Şimdi Ara

GTA 5 Online da oyuncular yok, yardım!!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.026
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce GTA 5 aldım ve story modda başladım. Fakat online moda girdiğim zaman oyunda kimse olmuyor, hangi sessiona girsem oyuncu yok, kimseyi bulamıyor. Saatlerdir oynadım 1 tane insana rastlamadım. İnternette problem yok zaten öyle olsa online a bağlanmaz fakat oyuncular yok kimse yok.
    Araştırdım pek bir sonuç bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar.

• Ben de aldım oyunu indiriyorum, oyuncu bulamazsam yakarım rockstarı.
  • Yok abi kimse yok kafayı yedim resmen kaç gün oldu story mod ile avutuyorum kendimi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erebustr1

Yok abi kimse yok kafayı yedim resmen kaç gün oldu story mod ile avutuyorum kendimi.

karakter yarattın mı? eğer yarattıysan başladın online oynamaya play online de otomatik serverlara atıyor.

Oda olmadı online oyununa girdiğin zaman aç telefonu azıcık kurcala bulursun oyuncu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erebustr1

Merhaba arkadaşlar, 2 gün önce GTA 5 aldım ve story modda başladım. Fakat online moda girdiğim zaman oyunda kimse olmuyor, hangi sessiona girsem oyuncu yok, kimseyi bulamıyor. Saatlerdir oynadım 1 tane insana rastlamadım. İnternette problem yok zaten öyle olsa online a bağlanmaz fakat oyuncular yok kimse yok.
    Araştırdım pek bir sonuç bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

İyi forumlar.

M ye bas oradan Enable Passive Mode yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gece772 -- 25 Nisan 2015; 17:49:09 >
  • Vict0ry kullanıcısına yanıt
    Evet karakter yarattım oyuna girdim hiç bir sıkıntı yok o konuda fakat oyuncu yok hiçbir sessionda hiç oyuncu yok bulamıyor anlamadım. Telefonu defalarca kurcaladım random job yaptım yine kimseyi bulamadı.
  • Gece772 kullanıcısına yanıt
    Önerin için teşekkürler denememiştim fakat işe yaramadı hala kimse yok onlineda...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.