Şimdi Ara

AVEA MI ? TURKCELL Mİ ? YARDIMCI OLURMUSUNUZ ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
715
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaslar Ben Kendimi Bildim Bileli Turkcell Kulanıyorum Yalnız Aveanın Kampanyallarını İnceledim Wops Paketini Felaket İndirimli Guzel Secenekleri Var 1000 DK 1000 SMS 2 GB internet veriyor turkcell 30 tl ye sadece 700 dk yı 30 tl veriyor yani bazı cevremdekiller kısacası yaramaz diyor cekmez diyor bu konuda sizin yardımlarınız ile aydınlatılmak istiyorum ve sizin yardımlarınız ile hattımı aveayaya tasıyacam eyer guzel uygun bir bilgi alırsam

FATURASIZ HATTA GECECEGİMDİR NE DERSİNİZ TURKCELLDEMİ KALİYİM AVEAYAYAMI GECIYIM AVEA NASIL?

YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM...

• Gec sansini dene cekmezse sende degistirirsin parayla degil ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vodafone niye düşünmüyorsunuz?

• Korkmaz1666 Arkadasım ben istanbulda ikametgah ediyorum duyduguma gore hattı tasıma yaptıgımız zaman tekrar bir 3 ay daha bekleme sartımız varmıs yani cekmese beyenmesem 3 ay daha beklıyecem o kotu olur işte o zaman ondan bilgi almayı rıca ettim
  • Arkadasım vodafone avea kadar içerik sunmamış ondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: MansurPanel

Korkmaz1666 Arkadasım ben istanbulda ikametgah ediyorum duyduguma gore hattı tasıma yaptıgımız zaman tekrar bir 3 ay daha bekleme sartımız varmıs yani cekmese beyenmesem 3 ay daha beklıyecem o kotu olur işte o zaman ondan bilgi almayı rıca ettim

numara tasimada herhangi bir sinir yok avea ya gecitigi gun basvuru yapip baskasina gecebilirsiniz faturasiz kullanmak istiyorsaniz heryone 750 dk mobilogrencilerle 1000 dk 5000 sms 3gb internet 29 tl

• MansurPanel kullanıcısına yanıt
    Beğenmezsem

• İkamet ettiğin yerde belki de Turkcellden daha iyi cekiyordur avea bu baz istasyonuna göre uzaklık konum olarak değişir. Ama genel olarak tabiki turkcell. En basit turkcellin 30500 baz istasyonu var aveanin 20000 baz istasyonu var. Ama şu da bir gerçek ki aveanın çok iyi tarifeleri var..

• Avea kullaniyorum hic sorun yasamadim. Dene memnun kalmazsan değiştirirsin yine. Faturasiz kullan ilk basta memnun kalmazsan hemen gecis yapabilirsin.

• Soyle soiyim avea artik eski cekmeyen avea degil heryerde full cekiyor nerdeyse interneide hizli izmirde 20 ila 42 mbps arasi hizbaliyorum cok yugunsa 15mbps ye dusuyo bazen .Turkcell 30 40 liralik net paketlerinde 7m2 mbps siniri varken aveada boyle bir sinir yok.Hatta bazen turkcellin cekmedigi yerde avea cok rahat cekiyor(or:mersin silifke koyleri)Mersinde yadamiyorum tatile gittigimde turkcell kullanirken cok cektim turkcell yuzunden avea ya gectim cok rahatim hem internet hizi hem cekimi hemde paket uygunlugu.
    Ama sunuda kabul ederim avea turkcell ve vodafonedan fazla sarj yiyiyor (asiri degil aralrindaki sarj varki yuzde 2 ,3 vb.)Bnm tavsiyem aveaya rahatlikla gecebilirsiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: AlreadyTR

Soyle soiyim avea artik eski cekmeyen avea degil heryerde full cekiyor nerdeyse interneide hizli izmirde 20 ila 42 mbps arasi hizbaliyorum cok yugunsa 15mbps ye dusuyo bazen .Turkcell 30 40 liralik net paketlerinde 7m2 mbps siniri varken aveada boyle bir sinir yok.Hatta bazen turkcellin cekmedigi yerde avea cok rahat cekiyor(or:mersin silifke koyleri)Mersinde yadamiyorum tatile gittigimde turkcell kullanirken cok cektim turkcell yuzunden avea ya gectim cok rahatim hem internet hizi hem cekimi hemde paket uygunlugu.
    Ama sunuda kabul ederim avea turkcell ve vodafonedan fazla sarj yiyiyor (asiri degil aralrindaki sarj varki yuzde 2 ,3 vb.)Bnm tavsiyem aveaya rahatlikla gecebilirsiniz

Ben Aria kurulduğundan beri kullanıyorum. Sana katılıyorum ama AVEA'nın hala kör noktaları var. Mesela Çanakkale-Babakale'de ve Çorlu-Çerkezköy arasında TEM otobanında sinyal kaybı var.

• Avea çekmiyor. Öncelikle Vodafone sonra Turkcell derim.
  • AVEA ÇEKMİYOR. İŞTE size 25.04.2015 tarihi itibarıyla Başkent Ankara'nın göbeğinde Avea ile sağlıklı-düzgün iletişim kuramayacağınız yerlerden bir kaç çarpıcı örnek:
    1. Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri
    2. Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi
    3. MEB Beşevler Kampüsü (internete giremezsiniz)
    4. Başkent Öğretmenevi
    5. Kızılay
  • Hocam gectigine pisman olursun bende sizin gibi yaptim dedimki 85 liralik paketini Avea da 40 a kullanirim zaman kaybetmisim Turkcellde diye dusundum. Avea sevinerek gectim kimse Avea yi ovmesin internet abartmiyorum rezil. Gece 2 den sonra millet uyur oyle rahatlar hizlanir. Yoksa zaman oluyor 1 mgbt i gecmiyor video izletmiyordu artik youtube den . İstanbul sislide ikamet ediyorim is yerim şişhane de yuksekde telefon is yerinde cekmezdi . İnternetini hocam kimse ovmesin aveanin kesinlikle yerlerde tutarsiz mesela 20 mgbt hiz alirsin hizlo dersin test den sonra birsey acmak istersen acmaz düşünürsunki ya netde hizli degil iste cunku tutarsiz. Bende kontratimi bozdum cezayi odemeye razi olsun Turkcelle geri dondum. Turkcelin 7 mgbt le sinirli olan paketi deniliyor ama ben 10 dan asagiya almadin hic 30 da gordugum oluyor sinir falan yok icin rahat olsun evde annem disinda hekes Turkcell 7 mgbt falan gormuyoruz fazlasini goruyoruz.

• yamyamix Y kullanıcısına yanıt
    Avea o baz istasyonlariyla üstünede bu kadar uygun tarife yapinca hakli olarak insanlarin tercihi olunca kaldirmiyor. Ustune az baz sayisina sahip olunca cekim sikintisi yasiyor. Bir de biz 5G yede haziriz diyorlar.

• Çok Teşekür Ederim Bilgilerinizden Dolayı Arkadaslar
  • Ben de 4 senedir Avea kullanıyorum
    Bulunduğum mevkide,mesajlar hep 5-10 dk bazen daha fazla gecikmeli gidiyor
    Ve sinyal 3 çubuk olduğu halde çekimi çok zayıf oluyor
    Ben de diğer hattımla Vodafone Esnek 2 gb tarifesine gectim,
    500 dk
    5000 sms
    2 gb net
    24 tl,çok çok memnunum

• Bölgeye göre değişir. 5 yıldır kullanıyorum, memnunum. Nadiren sorun yaşatsa da f/p olduğu için takmıyorum, öğrenciyiz sonuçta. 4-5 defadır faturalıya geçme mesajı yolladılar. 1000dk+1000sms+4gb=29 tl benim paketim yeterli geldiği için geçmeyi düşünmüyorum. Tarifeler konusunda gerçekten çok iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: djcool

2,5 sene Avea kullandım İzmir'de, 14 sene de Turkcell. Hiç bir farkını görmedim. Avea aynı tarifeyi farklı fiyatlarla verdiğinden ve benden daha ucuza kullanan olduğunu bildiğimden Vodafone'a geçtim. Yoksa memnundum Avea'dan.

Bende sırf bu ayrımcı fiyat politikalarından ötürü geçmek istiyorum. MEvcut müşterilerini ellerinde tutmak isteyeceğine kapı dışarı etmek niyeti taşıyorlar sanki...

Siz Vodafone'da hangi tarifeye geçmiştiniz? AYrıca faturalı mıydı?
  • Hepinize Ayrı Ayrı Teşekür Ederim Aveayaya Gececektim Sizin Yorumlarınız Ve Paylasımlarınız İle Vaz Geçtim Çok Sagolun
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.