Şimdi Ara

Ücretsiz Lisanslı Antivirüsler (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
71
Favori
16.835
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    +1, üstelik Avira'nın ücretsiz versiyonu profesyonel versiyonuyla aynı AV motorunu ve virüs bankasını kullanıyor. Antivir eskiden reklamlıydı, son birkaç senedir onları da kaldırdılar, bir daha başka antivirüs yazılımına hiç duymadım.
  • merhaba,

Ben Norton Internet Security kulanıyorum , memnunum. Şubat ayı içersinde deneme sürümden satın al deyip 1 yıllık 3 kullanıcılı üyeliğe geçtim. O zaman sistem bana 17.99 TL önermişti. İsteyenler deneyebilir. Belki devam ediyordur.
    Üye olduğunuzda yıllık üyelik yenilemeyi kapatmayı unutmayın, yoksa normal fiyattan üyelik yeniliyor. Ancak çok iyi bir müşteri servisi var. Yanlışlık oldu yenilemeyi iptal edin lütfen dedim. Hemen iptalini yaptılar ve ilginçtir aynıgün kredi kartıma para iadesi geçmişti. (Bizim alışveriş sitelerinde 3-4 gün en az beklersiniz böyle bir durumda)

sağlıcakla
  • quote:

Orijinalden alıntı: LanxtiN

Panda cloud indirin , surekli koruma yapmiyor ama tarattigin zaman 3 milyonluk veri tabani ve sureklo guncellenmesiyle daha iyisi olamaz vede ucretsiz

http://www.yasalprogram.com/2015/09/panda-gold-protection-2016-kampanya-3-gun/
    Panda GOLD Protection 2016 (Kampanya) 3 gün
    6 aylık lisan veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi i.y4114 -- 9 Eylül 2015; 20:52:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ring

merhaba,

Ben Norton Internet Security kulanıyorum , memnunum. Şubat ayı içersinde deneme sürümden satın al deyip 1 yıllık 3 kullanıcılı üyeliğe geçtim. O zaman sistem bana 17.99 TL önermişti. İsteyenler deneyebilir. Belki devam ediyordur.
    Üye olduğunuzda yıllık üyelik yenilemeyi kapatmayı unutmayın, yoksa normal fiyattan üyelik yeniliyor. Ancak çok iyi bir müşteri servisi var. Yanlışlık oldu yenilemeyi iptal edin lütfen dedim. Hemen iptalini yaptılar ve ilginçtir aynıgün kredi kartıma para iadesi geçmişti. (Bizim alışveriş sitelerinde 3-4 gün en az beklersiniz böyle bir durumda)

sağlıcakla

nortonun canlı destek hattı iyidir ben kendimden biliyorum bana yeni ürün alana kadar 1 ay lisans eklediklerini bilirim bizim firmalar gibi hemen oldu bitti deyip telefonu kapatma telaşında değildirler konuştuğum kişiyi ben türk sanıyordum ama değilmiş sonradan anladım ama bizden daha iyi dilimizi biliyor
  • Norton iyidir ama şu son hareketiyle kullanıcılarına kazık attı, 360 ve IS kullanıcılarını yeni ürünleri olan Norton Security'e geçirmedi. İnsanlar update imkanına güvenerek 2-3 yıllık lisanslar alıp mağdur olabiliyor. Yabancı forumlarda da Norton'a epey tepkiler vardı. Lisansım geçen ay bitti ve Kaspersky'e geri döndüm. Onun dışında kullandığım süreçte memnundum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel konu teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayerX

Norton iyidir ama şu son hareketiyle kullanıcılarına kazık attı, 360 ve IS kullanıcılarını yeni ürünleri olan Norton Security'e geçirmedi. İnsanlar update imkanına güvenerek 2-3 yıllık lisanslar alıp mağdur olabiliyor. Yabancı forumlarda da Norton'a epey tepkiler vardı. Lisansım geçen ay bitti ve Kaspersky'e geri döndüm. Onun dışında kullandığım süreçte memnundum.

bu konuda haklısınız en azından norton 360 ve internet security kullanıcılarını yükseltme imkanı verilmeliydi diğer sürüm için geçerli olmaması normal olurdu bende tekrar norton 360 alacakdım bu nedenden ötürü almamışdım ama bir yandan bakarsak 5 kullanıcı olanı 89 liraya verdi ona bile yakın çevremden 3 kişi destek verdi kişi başı 18 lira bile değildi söz konusu sigara olunca parasını duman edip havaya karıştırıyorlar
  • sıra ile gün doldukça kullanmak lazım sonra yenileri üretiliyor zaten

• avira olaymış iyimiş. bunların hiçbiri beş para etmez.
  • quote:

Norton iyidir ama şu son hareketiyle kullanıcılarına kazık attı, 360 ve IS kullanıcılarını yeni ürünleri olan Norton Security'e geçirmedi. İnsanlar update imkanına güvenerek 2-3 yıllık lisanslar alıp mağdur olabiliyor. Yabancı forumlarda da Norton'a epey tepkiler vardı. Lisansım geçen ay bitti ve Kaspersky'e geri döndüm. Onun dışında kullandığım süreçte memnundum.

Bitdefender'da, Symantec'in yolundan ilerliyor 2016 sürümünde 2015 ve daha eski keyleri kabul etmiyor.
    Kaspersky gerçekten müşterilerine değer veren bir şirket gerek Türkçe destek gerekse yeni sürümlere aynı lisans ile devam etmede, 2012 yılında KIS lisansı aldım otomatik yenilemeli 2016 sürümünde bile kullanıyorum.
    Bilmeyenler için Kaspersky'nin ücretsiz sürümü çıktı Kaspersky 365 şuan sadece Rusya kullanabiliyor dilide sadece Rusça ama İngilizce sürümüde çıkar.
  • Garanti kartınız varsa ücretsiz ve etkili pc kasmayan cracklar için esneklik sağlanabilen işlevsel tavsiye ederim 2 yıldır kullanmaktayım.
    http://www.garanti.com.tr/tr/bireysel/subesiz/internet_bankaciligi/guvenlik/webroot.page
  • Bitdefender kullanıyorum memnunum 1 senelik lisansim daha var ancak bitince Kaspersky a geçeceğim.

• Benim durumum daha garip oldu. Totalsecurity 2015 3 PC lisansim var. Daha 1 ay gecerli. 2016 surumune guncelledim. Sadece 1 PC icin gecerli saydi. Ayni kod ile baska PC ekleyemedim.
  • Avg 2015 kullaniyorum
    Cok da memnunum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nortonu 3 yıldır paralı olarak kullanıyorum bu yıl da 18 tl ye 3pc olanindan alabildim. Suanlik memnunum tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ismai1 -- 20 Eylül 2015; 18:45:39 >
  • ismai1 kullanıcısına yanıt
    hocam nereden aldınız acaba. bana da lazım acilen

tamamdır hocam hallettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brovazZ -- 20 Eylül 2015; 21:53:30 >
  • Kaspersky var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uwais

Kaspersky var mı ?

Mobildeyim siteyi tam hatırlamıyorum. Kaspersky nin sitesi Onedollarlesson.com gibi bişeydi. Orada ki interaktif videoyu izleyip 3 aylık key almıştım değişik maillerde 4 tane. Bi deneyin isterseniz

• Nod32 burada sözü geçen antivirüslere göre nasıldır? Deneme sürümü bitecek, parayla alacaktım almalı mıyım?
  • quote:

Hayır yanlış buluyorsunuz 2014 internet security lisansım vardı 3 adet arayip durumu anlattım Norton security kullanmak istiyorum dedim bana 3 adet 15 pc Norton security verdi 2014 lisansları 150 günlük tu ve iptal edilip 365 gün luk verdiler

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.