Şimdi Ara

Amrabat vs. Real Madrid

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • http://www.wat.tv/video/nordin-amrabat-vs-real-madrid-7bl05_71pqb_.html

çok iyi bir performans göstermiş ve akabinde haftanın 11'ine seçilmiş. benim gibi maçı izleyemeyenler için madrid maçında amrabat'ın videosunu yapmışlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bildiğimiz amrabat düz koşuları ve adam düşürmesi var ama şut ve paslar 0
  • 2 numara nedir ya fifa menager modamı transfer yapıtınız
  • Amrabat'a ihtiyacımız var bence. 3 milyona Amrabattan iyi oyuncu bulamayız. Kulüp çok çok zor durumda değilse dönmeli.
  • Opsiyon malagada ama amrabat seneye brumayla oynamalı sol bruma sağ amrabat , rotasyon olarak yasin girer bazen .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amrabat geniş alan seven bir oyuncu , bizüm rakipler ise önce gol yemeyeyim ayağına kapalı defans oynuyor ve amrabatta o kalabalıkta kaybolup gidiyor

Ancak yedekte oturup maçın son 20 dakikası öndeyken ilerde ayagında top tutup aktif dinlendirebülecek bir beceriye sahip ve bizüm şuan en çok ihtiyaç duyduğumuz olay bu, son 20 dakika oyundan düşüyoruz ve top tutamıyoruz rakip yarı sahada
    Amrabat bu konuda takıma ivme kazandırabilir

• quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

Amrabat geniş alan seven bir oyuncu , bizüm rakipler ise önce gol yemeyeyim ayağına kapalı defans oynuyor ve amrabatta o kalabalıkta kaybolup gidiyor

Ancak yedekte oturup maçın son 20 dakikası öndeyken ilerde ayagında top tutup aktif dinlendirebülecek bir beceriye sahip ve bizüm şuan en çok ihtiyaç duyduğumuz olay bu, son 20 dakika oyundan düşüyoruz ve top tutamıyoruz rakip yarı sahada

Hocam ama bu yıl öyle değildi rakipler. Çoğu maçta Amrabat ve Bruma'nın seveceği tarzda maçlar oldu. Şu Amrabat tecrübesi, yeteneği ve fiziki ile Bruma'dan kat kat iyi.

Ortaları, asistleri ve golleri ile de fark yaratıyor. Takıma dönerse en iyi kanadımız olacaktır. Dediğiniz türdeki maçlarda Bruma'da kitleniyor. Sakatlıktan sonra hele bu sene al ver yapıp bırakıyor. Tecrübe eksikliği de var.

Amrabat Şl'de de çok işimize yarar. Ki geçmişte yaramıştıda. Hep bizim baskı yarattığımız değil, baskı yediğimiz maçlarda oluyor. Heleki büyük takımlara karşı.

3-4 milyonada Amrabat kadar tecrübeli, yetenekli bir oyuncu bulamazsınız. Yabancı sınırının kurbanı oldu. Gelecek sene bu sorunda yok. Bruma ile kanatları götürebileceklerini düşünüyorum.

• Daha iyi bir kanat oyuncusu alınmayacaksa geri dönmesi en mantıklısı olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: psirik

quote:

Orijinalden alıntı: ultrAsGalat

Amrabat geniş alan seven bir oyuncu , bizüm rakipler ise önce gol yemeyeyim ayağına kapalı defans oynuyor ve amrabatta o kalabalıkta kaybolup gidiyor

Hocam ama bu yıl öyle değildi rakipler. Çoğu maçta Amrabat ve Bruma'nın seveceği tarzda maçlar oldu. Şu Amrabat tecrübesi, yeteneği ve fiziki ile Bruma'dan kat kat iyi.

Ortaları, asistleri ve golleri ile de fark yaratıyor. Takıma dönerse en iyi kanadımız olacaktır. Dediğiniz türdeki maçlarda Bruma'da kitleniyor. Sakatlıktan sonra hele bu sene al ver yapıp bırakıyor. Tecrübe eksikliği de var.

Amrabat Şl'de de çok işimize yarar. Ki geçmişte yaramıştıda. Hep bizim baskı yarattığımız değil, baskı yediğimiz maçlarda oluyor. Heleki büyük takımlara karşı.

3-4 milyonada Amrabat kadar tecrübeli, yetenekli bir oyuncu bulamazsınız. Yabancı sınırının kurbanı oldu. Gelecek sene bu sorunda yok. Bruma ile kanatları götürebileceklerini düşünüyorum.

Katlıyorum

• Pepeyle girdiği mücadeleyi kazanmış. Gözümde değeri arttı.
  • 3.5 bile veremiyorsa malaga satmak için uğraşmanın anlamı yok.zaten sağ açık lazım gelsin oynasın, bruma sol kanat daha faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaintBossFrank

3.5 bile veremiyorsa malaga satmak için uğraşmanın anlamı yok.zaten sağ açık lazım gelsin oynasın, bruma sol kanat daha faydalı olur

Son 3 senedir harcadıkları para toplamı 7 milyon euro. Son transfer döneminde harcadıkları para 1.8 milyon euro, bu paranın 1 milyon eurosu da amrabatın kiralama bedeli. Son 3 sezonda futbolcu satışından aldıkları para 98 milyon euro.

3-4 sene önce kulübü satın alıp yüzüstü bırakan araplar yüzünden ekonomik krizdeler.
  • Açık alan oyuncusu GS'de o alanları zor buluyor...Fakat sırtı dönük oyununu beğendim.Malaga'da ilerde en uçta

oynatmış ekonomi iyi değil gelsin iş yapar...Malaga almazsa tabii
  • Bizim lig ile La Liga arasında dağlar kadar fark var. Kaliteden bahsetmiyorum onu tartışmaya gerek yok ama statü olarka farklı iki lig. Birisi daha açık futbol birisnde ise kemik sesi geliyor. Birisinde hakemler düdük yutmuş gibi ama bir türlü kartları tutturamuyorlar öbüründe hakemler real barca olmadığı sürece kararları genelde doğru ve futbola yönelik. La Liga en çok izlenen lig olduğundan futbolcularda kendilerine aşırı dikkat ediyorlar. TSL ise arap ligindne bir gömlek üstün sıçrama tahtası olarak görülüyor. Bu yüzden Amrabat burada o performansı veremez.
  • kiralık zaten kendisi istemezse malagayı kalır galatasaray da. yabancı kuralı da yok. koy oynasın adam da bi görelim.
  • Malaga lig sonunda sıralamada üst basamağa çıkabilirse Avrupa kupalarına katılmaya hak kazanacak. Amrabat için gerekli parayı vereceklerini düşünüyorum.
  • Ribery Bruyne için çok güzel demişti Bruyne açık alan oyuncusu Bayern gibi büyük bir takımda o alanları bulamazsınız, bu yüzden ihtiyacımız olan oyuncu Hazard diye.

İşte olay bu.Malaga'da oynamak ile Galatasaray'da oynamak farklı.Açık alan bulamayacak Galatasaray'da.Kapalı savunma karşısında da etkili bir silah değil.

Fakat aynı şeyi söylüyorum.Drogba ile yollar ayrılmalı demiştim.Şimdi millet Burak ile Umut'a kaldık diyor.

Aynısı olacaksa Amrabat bizde kalsın.Yok sağlam kanat alacaksak Amrabat gitsin.Yoksa eldeki bulgurdan olmanın lüzumu yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Ribery Bruyne için çok güzel demişti Bruyne açık alan oyuncusu Bayern gibi büyük bir takımda o alanları bulamazsınız, bu yüzden ihtiyacımız olan oyuncu Hazard diye.

İşte olay bu.Malaga'da oynamak ile Galatasaray'da oynamak farklı.Açık alan bulamayacak Galatasaray'da.Kapalı savunma karşısında da etkili bir silah değil.

Fakat aynı şeyi söylüyorum.Drogba ile yollar ayrılmalı demiştim.Şimdi millet Burak ile Umut'a kaldık diyor.

Aynısı olacaksa Amrabat bizde kalsın.Yok sağlam kanat alacaksak Amrabat gitsin.Yoksa eldeki bulgurdan olmanın lüzumu yok.

daha iyisini herkes ister ama kadroda Hamit Aydın bruma orda oynatılan umut olduğu sürece amrabat bu takıma lazım

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.