Şimdi Ara

Skoda Bayi ilgisizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
1.661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni araç alacaklara forumda ve reel hayatta Octavia öneriyordum. Ancak bugünden sonra önermiyorum. Ve bugün bir araç almaktan vazgeçtik. Durumu Skoda müşteri hizmetlerine de bildireceğim.
    Bugün bi arkadaşımı corolla alacakken octavia almaya ikna ettim teoride ve araç bakmaya gittik. Yine her zamanki donuk suratlar, ne bir hoşgeldin , ne başka birşey, ne test aracı, ne bir bilgi verme, hiç oralı olmadılar. Heralde araç satmaya niyetiniz yok, elinizde de araç yok heralde, hiç satacak gibi durmuyorsunuz dedim : '' araçlarımız haziranda gelecek '' dedi üstüne de gene birşey demedi. çıkarken de uğurlamadılar, tek kelime yok.
    İnanın çok üzüldüm, octavia gibi bir araç benim gözümde yeni corolla'dan bir gömlek üstünken durumun bu hale gelmesine üzüldüm.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu vosvos grupta biseyler var arkadas

• Kendileri kaybedicektir

• Corolla al hoca.

Napıcan Şkoda'yı
  • Koskoca bir markayı saygisiz terbiyesiz bir satis temsilcisi yuzunden harcamamak gerekiyor.bende bayrampaşa atik otodan aldim cok ilgilendiler oylesine gitmistim ama ilgi alaka test surusu yaptirmalari araci almama sebep oldu

• Biz millet olarak bunların burnunu böyle kaldırıp satış rekorları kırmalarına vesile oldukça bunlar daha da beter olacak.Yakında "almayacaksan ne soruyosun kardeşim" derlerse hiç şaşırmam.

• Bana CSB gibi geldi.

Gerçek bir olay anlatır gibi anlatmamışsız,sanki karalama kanpanyası gibi.

• Genel olarak bu durum tüm vag grubunda var. Çünkü ellerinde araba yok , yoldakileride satmış oluyorlar
    toyotaya girdiğinizde kapıda karşılıyorlar gayet güzel ilgi alaka var.çünkü ellerinde stok var satmak zorundalar.

• quote:

Orijinalden alıntı: M@ritime

Bana CSB gibi geldi.

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3184648/skoda-servisleri-bilgisiz-ve-saygisiz
    https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3023037/skoda-servis-personel-ilgisizligi

sadece öylesine şikayet ar a baktım müşteri temsilcilerinden memnun değil. Arkadaşım octavia yı önerdiğim 10 tane konu bulurum sana buraya kapak olur !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Genel olarak bu durum tüm vag grubunda var. Çünkü ellerinde araba yok , yoldakileride satmış oluyorlar
    toyotaya girdiğinizde kapıda karşılıyorlar gayet güzel ilgi alaka var.çünkü ellerinde stok var satmak zorundalar.

Şunu bulunduğum şehirdeki vw çok ilgili, bayiden çıkıyorum evde bile rahat brakmıyorlar, müşteri memnuniyeti odaklılar, en azından buradakiler öyle. Ama adana aykan beni lpg li aracımla almamıştı içeri bi de bu var. servis bakımı için alıyor ancak kullanıcı sorunu çıktıgında lpg yi sök gel diyorlar

• quote:

Orijinalden alıntı: erkmenson

quote:

Bana CSB gibi geldi.

https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3184648/skoda-servisleri-bilgisiz-ve-saygisiz
    https://www.sikayetvar.com/sikayet/detay/3023037/skoda-servis-personel-ilgisizligi

sadece öylesine şikayet ar a baktım müşteri temsilcilerinden memnun değil. Arkadaşım octavia yı önerdiğim 10 tane konu bulurum sana buraya kapak olur !!!

Ben sizin önermeniz yada başka insanların şikayetlerinden bahsetmedim,

Siz kendi olayınızı kestirip atmışsınız,gerçek bir olay yaşayan gibi değilsiniz.

"İçeri girdim haziran da gelicek dediler araba güzeldi bastık gittik gibi anlatım olmaz"

• Yakında seat bayi ilgisizliği diye konu açılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: airarmada

Genel olarak bu durum tüm vag grubunda var. Çünkü ellerinde araba yok , yoldakileride satmış oluyorlar

Şunu bulunduğum şehirdeki vw çok ilgili, bayiden çıkıyorum evde bile rahat brakmıyorlar, müşteri memnuniyeti odaklılar, en azından buradakiler öyle. Ama adana aykan beni lpg li aracımla almamıştı içeri bi de bu var. servis bakımı için alıyor ancak kullanıcı sorunu çıktıgında lpg yi sök gel diyorlar

Doğudaki bayiler genelde çok daha ilgili.
    amcam güneydoğu anadoluda bayi sahibi burda beraber araç bakmaya ne zaman gitsek tartışma çıkıyor çünkü ordaki ilgi alakayı göremiyor.

• quote:

quote:

quote:

Bana CSB gibi geldi.

Ben sizin önermeniz yada başka insanların şikayetlerinden bahsetmedim,

Siz kendi olayınızı kestirip atmışsınız,gerçek bir olay yaşayan gibi değilsiniz.

"İçeri girdim haziran da gelicek dediler araba güzeldi bastık gittik gibi anlatım olmaz"

neden edebiyat kirliliği yapayım, kısa ve öz anlattım. Ayrıca ben aracı kötülemiyorum ki trolleyim , bayi gıcık. 2 tane satıcı kadın var, donuk suratlar, hiç bir dialog geçmedi aramızda... konuşmuyorlar.

• quote:

Bana CSB gibi geldi.

3 yerde octavia önermişim . ilgili mesajlar :

14 Nisan 2015; 13:50:22
    eğer paran varsa 1.6 corolla ancak 1.33 corollanın alınacak tarafı yok. Ama octavia 1.2 tsi ambition mantıklı olabilir. 50 bin civarında fiyatı var. Hb ise leon ancak heybet istiyorsan tabi ki de octavia

1 Mart 2015; 11:16:59
    jetta parasını haketmeyen bir araç. Mesala jetta bir golf degil. Golf alınır ama jetta'ya bu fiyat verenlere üzülüyorum. muadil olarak illa ki vag grubundan araç istiyorsan octavia daha kişilikli , karakterli ve kaliteli bir araç. Almışsın artık hayırlı olsun demek düşer

7 Ocak 2015; 8:23:56
    Forumda onlarca konum var. Kendime araç alırken 6 ay on hazırlık yaptım. Piyasayı çok iyi biliyorum. Araç alacağımız kişi yarin bana bi caddy alalım diyen birisi. Tüm sureci uzun uzadiya mi anlatayım burada ???
    Sonuç olarak octavia da karar kıldık ancak piyasada yok.
    Anlamadığım bayilerinde önü araç dolu , yok çekiyorlar. Onlar satıldı diyorlar , plaka takılacak onu beklioz diyorlar yalan söylüyolar gibi geldi

• Doğuş Oto Esenyurt'tan almıştık Octavia'yı, satış temsilcilerinin ilgi ve alakası gayet iyiydi, hatta aracı teslim ederken yaklaşık yarım saat kadar uzun uzun anlatıp bilgi verdiler, müşteriye yaklaşımlarıda gayet iyiydi, ama aynı durum yan taraftaki VW showroomu için geçerli değil. Skoda bayisi oraya yeni açılmıştı heralde ondan kaynaklanıyordur bu durum, ama maalesef dediğiniz gibi VAG grubunda böyle satış temsilcileri oluyor...
  • Siz şunu anlamak istemiyorsunuz,

Bu edebiyat yapmak değil,Türkçenin bazı zorunlukları.

Nerde geçtiği.
    Nasıl bir konuşma geçtiği
    Hangi satış sorumlusu ile
    Ne zaman gibi bilgiler vermek zorundasınız.

Burda gittim ilgisizlerdi,gibi bir konu açmak mantıksız.

Ee ne yapalım yani.
    Burası bir forum eğer paylaşmak istiyorsanız detaylı anlatın.

Yöneticiler burayı takip ediyor,evet ediyor...

2. Konu ise ben size octavia yı öneriyormusunuz falan gibi birşey demedim,

Burda kendinizi kanıtlamaya uğraşmayın,sadece ilk yorumu düzenleyin.

İnş yüce autoya haziranda gelicek dediler,ilgisiz bayileriniz var dememişsinizdir.

Kısacası bayi ismi,satış sorumlusunu falan söyleyin de hem yüce auto görsün hemede bayi görsün

• Olmayan araç için ne yapmalarını bekliyorsunuz ki.
  • Arac arayisina girdigimde tum bayileri gezdim.hyundai cok ilgiliydi etrafinda pervane oluyorlar resmen.aradan 2 ay gecmisti hala ariyorlardi karar verdinizmi vs.ford da fena degildi.seat da baya ilgiliydi.skoda biraz zayifti.renault berbatti.vw iyiydi.zaten siparisimi vw den verdim.ama tabi bunlar tek bir sehir ve birkac satis danismani uzerinden yapilan gozlemler.genelleme yapilmamali aslinda.bir de siz ciddiyetinizi ne kadar belli ederseniz o olcude daha cok ilgileniyorlar gibi.saygilar

• Allah Allah! Görende aylık 10 binlerce araç satıyorlar sanacak😀 aylık 2 bin araç satamazlar tavıra bak. Sebep merkez Tarafından TR ye Ayrılan kotanın düşük olması ve tükenmesi. Sonra kendilerini başarılı sanarlar. Avrupa da ve ABD de araç satışlarının fiyatların düşmesinden ve kredi faizlerinin 0 civarı olmasından kaynaklı patlama yapması, fabrikaların siparişleri yetiştirememesine sebep oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi needacar -- 25 Nisan 2015; 21:24:55 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.