Şimdi Ara

Huawei P8 Çin'de satışa çıkar çıkmaz tükendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Huawei'nin 15 Nisan'da Londra düzenlediği etkinlikle basına tanıttığı yeni amiral gemisi P8, firmanın anavatanı Çin'de satışa çıktığı ilk günde tükendi. İnce yapısıyla dikkat çeken akıllı telefonu kendi çevrimiçi alışveriş sitesi Vmall üzerinden satışa süren Huawei'nin bu kadar yüksek talep karşısında memnun olduğu tahmin edebiliriz.

Huawei P8 Çin'de satışa çıkar çıkmaz tükendi

Sitede 3,588YN ($579) fiyat etiketiyle satılan telefonun, Mayıs ayında diğer pazarlara açılması planlanıyor. Kısaca teknik detaylarına değinecek olursak 5.2" boyutta ekranında 1080p çözünürlük sunan modelde HiSilicon üretimi 2GHz hızda 8 çekirdekli Kiri 930 yongaseti yer alıyor. 3 RAM, 16GB dahili hafızanın bulunduğu telefonda gücü 2680mAh'lik batarya sağlamakta.

Arka yüzünde OIS destekli 13MP, ön yüzünde ise 8MP kameraların bulunduğu Huawei P8 metal kasası ve 6.4mm'lik inceliğiyle oldukça şık bir yapıya sahip. Android 5.0 Lollipop sürümü yüklü olarak gelen telefonda Huawei'nin EMUI 3.1 arayüzü yer alıyor.

Telefonun Avrupa pazarında €499 fiyat etiketiyle piyasaya sürülmesi bekleniyor. 

• Hem cihaz güzel hem de Çinliler kendi markalarına sahip çıkıyorlar. Ama fiyatının biraz daha aşağıda tutulmasını beklerdim. Huawei de ileride Samsung gibi yaptığı yatırımların kaymağını götürecek özellikle işlemci konusunda.

• Çinliler bizden zengin haa , orada maaşlar çok duşuk değil miydi. 600 dolarlık telefon nasıl kapış kapış gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.4 mm incelik olmaz , 6.4 mm kalınlık olur. 10 derece hava soğukluğu olmayıp 10 derece sıcaklık denilmesi gibi...

• çin'de 1569 lira avrupad'a 1475 lira nasıl bir hesap bu kardeş. acaba Türkiye'de kaça satarlar...

• Huawei fiyat politikasını benimsedim adamlar ne fiyattan satıyorsa heryerde aynı 6 ay sonra yine diğer firmalar gibi fiyatı yüksek tutup sonradan düşürmüyor..

• İnce yapısıymış p6 bile 6.3mm! ve Tasarımı güzel SONY ve Apple birleşimi gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1BilimAdamı -- 25 Nisan 2015; 15:34:33 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcoyundelisi

Çinliler bizden zengin haa , orada maaşlar çok duşuk değil miydi. 600 dolarlık telefon nasıl kapış kapış gider.

1.5 milyar nüfuslu ülkede ki herkesi işçi mi sanıyorsun . Onların bizim nüfusumuz kadar zenginleri var .

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pcoyundelisi

Çinliler bizden zengin haa , orada maaşlar çok duşuk değil miydi. 600 dolarlık telefon nasıl kapış kapış gider.

Çinde asgari ücret 400 dolar, Türkiye de 300 dolar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

İnce yapısıymış p6 bile 6.3mm! ve Tasarımı güzel SONY ve Apple birleşimi gibi

P6 6,2mm kalınlığında yanlış olmasın. Hatta Huawei'in açıklamasına göre 6,18mm.
  • Ben de merakla bekliyorum bu telefonu bakalım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

Orijinalden alıntı: Fire_67

İnce yapısıymış p6 bile 6.3mm! ve Tasarımı güzel SONY ve Apple birleşimi gibi

P6 6,2mm kalınlığında yanlış olmasın. Hatta Huawei'in açıklamasına göre 6,18mm.

Aynen, 2 yıl önceki yaptıkları modelden ileri gidememişler(incelik olarak)ondan sonra ince zarif tanıtımı yapıyolar
  • Tasarım şahane. Fiyatı umarım P7'nin geldiği gibi seviyede olur.
  • Tipi hoş duruyor, Çinliler sevdi anlaşılan

• Aynı tasarımı Sony yapsa kötü kaka, Huawei yapsa ooo on numara kasa kalp.

Nasıl bir mantık anlamıyorum

• türkiyeye gelirse 2000tl )

• Lite modeli 1000 tl altında gelecek büyük ihtimalle. orta seviye telefon almak isteyenler beklesinler.

• quote:

Orijinalden alıntı: thunderstruck7

Aynı tasarımı Sony yapsa kötü kaka, Huawei yapsa ooo on numara kasa kalp.Nasıl bir mantık anlamıyorum

BU da sonynin marka imajının olumsuz yansıması olarak sonye geri dönmesi
    adamlar zamanın da okadar iyi şeyler yaptı ki şimdi yaptıkları kimseyi ! memnun etmiyor.

• merakla beklediğim cihaz

• thunderstruck7 kullanıcısına yanıt
    Keşke yapsa ama sony'nin yaptığı "çerçeve arası telefon".Bir şuna bak birde z3'e.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.