Şimdi Ara

QUATRO M1453 ROOT YAPILIRMI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
1.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın aleyküm çarşamba günü bu cihazı aldım cihaz gayet güzel ancak plastikleri biraz kalitesiz bide şarjı biraz az gidiyor onun dışında tam bir canavar ben bu canavara nasıl root yaparım veya rom atabilirmiyim?

• Root atabilirsin rom da atabilirsin fakat yeni aldığını söylüyorsun :) Derim'kii hiç bulaşma kardeşim hiç yoktan rom atmaya bulaşma diyelimki attın yanlış rom attın telefonuna uymadı soft brick olma şansı var telefonunun soft brick : Yazılım çökmesi gibi birşeydir birde hard brick vardır eyer hard brick olursa işin çok zor o yüzden rom işi çok sağlıksız telefonun yeni eğer telefondan memnun değilsen gidip iade edip başka bir telefonla değişim isteyebilirsin tabi aldığın yerin insafına kalmış bir şey bu root atabilirsin ama evinde bilgisayar varsa root'u bilgisayar ile usb bağlantısıyla atarsan çok daha iyi olur hiç yoktan root'u kaldırmak istersen bilgisayardan tekrar usb bağlantısı yapip unroot yapabilirsin böylelikle tekrar garanti kapsamına girer cihazın
  • Kardeşim onu biliyorum nasiil atcambrootu root dosyasi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://m.facebook.com/groups/646497312148424?ref=bookmark

Ne arıyorsan herşey burada var. Ve bilgisayarsız 4.4.2 Yİ nasıl rootlayacağını buldum.

• Selam.M1453 çok sağlam bir cihazdır. Robota ihtiyacın olacağını sanmıyorum.zaten 2gb ram var ve bir çok şeyi sd karta atmaya imkan veriyor. Yok illa atıcam diyorsan bursadaki servisi arayıp bilgi al. İnanamıyacağın kadar ilgi gösteriyorlar ufacık bir problemim için nasıl bir ilgi alaka anlatamam sana telefonsuz kalma diye telefon bile yolluyorlar+ 0 pil VS Eser bey bana çok yardımcı oldu buradan kendisi ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Kargo ücreti bile ödemiyorsun bir telefon etmen yeterli.

• Selam.M1453 çok sağlam bir cihazdır. Robota ihtiyacın olacağını sanmıyorum.zaten 2gb ram var ve bir çok şeyi sd karta atmaya imkan veriyor. Yok illa atıcam diyorsan bursadaki servisi arayıp bilgi al. İnanamıyacağın kadar ilgi gösteriyorlar ufacık bir problemim için nasıl bir ilgi alaka anlatamam sana telefonsuz kalma diye telefon bile yolluyorlar+ 0 pil VS Eser bey bana çok yardımcı oldu buradan kendisi ve tüm ekip arkadaşlarına teşekkür ediyorum. Kargo ücreti bile ödemiyorsun bir telefon etmen yeterli.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.