Şimdi Ara

Facebook Hello arama arayüzü indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Facebook Hello arama arayüzü indirmeye sunuldu

Bağımsız mobil uygulamalarının yanında Facebook'un zaman zaman Android işletim sisteminin bazı kısımlarına entegre olma girişimine şahit oluyoruz. Facebook Home ana ekran uygulamasının ardından bu kez de arama arayüzü geliştirildi. 

Facebook Hello adındaki arayüz Facebook hesabınıza bağlanarak arama ekranını daha akıllı hale getiriyor. Hem telefon bilgileri hem de Facebook profil bilgileri ile bilmediğiniz numaraları veritabanından bulabiliyor, arama ekranına profil fotoğrafınızı koyabiliyor ayrıca Messenger üzerinden de sohbet etmenize imkan tanıyor. Sizi arayanların da yine Facebook profil fotoğrafları karşınıza çıkıyor. Facebook Hello şimdilik Android kullanıcıları için indirmeye sunuldu. 

• Artık androidden sogudum ya ios a gecmeyi planliyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ulkemizde kullanilmiyormus nasil indirilecek?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arama ekranında reklamlardan sıkılanlar için guzel bir alternatif bence.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

Artık androidden sogudum ya ios a gecmeyi planliyorum.Facebook Hello arama arayüzü indirmeye sunuldu

Bu tarz şeyler benim de canımı sıkıyor ama Android ile aynı zamanda iOS da kullanan biri olarak benzer şeylerle karşılaşabiliyorum. Örneğin Google Maps ülkemiz AppStore'da yok.

• Android'de dışardan apk yüklendiğini bilmiyorsan zaten bırak android'i.

Muhtemelen apk4fun'da vardır. Güvenilir bir site.

• apk4fun sitesinden indirip kurdum ve çok güzel çalışıyor.
    Olay biraz Addafix CIA yazılım mantığıyla çalışıyor. Fakat bir farkla. Addafix CIA yazılımı telefon rehberinizin bir kopyasını almak için sizden izin istiyor, Hello yazılımı izin istemiyor direk alıyor.
    Birisi sizi aradığı zaman Hello kurulu olan sizin veya dünyadaki başka telefonlarda sizi arayan kişi nasıl kayıtlıysa o isimle arama ekranı geliyor. Eğer arayan kişi hiç bir şekilde kayıtlı değilse, o zaman arayan kişinin numarası facebook.com database de bakılıyor. Telefon çalarken siz arayan kişinin facebook veya CIA mantığı gibi başka telefonlardaki kayıtlı ismini görebiliyorsunuz. Bu ismi dilediğiniz gibi düzeltme imkanı sunması ayrıca güzel bir özellik bence.
    Ardından telefon çalarken parmak hareketi ile sizin eski alışık olduğunuz ekranı görebilir (kendi telefon rehber kayıtlarınıza bakarak) ve daha sonra dilerseniz telefonunuzu cevaplayabilirsiniz.
    Kısacası ben uygulamayı beğendim, gizlilik ile ilgili takıntılarım yok. Bu programın da niğmetlerinden yararlanıyorum.
    Not: Hello ile Addafix CIA sorunsuz bir şekilde birlikte çalışabiliyor.

• Görsele dikkat etmeden google play e girdim.

Malum uyarı çıktı ülkenizde kullanılmıyor diye.

Apk sini kurdum gayet güzel çalışıyor.

NOT:Ücretli uygulamaların apk dosyasını kurmam.

Ücretsiz ise her türlü kurarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

Artık androidden sogudum ya ios a gecmeyi planliyorum.

İosta Google maps,Google earth,ultratube vs gibi birçok uygulama Türkiye için yok androide özel birşey değil yani :)

• Facebook'un progrmlarına ayarım genel olarak. Sürekli çıkartıp duruyorlar.

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    Arama ekraninda reklam mi hangi telefon/romu kullaniyorsun merak ettim. Cok sacma bur durum degil mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Arama ekraninda reklam mi hangi telefon/romu kullaniyorsun merak ettim. Cok sacma bur durum degil mi?

Ben Windows Phone kullanıcısıyım aslında. Toplu taşımada bir keresinde gözüme takıldı bu durum. Ondan öncesinde de haberini okumuştum. Bunlara istinaden böyle bir yorum yaptım. Bilmiyorum doğru mu dedim

• Kulak Misafiri kullanıcısına yanıt
    doğru olabilir bende hiç duymadım şaşırdığım için sordum ama bazı 3. parti arama ekranlarında çıkıyor reklam belki o rom yada kullanıcı böyle bir arama ekranı kullanıyordur yoksa stock dialer da böyle bi saçmalık yoktur heralde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

doğru olabilir bende hiç duymadım şaşırdığım için sordum ama bazı 3. parti arama ekranlarında çıkıyor reklam belki o rom yada kullanıcı böyle bir arama ekranı kullanıyordur yoksa stock dialer da böyle bi saçmalık yoktur heralde

3. parti arama ekranı olabilir doğrudur. Android kullanıcısıyım öyle birşey yok diyorsan diyecek birşey yok. Uygulamaya henüz geçmemiş de olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulak Misafiri -- 4 Mayıs 2015; 6:26:17 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.