Şimdi Ara

Golf4 veya a3 (ilk kasa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
1
Favori
774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba araba almayı düşünüyorum bütcem 27 bin liraya kadar aklımda golf4 ler var yakıt çok problem değil öncelikle 1.6 benzinli düşünüyorum ama 1.9 dizellerinife merak ediyorum sizin fikirleriniz nedir golf 4 nasıl arabadır bildiklerinizi yazarsanız sevinirim

Edit: Bu arada 27 binin hepsini ödemem gerekmiyor golf 4 e eğer önerileriniz varsa 27 bine kadar çıkabilirim demek istedim golf 4 alırsam paramın bir kısmı cebime kalacak yani golfe 27 bin vermiyeceğim

Edit:Bu arada ilk kasa a3 lerde hoş gözüküyor hatta daha iyi gibi a3 hakkında bilgisi olan varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1234_ -- 26 Nisan 2015; 20:05:58 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmet1234_

Arkadaşlar merhaba araba almayı düşünüyorum bütcem 27 bin liraya kadar aklımda golf4 ler var yakıt çok problem değil öncelikle 1.6 benzinli düşünüyorum ama 1.9 dizellerinife merak ediyorum sizin fikirleriniz nedir golf 4 nasıl arabadır bildiklerinizi yazarsanız sevinirim

Golf 4 güzel bir arabadır.Kronik bir arızası yoktur ancak o fiyatın arabası değildir size tavsiyem o fiyat aralığında 2004,2005 corolla hb veya sedan o da olmazsa sunrofflu dolu bir 2005-2006 mazda 3.Bu ikisi de golften daha iyi bir tercih olur.
  • Sağolun hocam tavsiyelerinize bakıcam

• O fiyata tertemiz golf 5 sattim hatasiz

• bu millet adam olmaz arkadaş adam ciddi ciddi 27bine golf 4 bakıyor ya
  • Para konusuna hicbirsey demem para sizin zevk sizin ama golf7 haric en kaliteli golf diyebilirim

1.6benzinli motoru sorunsuzdur bakimlari haric herhangi bir masraf gerektirmez

• 27Bin taaa eski golfe cok be hocam. Tamam piyasa artti ama 27den bahsediyoruz. Az daha ciksan 30bin etti. Gel vazgec su isten

• 2004 model sunroflu esp li boyasiz bi golf 4 neden 25 26 27 etmesin ? Kaldı ki 2004 hondalara 35 istenirken alınabilir tabiki güzel araba. Yalnız bakımlısı ve temizi olmasi şartıyla. Ama gidipte 99 model golfe 25 27 vermeyin. Kolay gelsin

• Zaten 27binin tümünü arabaya vermem gerekmiyor arkadaşlar hani sizinde tavsiyeleriniz olursa 27bine kadar çıkabilirim anlamında demek istedim ayrıca yorum yapan arkadaşlarada teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: ysnsnglsmhrybrhm.19000

2004 model sunroflu esp li boyasiz bi golf 4 neden 25 26 27 etmesin ? Kaldı ki 2004 hondalara 35 istenirken alınabilir tabiki güzel araba. Yalnız bakımlısı ve temizi olmasi şartıyla. Ama gidipte 99 model golfe 25 27 vermeyin. Kolay gelsin

Hocam golf 5 ler hoşuma gitmiyor açıkcası golf4 daha bir estetik daha bir güzel geliyor

• Başka bilgi verecek yokmu arkadaşlar

• Alınacaksa hitler motorlu golf 5 ya da normal golf4 1.6 bakılabilir. 28 bine temiz bir golf5 satılmıştı geçen hafta 2006 model.

Millet 99-2000 civice 25 bin tl istiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Alınacaksa hitler motorlu golf 5 ya da normal golf4 1.6 bakılabilir. 28 bine temiz bir golf5 satılmıştı geçen hafta 2006 model.

Hocam bu piyasanın düşme ihtimali yokmu banada çok pahalı geliyor

• Temiz bir golf 5 30-31 den assagi olmaz, bence 23-24 ya 1.6 golf 4 al. Efsane kasadir, cok severek binmistim sonra model yukseltmek icin sattim ama cok guzel bir arabaydi. Benim arabam comfortline di yagmur sensoru bile vardi(2000 model). 23-24 e temizini bulursun

Not: fiyatlar otomatik vites fiyatlaridir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FerrOfficial -- 25 Nisan 2015; 21:34:03 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: uniqlo

Alınacaksa hitler motorlu golf 5 ya da normal golf4 1.6 bakılabilir. 28 bine temiz bir golf5 satılmıştı geçen hafta 2006 model.

Hocam bu piyasanın düşme ihtimali yokmu banada çok pahalı geliyor

Aslında euro düşseydi olurdu ama sıfır araçlara yeniden zam gelecektir :( malesef keşke düşse

• quote:

2004 model sunroflu esp li boyasiz bi golf 4 neden 25 26 27 etmesin ? Kaldı ki 2004 hondalara 35 istenirken alınabilir tabiki güzel araba. Yalnız bakımlısı ve temizi olmasi şartıyla. Ama gidipte 99 model golfe 25 27 vermeyin. Kolay gelsin

Golf 4 te esp var mıydı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • predator93 kullanıcısına yanıt
    Evet var. 2002 2003 2004 model highline olanlarda var

• quote:

quote:

Hocam golf 5 ler hoşuma gitmiyor açıkcası golf4 daha bir estetik daha bir güzel geliyor

Söylediklerim de zaten golf 4 golf 5 demedim ki 2004 modellerde golf 4

• Ben 98 1,8 higline sahibiyim hocam......cok cok ezilmis yipranmis bir arac almadiktan sonra temiz bir golf almaniz halinde kolay kolay basinizi agritacak bir arac degil fiyatlar 20-25 bandinda geziyo 2004 pasific lerin temizine 27-28 isteyende var ama size sunu demek isterimki 2004-2006 vs corolla mazda turu arabalardan dahha yuksrk bir konfor ve yalitim sunar alin kesinlikle pisman olamassiniz benim aracim 1,8 olmasina ragmen lpg de sehir ici 270 -280 krs civari tuketiyor uzun yolda 220-230 krs civari yakiyor sanilanin aksine 1,6 ile ayni yakmasiyla beraber arti 25 hp nin farkida cabasi alin pisman olmassiniz

• golf 4 iyi ve güzel arabadır uzun yıllar sıfır alarak kullanmıştık kronik problemleri yoktur bazı ufak tefek her arabada olan sıkıntılar olabilir ama onlarda can sıkın şey olmaz. otomatik olanı nasıldır bilemem ama manuel olanını öneririm sana arabaya bindiğin zaman kesinlikle sana 10 yıllık araba izlenimi vermez ve bencede golf kasa serisinin golf7 ile en iyisidir...
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.