarım.

4. GÜN SONU
    Çalışmadım :(

• quote:

Orijinalden alıntı: kıvrık1352

hedefim mutlak deger fonksiyonlar özel tenım fonks bitirmek + 400 soru
    biyolojiden canlıların temel bileşenleri + 250 soru
    fizik ses su yay dalgaları + 100 soru gemetri (sıfırdan basladım )
    doğruda acılar 100 soru
    kimya atom ve yapısı 100 soru çoookkkk yorulcam ama konular yetişecek basarılar tüm donanım forum ygs lys cilerine saygılarımla

• Heeyoo ben de geldim berbat mat netlerime ragmen buradayim insallah herkes icin hayirli olur

• Lion kullanıcısına yanıt
    komi bişey göremiyorum ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

1. GÜN SONU
    Karekök logaritmadan 74 soru çözdüm daha tamamı bitmedi konunun seksen sorusunu yarın çözcem.

Soru çözdüğüm konuları ilk defa çalıştım ve tekrar konularını baştan sona detaylı çalışarak yaptım diye baya vakit geçti. Çok soru çözemedim ama 5 saat 20 dakikanın tamamı çok verimliydi.

2. GÜN SONU
    1 saat çalıştım sadece inanılmaz halsiz hissediyorum kendimi. Atomun yapısı konusuna çalışıp bir test çözdüm baktım daha çalışamıyorum tatil verdim bugün kendime :D

3. GÜN SONU
    2 saat çalıştım. 2 test logaritma çözdüm, aynalara çalışıp 2 test çukur-tümsek ayna çözdüm.

4. GÜN SONU

5. GÜN SONU
    Evde değildim bütün gün. Birazdan program yapıcam 30 günde eksiklerimi kapatacak şekilde. Yarında uygulamaya başlayacağım.

• Yeni bir aya başladık. Haydi hayırlısı. Up

• var mı anlatacak?
  • Limit 7 test toplam carpim 4 test matris başlandi yarısı bitti edebiyat 80 soru

• quote:

Orijinalden alıntı: kıvrık1352

komi bişey göremiyorum ?

yaptın mı dediklerini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: d_v_a87

var mı anlatacak?

3 basamaklı 900 sayı var bunların yarısı çift yarısı tektir. Tek oldugu zamam çift çarpanı bulunamaz yani 450 cevap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ilk5bin -- 1 Mayıs 2015; 23:53:11 >
  • Lion kullanıcısına yanıt
    fonsiyonlar ve mutlak deger kaldı dalga ve diğerleri bitti ama bi tarafım terledi
  • Edit geldi.

• Bugün yatmadan editlerim
  • ilk5bin İ kullanıcısına yanıt
    teşekkürler.
  • Ne yapsam ygsden sonra adam gibi çalışamadım Masayı oturuyorum birden başım ağrıyor bunalıyorum falan ne yapacağım bilmiyorum
  • Bende editleyecegim bugünden itibaren. Gece görüşmek üzere.

• quote:

Orijinalden alıntı: Liberland

Şurada 50 günümüz kalmış saçma sapan triplere girmişiz yok sıkıldım yok bıraktım. Yahu abicim herkes sıkıldı. Çalışmayı çok seven biriydim ben de çok sıkıldım 3-4 gündür düzgün çalışmıyorum yarından itibaren başlıyorum. Duşunsene abi 1.5 ay sonra çok rahat olucaz. Ben tekrar başlıyorum beyler yarından itibaren. Bu hafta kütüphanedeyim. Mat-geo-biyo 1-2 konu haricinde bitti. Bu hafta 10-11 kimyayı bitiricem haftaya da organiği bitiricem. Son 1 ay fizik çalışıcam. Ben başlıyorum yarından itibaren. Bırakan çok arkadaşımız varmış onlar da başlasın bence. Bir hafta boyunca konuyu editleyeceğim bakalım eski tempoyu yakalayabilecek miyim

Çalışmayan arkadaşlar yarından ya da pazartesinden itibaren başlarlarsa ve her gününü bu konu altında editlerse belki bu bizi motive eder.

Cevap gelse de gelmese de ben bir hafta editleyeceğim. Allah yardımcımız olsun yarından itibaren editlerim :)

_______________________________________________________________________________________________________________
    Edit: 26.04.2015 Pazar (7 Saat 45 Dk. Oldu)

Uzun süredir evde bu kadar çalışmamıştım :) Dershaneye gitmedim. Dün hiç çalışmamıştım bugün sıkılsam da çok bunalsam da kalkmadım dersten. Sabah 8 de kalktım şu an saat 22:30. Aslında bakıyorum da bi 7 saat de mola vermişim Her neyse bugün yaptıklarım:

3 Saatte tüm sistemleri (üreme sistemi hariç) Tekrar ettim. Notlarım vardı onlardan okudum. Soru çözmedim sadece sinir sistemi ve duyu organlarını daha iyi hatırlamak için 3 test çözdüm toplamda
    30 Dk biyoloji denemesi çözdüm cevap anahtarı yanımda olmadığı için hesaplayamadım netleri. Yarın bakarım unutmazsam editlerim. (EDİT: 20.5 net. Düşük geldi )
    2.45 Saat Entalpi,hız,denge,çözünürlük dengesi tekrar ettim ve soru çözdüm
    1.5 Saat kimyasal türler arası etkileşimleri çalıştım not çıkardım. Van Der Walls Bağları hariç. Yoruldum onları çıkaramadım yarın tamamlarım

Arkadaşlar sıkılsanız da kalkmayın dersten! Bakın feci bunaldım yine de kalkmadım. Gün sonunda huzurlu olmak güzel

Ha ne kadar verimli oldu derseniz, kütüphanedeki 4 saat daha verimliydi benim için. Ama olsun tekrar dönüş yapmak güzel

Bu hafta her gün editleyeceğim. Güzel devam ederse haftaya da uygulayabilirim. Yorum yapan arkadaşlar da günlerini editlerse birbirimize destek olmuş oluruz
    _______________________________________________________________________________________________________________
    Edit:27.04.2015 Pazartesi (4 Saat 45 Dk. Oldu)

Bugün 4 saat kütüphanede çalıştım 45 dk evde çalıştım. İşlerim olduğu için anca bu kadar oldu. Saat şu an 21.30 ama daha fazla çalışamayacağım dinleneceğim biraz

Sabah 08.45-10.15 Arası mol ve kimyasal hesaplamalar bitirdim soru çözdüm
    10.45-13.15 Arası karışımlardan not çıkardım
    19.40-20.25 Arası karışımlar notumu tamamladım

bugün Mol-Hesaplamalar-Karışımlar bitti. Düne oranla daha verimli çalıştım ama işlerim olduğu için kütüphaneden erken çıkmak zorunda kaldım evde de pek çalışamadım yorgunluktan.

Yarınki hedefim:
    Kimyasal türler arası etkileşimler notumu tamamlayıp soru çözmek
    Mol ve Hesaplamaları, Entalpi-Hız-Denge-Çözünürlük Dengesini notlardan tekrar etmek. (Soru çözmeyeceğim notlarda sorular da var onları tekrar edeceğim)
    Karışımları nottan tekrar edip soru çözmek.
    LYS Biyoloji-2 Deneme çözmek
    Türevi komple tekrar etmek (Kartezyenin fasikülü vardı oradan hıphızlı tekrar edip sonra apotemiden karma testlerden 3-4 test çözeceğim)

Yarın dershanem var dershanede de 1 biyoloji denemesi çözeceğiz sınıfça. Umarım yarın bunları uygulayabilirim. Kimya çalışması zaten komple 2.5-3 saat sürer. Türev tekrarı da 2 saatimi alır. Biyoloji denemeleri toplamda 1 saat falan tutar max. Sabah 8 de kütüphanede olmaya çalışacağım.

Sizler de bugünü editlerseniz sevinirim. Umarım hepimiz için verimli bir gün olmuştur. Bu konu açılalı bile 2 gün olmuş. Zaman su gibi geçiyor. Sanki çok uzun zaman kalmış gibi sıkılma bırakma durumlarına girmişiz. Halbuki çok çabuk geçiyor zaman. Az biraz daha dayandık mı tamamdır

Edit:28.04.2015 Salı (6 Saat 15 Dk. Oldu)

Bugün gayet güzel geçti

Sabah 1 saat karışımları tekrar edip soru çözdüm
    45 Dk.da 2 tane biyoloji denemesi çözdüm. Ama bu kadar hızlı çözmek çok kötüymüş. İlkinden 5 yanlış çıktı 5 i de dikkatsizlikten İkincisinden de 4 Yanlış çıktı yanlış hatırlamıyorsam 2 si dikkatsizlikten. Yani biri 23.75, diğeri 25 net. Ayrıca dershanede de 1 deneme çözdük biyolojiden. O da 26.5 Net Geldi
    3 Saat asit-baz çalıştım not çıkardım bitirdim.
    Dershaneye gittim gelince saat 20.30 da derse oturdum 1.5 saat maddenin hallerinden not çıkardım gazların bir kısmına kadar geldim katı-sıvılar bitti. Yarın tamamlayacağım inşallah.

Yarınki hedeflerim:
    Maddenin hallerinden notumu tamamlayıp notu tekrar edeceğim. Birkaç tane de test çözmeye çalışacağım.
    Biyolojiden 1 Deneme
    Eğer zamanım kalırsa (ki %99 kalır ) elektrokimyaya başlayacağım. Az konu çalışacağım ama not çıkardığım için uzun sürüyor. Not çıkarmadan kimyayı hem anlayamıyorum hem de hemen unutuyorum.

İnşallah yarın da verimli bir gün olur. 3 gündür gayet iyi gidiyorum ve bakıyorum ki konu altına yorum yapan arkadaşlar da çok iyi gidiyor. İnşallah böyle devam ederiz ve hepimiz hak ettiğimiz yerleri hayırlı bir şekilde kazanırız. İyi akşamlar. Üzerimde tatlı bir yorgunluk var
    Edit:29.04.2015 Çarşamba (3 Saat 45 Dk. Oldu)

Sabah 2saat 45 dk maddenin hallerini bitirdim. Sonra da 2 biyoloji denemesi çözdüm toplam 3 saat 45 dk oldu. Çalıştığım süre verimliydi ama biraz yorgun olduğum için az çalıştım. Eve geldim feci uyudum bütün yorgunluğumu attım yarın acısını çıkaracağım inşallah :) Elektrokimyaya başlamadım dershaneyle götüreceğim.
    Yarınki Hedeflerim:
    Türev Tekrarı (Max. 1.5-2 Saatimi Alır Soruyla)
    Mol-Hesaplama Tekrarı (Nottan oku-geç Yapacağım)
    Maddenin Halleri-Karışımlar Tekrar + Soru
    Entalpi,hız,denge,çözünürlük dengesi tekrar (nottan tekrar edeceğim soru çözmeyeceğim)
    Asit-Baz Dengesi Tekrar + Soru

Mesaj çok uzun olmasın diye Perşembe günü edit yaparken ilk 4 günü sileceğim bu kadar uzun mesaj mobilden girenleri rahatsız edebilir. Umarım gününüz verimli geçmiştir. Ben az çalıştım, biraz moralim bozuldu ama yarın düzelteceğim inşallah. Vücudun dinlenmeye ihtiyacı var boşa gitmedi sonuçta o kadar süre. Yarın görüşürüz
    Edit:30.04.2015 Perşembe (5 saat oldu)

Bugün yaklaşık 5 saat çalıştım organik adlandırmayı bitirdim yarın tekrar edip soru çozeceğim dershane denemesi olduğu için yarın çok çalışamayacağım. Dunku hedeflerimin hiçbiri yapmadım çünkü fikir değiştirip organik çalıştım. Organiği 4-5 güne bitirmeye çalışacağım. Umarım sizin de iyi geçmiştir. Geçmediyse de üzülmeyin yarın mayıs ayına giriyoruz yeni bir başlangıç yapın :)
    ---------
    01 mayıs 2015 cuma (6 saat oldu)

Organik kimya adlandırma bitti reaksiyonların yarısı bitti. Yarın reaksiyonları tamamlayıp organikten bol soru çözmeye çalışacağım. Açıkçası biraz sıkıldım bugün. 16 saattir falan ayaktayım 10 saat boş boş takıldım 6 saat de ders çalıştım. Neyse :)

Dershaneye gitmiyormusun bro ? Bide kütüphane yararlımı cidden

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

1. GÜN SONU

2. GÜN SONU

3. GÜN SONU

4. GÜN SONU

5. GÜN SONU
    Evde değildim bütün gün. Birazdan program yapıcam 30 günde eksiklerimi kapatacak şekilde. Yarında uygulamaya başlayacağım.

6. GÜN SONU

Yine boş bir gün. Yenilmezler baya iyiydi ama tavsiye edilir :( programda yarına artık

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.