Şimdi Ara

Yeni Başladım Program Lazım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
417
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abiler ben daha önce hiç spor yapmamış 17 yaşında 1.71 boyunda 55 kilo biriyim ailem ve arkadaşlarımın yönlendirmesi üzerine küçük bir spor salonuna yazıldım hoca arkadaşlarım benden önce gittiği için onlara program vermiş onu uyguladım fakat bu program bana fazla ve yanlış gibi geliyor çünkü hoca serbest bırakıyor kafana göre takılıyorsun haftada 3 gün Pazartesi Çarşamba ve Cuma gidicem 2 Kere gittim şimdiye kadar şunları yaptım

25 dakika koşu bandında koşu
    25'şerden 3 Set Komando Yürüyüşü
    6'şardan 3 set şınav
    15'er den 3 set mekik

Çok güçsüzüm geçmişte sporla alakam yoktu size zahmet bana bir program hazırlarmısınız salonda çeşitli aletler var.

• https://drive.google.com/open?id=0B4zmkispGU_XanV1XzdIMDRhUi1fREdiYThEU0h0SnFqSkJv&authuser=0

Bi ara evde dumbelllarla yaparım diye hazırlamıştım. Profesyonel bir program değil yanlışları olabilir bilgileri arkadaşlar düzeltirse daha yararlı olur. Bod****tr'den almıştım hareketlerin çoğunluğunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cruzer26 -- 25 Nisan 2015; 14:59:48 >
  • Resmen kendimi gördüm la tek farkımız ben 59 kiloyum ve az da olsa kas var.

http://www.kasvekuvvet.net/yeni-baslayanlar-icin-vucut-gelistirme.html bu programa başlayacağım yarın ben istersen sende bi incele
  • armstrong26 kullanıcısına yanıt
    Saol kardeşim ben fazla bilmiyorum bu işleri saolasın
  • hedefin nedir ? hacim , güç , dayanıklılık
  • sahbeewah kullanıcısına yanıt
    Hocam çok zayıfım ve gücüm çok az en küçük şeyde yoruluyorum gücüm yetmiyor benim amacım hayatımı düzene sokmak kilo almak kas ilk amacım değil dayanıklılık ve güç kazanmak
  • quote:

Orijinalden alıntı: NobleFighter

Hocam çok zayıfım ve gücüm çok az en küçük şeyde yoruluyorum gücüm yetmiyor benim amacım hayatımı düzene sokmak kilo almak kas ilk amacım değil dayanıklılık ve güç kazanmak

http://www.kasvekuvvet.net/stronglifts-5x5.html şu yazıyı incele program çok etkilidir ama etkileri için biraz sabretmen gerekiyor.
  • sahbeewah kullanıcısına yanıt
    Saolasın hacom denicem bunu
  • Güç ve atletik performans açısından Starting Strength'i Stronglifts'ten üstün buluyorum ben. SL programında ise kas kütlesi kazanmak daha kolay.

İki programda da aksesuar hareketleri eklemeni öneririm(A gününe dips, B gününe barfiks).
  • NobleFighter kullanıcısına yanıt
    program kisiden kisiye degisir ayrıca sen bence biraz zayıfsın 3-5 kilo daha alırsan iyi olur ayrıca 25 dk kosu nedir yav sen kardiyo mu yapıcaksn zaten zayıfsın bence agırlık calısmaya ağırlık vermelisin ayrıca proteinli beslenmelisin
  • 25 dakika kardio yaptiran hocanin ben kardesim cok zayifsin en fazla 5 dakika isinmak için kardio yapabilirsin 25 dakika kardio olmazz valla bizim hoca bize karne veriyor orada program yaziyor her ay ölçüm yapiyor ay sonunda programi olculere gore yeniliyor bencr hocana danis ayrica bol bol pilav makarna falan ye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Unconscionable41 kullanıcısına yanıt
    Saolun bundan sonra öyle yapmayı düşünüyorum saten hoca bilgisiz ve ilgilenmiyor dinlemicem hocayı
  • NobleFighter kullanıcısına yanıt
    Ne demek kardesm yardımcı olduysam ne mutlu bana
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.