Şimdi Ara

Lg G2 LOLİPOP GÜNCELLERKEN DONDU ! ! !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ARKADAŞLAR FİRMWARE UPDATE BÖLÜMÜNDE DONDU TELEFON NASIL ÇÖZEBİLİRİZ? SERVİSE GÖNDERMEK İSTEMİYORUM

• aynı sorun oldu ana konuya yazdım umarım bilen biri cıkar acilen ya napıcaz :/

güncellemeyi pc suite üstünden yapıyordum hiçbir zaman root yapmadım.Yüklerken indirirken birkez hata verdi yeniden dene talimatlarını uygulayıp baştan indirdim.Kurarken bir kez hata verdi kabloyu cıkarın tekrar takın diyordu telefon ekranında da cıkarmayın yazıyordu.Çıkarmadan yeniden dene dedim.Sonra tekrar hata verdi yükleme hatalarını geri yükle secenegi geldi ona tıkladım kısa bir süre de 44 yazdı ekranda sonra cıhaz pc suite de görünmedi.Firmware update ''don not unplug the USB connection until the process is complete '' alttada yüzde 0 işaretinde kaldı.Kpatıp açıyorum hep aynı ekran ne olur yardım edin :(((
  • Aynı sorunu ben de yaşıyorum.
  • Donan arkadaşlar şu adımları uygulasın:

http://www.lg.com/uk/support/mobile-support

burdan lg g2 için support tols programını indirip kurun telefonu download modda bağlayıp yükseltme hatalarını kurtar diyin.

telefonu program görmez ise google'dan lg g2 driver indirip pc'nize kurun.

yükseltmeden sonra 5.0 yüklenecek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emirhan Terzi

Donan arkadaşlar şu adımları uygulasın:

http://www.lg.com/uk/support/mobile-support

burdan lg g2 için support tols programını indirip kurun telefonu download modda bağlayıp yükseltme hatalarını kurtar diyin.

telefonu program görmez ise google'dan lg g2 driver indirip pc'nize kurun.

yükseltmeden sonra 5.0 yüklenecek.

çok teşekkürler ama cihazda yer yokdu heralde yeterli yerıniz yok diyor şimdi ne yapmalıyım

• Abi bugun tamire yolladim adam usb yeri bozuk dedi servise yolla dedi. dun biraz ugrastim bilgisayara baglayinca okumadi bir turlu ama sarj oluyor anlamadim yani bir sey ama cozum bulan olursa cok yardimci olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayrica download moduna alamıyorum

• aynı sıkıntı bendede oldu telefon kapanmıyor bile ekran öylece dondu, gece gece başıma iş aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Permanent. -- 29 Mayıs 2015; 1:27:33 >
  • bende de oldu hata veriyor. açılamıyor da ne yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emirklyc

bende de oldu hata veriyor. açılamıyor da ne yaptınız?

Telefonunuz hiç mi açılmıyor? Yoksa sadece LG logosunda kalıyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -forumber-

quote:

AÇILIYOR.

bu ekranda kalıyor.

pc suite den Yükseltme hatalarını geri yükle diyorum. ıkına sıkıla ilerliyor, sonra telefonda COM4 YAZIYOR yükseltiliyor falan. %36 civarında kalıyor sonra yine bu ekrana dönüyor %0 diye bekliyor..

iki gündür böyle kafayı yiyeceğim.

edit: ardında da bu durumda kalıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirklyc -- 10 Haziran 2015; 20:08:03 >

• quote:

quote:

quote:

AÇILIYOR.

bu ekranda kalıyor.

pc suite den Yükseltme hatalarını geri yükle diyorum. ıkına sıkıla ilerliyor, sonra telefonda COM4 YAZIYOR yükseltiliyor falan. %36 civarında kalıyor sonra yine bu ekrana dönüyor %0 diye bekliyor..

iki gündür böyle kafayı yiyeceğim.

edit: ardında da bu durumda kalıyor.

Aşağıdaki linkten LG Mobile Support Tool'u indirin;

http://tool.xcdn.gdms.lge.com/client/app/B2CAppSetup.exe

LG Mobile Support Tool'u açmadan önce LG PC Suite'i tamamen kapatın. Ardından LG Mobile Support Tool'u çalıştırın ve telefonu download modda bilgisayara bağlayın. LG Mobile Support Tool'un telefonunuzu tanımasını bekleyin. Program telefonunuz için güncelleme var diyebilir, aldırış etmeyin. Program telefonunuzu tanıdıktan sonra "Ek Özellikler" sekmesinden "Yazılım yükseltme hatasını kurtar"ı seçin.

• -forumber- kullanıcısına yanıt
    hocam ilk sorun: lg support kuruluyor gibi oluyor, arka planda çalışıyor olarak gözüküyor. somut bir ekran gelmiyor.

bir diğeri ise telefonu download mode için ses + basıp usb yi takar takmaz lg logosu ve yine şu firmware update ekranı geliyor...

edit: en sonunda flash ile resmi rom attım oluyor sanırım.
    teşekkürler herşey için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emirklyc -- 11 Haziran 2015; 1:43:00 >
  • quote:

hocam ilk sorun: lg support kuruluyor gibi oluyor, arka planda çalışıyor olarak gözüküyor. somut bir ekran gelmiyor.

bir diğeri ise telefonu download mode için ses + basıp usb yi takar takmaz lg logosu ve yine şu firmware update ekranı geliyor...

edit: en sonunda flash ile resmi rom attım oluyor sanırım.
    teşekkürler herşey için.

Hocam firmware update ekranı zaten download mod oluyor

Cihazınızı nasıl kurtardığınızı anlamadım ama, geçmiş olsun

• quote:

quote:

Hocam ben telefonu dün akşam güncelledim, bir hata vermedi ama tekefon açılmıyor. LG logosunda takılı kaldı. Ne yapmak lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

quote:

quote:

Hocam ben telefonu dün akşam güncelledim, bir hata vermedi ama tekefon açılmıyor. LG logosunda takılı kaldı. Ne yapmak lazım?

Hard reset atmayı denediniz mi?

Hayır denemedim. İçindeki verilerin gitmesini istemiyorum. Hard reset mecbur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrKemal17

Hayır denemedim. İçindeki verilerin gitmesini istemiyorum. Hard reset mecbur mu?

Eğer uzun süre beklediyseniz ve cihaz açılmıyorsa, mecbur görünüyor.

Dün geceden beri böyle, hard reset atalım o zaman. Yedek almıştım PC Suite üzerinden, tüm veriler geri gelir mi?
  • Hard reset çalışmıyor, menü açıldıktan sonra yes diyorum ama tekrar LG logosu ve yazısı sabit şekilde ekranda kalıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.