Şimdi Ara

Samsung Galaxy S6 Edge inceleme videosu 'En iyisini arayanlara' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
192
Cevap
3
Favori
3.854
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple fanıyım ama samsung bu sefer başardı ssd hızında depolama 14 nm işlemci DDR4 ram sd kart takıp depolama hızını düşürmeye gerek yok note 5 tasarımı güzel olursa alacağım

• quote:

Orijinalden alıntı: 34sem

abi dizüstü incelemesi 5 dk. el kadar telefon incelemesi 10 dk :D

DH artık MH oldu bunu kabul etmek lazım. Mesela ben artık PC donanım haberlerini başka sitelerden takip etmek zorunda kalıyorum, yapacak pek bir şey yok.

• paramız olsa da alsak

• quote:

Orijinalden alıntı: canguler917

yahu bu senenin nasıl en iyisi oluyor?sırf tasarım cam ve işlemci 14nm diye mi?batarya küçük,fazla pil harcayan gereksiz 2k ekran,mono hoparlör,touchwiz.bunların hepsi eksi.su geçirmezlik ve sd kart yuvasıda gitti.z4 cam malzeme,full hd ekran,stereo hoparlör,daha büyük pil,mükemmele yakın timescape arayüzü,su geçirmezlik ve sd kart yuvasıyla gelecek.saydığım özelliklerin çoğu m9 dada var.hala s6 en iyisiymiş...

Yeni Touchwizz'i kullandınız mı da öyle kendinizden emin yorumlar yapıyorsunuz ?
    Ayrıca işlemcinin arayı "nesilLER" boyu açtığını söylemek mümkün.
    2k ekran "gerekli" statüsünde değil ama Sony'nin başarısız ekranlarındansa Samsung'un 2k'sı çok daha gerekli.
    Ayrıca Pili küçük dediğiniz telefon Z2 kadar pil ömrü veriyor Buna ne diyeceksiniz ?
    Sony kaliteli marka evimde Sony'nin aletlerini kullanıyorum. Telefonları da kaliteli düştüğü zaman hissediyorsunuz zaten bir şey olmuyor ama Asla yılın telefonu olmaya oynayacak bir marka değil. Gelirlerini TV ve PS'den elde ediyor bu firma. Ayrıca dışarıya da oldukça bağımlı bir firma olduğu için HTC'ye ve LG'ye fark koyamıyor.
    Samsung ise tam tersi, Kamera sensörü hariç hepsi kendi elinden çıkıyor. İşlemci'den ekrana. Bu yüzden farkını burada çok iyi koyuyor.
    Bu yüzden Sony Z'ler HTC M'ler LG G'ler gider geçer ama iki tane marka kalır piyasada biri Apple diğeri Samsung. Ne kadar kabul etsenizde Etmesenizde...

• Bir telefona 3 bin tl vermek her baba yiğidin harcı değil.bl lg g2 ile devam bozulana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende lumia 925 , Eşimde samsung s3 var. Microsoft developer olduğum için aynı zamanda Google developer aynı zamanda Apple developer ama aynı zamanda Microsoft Partner olduğum için lumia 925 kullanıyorum,
    eşime note 4 almak için Vatan'a gittim, S6 Egde'yi ilk orda gördüm, baktım note 4 hiç kalite hissi vermiyor, arkadaşımdaki note 3'ü de incelemiştim,
    S6 Edge gerçekten çok güzel görünüyor.
    Elime aldım tüm fikirlerim değişti. Yan ekranlar tam algılamıyor biraz daha sert basmak lazım. Çok hızlı çok iyi tepki veriyor.
    Ama hiç aklımda yokken gittim İphone 6 Plus aldım. çok çok memnun kaldık.
    Özeti şu gidin kullanın beğenin. Hiç ön yargılı olmadan. Belki siz lumia alırsınız belki S6 Edge belki sony belki htc.
    Ama mutlaka gidin görün kullanın.
    Korsan yazılıma, hırsızlığa, beleşçiliğe HAYIR.

• Telefonun ön incelemesi yapıldığında bu sefer olmuş demiştim fanboy diyenler vardı şimdi demek ki Mesut abi de fanboy olmuş. Telefonun tasarımı güzel, ekranı güzel, kamerası güzel, donanım güzel, kullanılan malzeme güzel, yazılımda olmuş bu sefer. Benim için telefonun tek eksi yanı fiyatı ve bataryası en azından 4 saat ekran süresi verebilirdi ben bu değerleri Z3 Compact ile alınca üzülüyorum az diye :) Daha önce Samsung telefon kullanmamış biri olarak söylüyorum parayı dert etmeyen birisi için andorid tarafındaki en iyi alternatif bana göre

• Hocam Z2'nin pil performansı bu telefondan çok daha iyi. Diğer dediklerin için yorum yapmıcam telefon kişiye özeldir parayı dert etmeyen için bana görede android tarafındaki en iyi alternatif ama pil performansı biraz daha iyi olabilirdi en azından ekran süresi bi 4 saat olsa iyi olurmuş. Ben kendim kullandığım Z3 Compact için konuşayım batarya kapasiteleri aynı fakat ben bu süreyi neredeyse %50 şarj ile alıyorum. Sırf bu bile 2k ekranın ne kadar gereksiz olduğunun göstergesi, kaldı ki işlemci nm ddr4 bellek Amoled ekran vs bunlar S6 Edgenin avantajları compacta göre. Z2 de pil performansı olarak bu telefondan daha iyi
  • arka yüzü ve on yüzü arasında tasarım tutarsizligi var bence.
    arka yuz cok duz kalmis onundeki kavisi goz onune alinca haliyle tutarsızlık oluyor tasarım da
    onun disinda diger üreticiler butun sene yatıp samsunga yol vermişler samsungda firsati iyi değerlendirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unknownlove -- 30 Nisan 2015; 22:59:47 >
  • güzel ve sade bir inceleme olmuş , çok uzatmadan tüm sorulara cevap veren bir inceleme eline sağlık hocam
  • tek elle kullanım modu yok mu telefonda artık. ben bulamadım.

• S.Soylu kullanıcısına yanıt
    İyi de ben 40 saate yakın bekleme süresine 3 saat ekran alıyorum. Anlamadığım bu telefon 16 saat kullanıma 6 saat ekran süresi veriyor. Z2 gibi. S6 konusunda görebilirsiniz Z2 kullanan arkadaş söylemese inanmayacaktım 8 saat falan zannediyordum Z2'nin ekran süresini yorumları görene kadar.
  • Adamlar olayı bitirmiş. Fazla söze gerek yok.

• Mesut samsungun telefonunu hafiflettiği gibi sende oldukça hafif bir inceleme yapmışsın.

Tüm gereksiz detaylardan arındırılmış yeni nesil bir inceleme olmuş. eleştirilere mi kulak verdiniz yoksa arkasında başka bir neden mi vardı bilmiyorum ama bu inceleme tarzı çok iyi olmuş.. bir ürün için 60-70 dakika çektiğiniz videolardansa böyle 10 tane video olsun izlerim. ki toplamda daha fazla süre eder.. ama bir inceleme için 12 dakika dolu dolu çok iyi bir inceleme olmuş..

emeğinize sağlık.. devamını ayı şekilde bekleriz. Bu arada video altıda süper olmuş.. açıklama yazıları resimler vs....

telefon kadar güzel bir inceleme sayfası olmuş.. bir kaç yıl boyunca hizmet verebilecek bir sayfa olmuş.. tebrikler..

• mesut abi 6. giften ses geliyor duraklatsam bile ses gelmeye devam ediyor onu düzeltebilirseniz sevinirim.

• Mesut Abi'ye de de hak verin biraz.
    Telefon efsane olmuş ne yapsın adam bile bile kötülesin mi?

• İlk başta telefonu alan arkadaşlarım bayıldı ama ikisi de bir kaç gün sonra iade edip başka telefonlara yöneldiler. En büyük sebebi S serilerinin bir çoğunda olduğu gibi batarya rezaleti idi.
  • Artık masa üstüne İphone 6 değil de samsung s6 edge koyma zamanı gelmiş bazıları için. Şu zamana kadar çıkmış en yakışıklı telefon kanımca.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MoÇü -- 26 Nisan 2015; 2:14:29 >
  • yıllarca amerikalıların yaptığını şimdi koreliler yapıyor. kopyala yapıştır ve daha da gekliştir.

• bu na vereceğim paraya nikon d3200 ve lg g3 alırım, hem giriş seviyesi bir dslr ım olur hemde lg nin amiral gemisi

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.