Şimdi Ara

Fm 2015 ıpad aır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ıpad aır tabletıme fm 2015 ı satın aldım ama ya bu oyunun sürümünde var sıkıntı yada tabletten kaynaklanıyor galıba oyunda oyuncu kıralama yapılmıyor ayrıca yenı manager ekle deyıp hîle yapılmıyor ayrıca Uç lıg den baskası sevılemıyo bılen yada yardımcı olabılecek fm delıs ı Arkadaşlardan cevap beklıyorum oyunun zevkli pc de mı çıkar dıyorsunuz nedır?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• oyunu psvitada oynamistim ayni oyun bence mobil platform icin cok cok iyi bir oyun keske cep telefonlarinada ciksayi her yerden oynasaydik maleser tabletlerde oynanabiliyor yalnizca ouuncunkiralama kulubunoyuncuyu kiralik listesine koyduysa anca olabiliyor yoksa kafana gore oyunculara kiralik teklifi yapilamiyor uc ligden fazla secilmemesi yine classic moddan kaynaklaniyor bir sorun yok yani oyunda :)

• Fm classic ciktigindan beri oyunuyorum .
    Oyun ici satilan ogeler ile hile yapabilirsiniz. 3 ligden fazlasi secilmiyor oyun icinde degistirilemiyor, ama oyun ici satin alma yada 10 yil bir klubu yonet gibi bisey var bunu yaparsaniz gozlemciniz butun wonderkind ve bir cok oyuncuyu cikariyor.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.