Şimdi Ara

Tekrar Başlıyoruz! (Çalışmayanlar Gelsin) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
170
Cevap
21
Favori
4.149
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
47 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sıcaklık derdim yok klimam var 7 ssatin üstüne cıkmak istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gaza geldim çalışmaya devam ettim indüksiyon çalışırken palme çözeyim dedim pişman oldum bu kadar saçma bir kitap olmaz. türevini alarak bulmak nedir yav
    çözmeyin çözdürmeyin
  • Ben de burdan devam edecegim.

Edebiyattan 50 soru cozdum.Tureve basladim.Bugun hedefim 300 soru.Aksam editleyeceğim.

27 Nisan: Turevden konu dinlend. Hedef soruma ulasamadim.

28 Nisan:Turev dinleyip 90 soru cozecegim.Edebiyat ezber yapilacak.Cografya en az 50 soru cozulecek.

29 Nisan: Edebiyat 150soru cografya 100 soru mat turev calisildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-3BC2D4D8-3 -- 30 Nisan 2015; 16:38:52 >
  • Ben de burdayım gençler. Hergün editlerim.
  • Sisteme bak arkadas ya. zeki olan degil hayvan gibi calisanlar kazaniyor. Basliyim boyle sisteme

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AN İTİBARİYLE:
    11 den beri BR'den toplam çarpım dinleyip not ediyorum ve durdurup önce kendim çözüyorum. Saat 6:30 ve benim beyin folloş oldu. 2 saate bir 15 dakika ara verdim. Verimli olduğunu da düşünüyorum. Şimdi uygulama testleri bitmek üzere. Bundan sonra biraz da edebiyat tekrarı yapıcam ama kafam alırsa

Bugünlük çalışmam bitince ilk mesajıma editlicem yine. Hepimize kolay gelsin, durmak yok beyler bayanlar :)
  • Bugunun editi ilk mesaja eklendi

• Liberland kullanıcısına yanıt
    Hocam size pm atamıyorum

• Lopital çalış
    4 test türev
    4 test karmaşık sayı
    2 test matris

Not:geceleri çalışıyorum 23.30 dan 04.30 a kadar çalışcam 04.30 da editlerim...

• Her gün için değilde yarın veya bi sonraki gün 10 saat çalışmayı deneyip şahsi bi rekor kırmaya çalışacağım.Büyük ihtimalle olmayacak ama denemekten kime ne zarar gelmiş.Deneyelim.
  • 27.04
    -polinom 5 test çözüldü
    -üçgenler 4 test çözüldü
    -2. dereceden denklemler tekrarı yapıldı
  • Palme soru bankasi solunum sistemi ve fem soru bankasi solunum sistemi çözüldü fizik atomun yapısı calisildi

• 27.04.2015
    -parabol bitti(5 test mödül)
    -polinom konu bitti yarın soru çözücem
    çılgın havadan ders çalışamadım
  • Bugün hiç çalışmadım.
  • 1. GÜN SONU
    Karekök logaritmadan 74 soru çözdüm daha tamamı bitmedi konunun seksen sorusunu yarın çözcem.
    Özel üçgenleri tekrar ettim.
    Dolaşım sistemini tekrar ettim.
    Gölge ve aynalardan 37 soru çözdüm konu daha bitmedi yarın tamamlıcam yoruldum.
    Toplam 5 saat 20 dakika çalıştım.

Soru çözdüğüm konuları ilk defa çalıştım ve tekrar konularını baştan sona detaylı çalışarak yaptım diye baya vakit geçti. Çok soru çözemedim ama 5 saat 20 dakikanın tamamı çok verimliydi.

• Gunluk hedef: Sabah edebiyat-cografya sinavina girilecek. Servetifunun calisilacak. Birey ve karekok cozulecek. Tekrar amacli sonuc 2.dereceden denklemler ve esitsizlikler bitecek

• sabah saat 05.42 editliyorum bu arada forumda bir tek ben varım uyanın len şurda 45 gün kalmış.......:)

23.15 te başladım 6 saat içinde yarım saat mola hariç tam verimle çaılştım 3 saatte gündüz çalışmıştım 9 saate yaklaştı bugün

türev konu olarak tamamen bitti karekökten türev soruları çözüldü(7 test) çok sağlam sorular var son testlerden başlamam baya zamanımı aldı karmaşıktan testler çözüldü...

yarın için;

11.sınıf sözel fizik çalış(yıldız-yıldızsılar)
    biyoloji deneme çöz
    maddenin halleri konu çalış
  • quote:

Orijinalden alıntı: sessizsimetri

sabah saat 05.42 editliyorum bu arada forumda bir tek ben varım uyanın len şurda 45 gün kalmış.......:)

23.15 te başladım 6 saat içinde yarım saat mola hariç tam verimle çaılştım 3 saatte gündüz çalışmıştım 9 saate yaklaştı bugün

türev konu olarak tamamen bitti karekökten türev soruları çözüldü(7 test) çok sağlam sorular var son testlerden başlamam baya zamanımı aldı karmaşıktan testler çözüldü...

yarın için;

11.sınıf sözel fizik çalış(yıldız-yıldızsılar)
    biyoloji deneme çöz
    maddenin halleri konu çalış

Hacı biz geceden ayaktayız.

Evet ben de bu konuyla birlikte, materyalist benliğini ve manevi ruhumun tüm sınırlarını xorlayacağim. 2-3 gündür 10 saati deviriyorum. Bundan sonraki hedef 12..

Ggoo.

• Oha ortam çok iyi olmuş ben de 10-15 gündür salık vaziyetteyi

• Bu konuda müthiş motivasyon oldu bence herkes buraya yazsın yazdıkça motive oluyorsun bu arada senide tebrik ederim dostum...

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.