Şimdi Ara

Dacia Dokker-Duster-Fiat 500L

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
672
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar hiç bilgim olmayan bir konu, yardımlarınızı bekliyorum. Babam 1 ay öncesine kadar Fiorino kullanıyordu, bazı sıkıntılardan dolayı satmak durumunda kaldık. Şimdi yeni bir araç almayı düşünüyor, modelleri söyledi bende araştırdım ama gerçekten hiç anlamıyorum. İki kıstas söyledi, kullanımı rahat olsun ve az yaksın. Bu üç model arasında kalmış, yardımcı olursanız sevinirim.

• 500L ve Dacia modelleri arasinda kalite ve imaj açısından uçurum var.

Eğer 4x4 ihtiyacı yok ise tabiki 500L..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 tarzdir,kült bir modeldir kalite olarak fiatin en cok ozendigi en yuksek kalite aractir.Zaten fiorino kullaniyormussunuz bildiginizdem devam edin derim.Dokkeri bilmesemde uzun donem duster kullandim konfor seviyesi dusuk ses yalitimi yok gibi birsey, duster biraz amaca yonelik bir arac ucuz yoldan 4 ceker ihtiyacini kapatmak icin firmalar tarafindan kullanilmakta.Bireylerin kullanimi icinse fazlasiyla tek duze ve alt kalite bir arac.
    Sonuc olarak ben 500l diyorum hatta butce varsa 500x cok sahane olmus ona yönelin.

• Fiat 500L tabiki
  • Kesinlikle 500L, neden peki dersen diğer ikisinden bütün özellikleriyle, donanımıyla, kalitesiyle her şeyi ile daha iyi bir araç olmasından.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.