Şimdi Ara

TR'de neden gerçek ormancı yok?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dünyadaki ormancılara göre ormancılarımız çok geride kalıyor, neden?

• Çünkü TR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: algülümvergülüm

Çünkü TR

Nedenini anladım, sorunları yüzeysel bakıyoruz. Derinlemesine incelemiyoruz ve hatalarımızı görmekten geliyoruz. Teşekkürler sayende anladım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: noth1

quote:

Orijinalden alıntı: algülümvergülüm

Çünkü TR

Nedenini anladım, sorunları yüzeysel bakıyoruz. Derinlemesine incelemiyoruz ve hatalarımızı görmekten geliyoruz. Teşekkürler sayende anladım.

Çünkü TR

• Ne yapalım doğru düzgün oyuncu bile nadir bulunuyor...
  • Cünkü trde ormanci olmak sorumluluk ve saglam psikoloji gerektirir. Sen daha ilk buffini almadan fb verip sana sövenlere, afk farm ve ninja dragon yapip gank atmadi diye sövenlere, gank atip kill sende kalinca sövenlere hazirlikli olman, onlari sakinlestirmen ve takima katman gerekir. Bütün bunlari gecip oyunculuk anlaminda sorarsan elom su an pek iyi degil ama simdiye kadar 2-3 kisi disinda ciddi anlamda iyi oynayan ormanci görmedim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben çok iyi jungle oynuyorum seneye dpye gidicem herkesi tokatlıycaz sadece bekleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Odd Adden

Cünkü trde ormanci olmak sorumluluk ve saglam psikoloji gerektirir. Sen daha ilk buffini almadan fb verip sana sövenlere, afk farm ve ninja dragon yapip gank atmadi diye sövenlere, gank atip kill sende kalinca sövenlere hazirlikli olman, onlari sakinlestirmen ve takima katman gerekir. Bütün bunlari gecip oyunculuk anlaminda sorarsan elom su an pek iyi degil ama simdiye kadar 2-3 kisi disinda ciddi anlamda iyi oynayan ormanci görmedim.

Arkadaş kesinlikle doğru yazmış tamamen katılıyorum.
    Herhangi bir koridorda birisi ölürse her zaman suç senindir. Tr de ormanci olmak cidden sağlam psikoloji gerektirir.
  • Çunku ulkemizdeki hiçbir oyuncu butun dikkatini oyuna verip oynayamıyor. İlla bi yerlere kafası gidiyor , geçim sorunu normal sorunlar ulkenin sorunu , gelecek sorunu vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Leg Sanji

ben çok iyi jungle oynuyorum seneye dpye gidicem herkesi tokatlıycaz sadece bekleyin

Haha öleceksin

• TR yi ezmeye gerek yok nerde iyi ormancı var ? 3-4 isim dışında çok iyi ormancı yok ormancı gerçekten çok zor bi rol o yüzden kaliteli oyuncu çıkmıyor
  • Tr de ormancı olmak çok zor hele udyr oynuyorsan tf dışı kalman gerek ya da senden öönce takımın girmesi gerek öyle takım yok tr de yani trde jung oynamak zevkli olmaktan çıkıyor ne oynarsak oynayalım yani ne yaparsak yapalım her türlü küfür hakaret blame yiyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Jungler olmak çok zor ve TR'de oyun bilgisi (mekaniği değil, teorik bilgisi) olan insan sayısı az.
  • support ve jungle çok zor roller bana göre diğer rollere göre özellikle jung hem görüş sağlıyacaksın hemde rakibin yerini tahmin edeceksin

• @Auspexa
  • diğer rollerde de 1-2 tane oyuncu var zaten
  • trde o kadar oyun attım saygı duydugum,oyununu begendıgım 5-6 kişi vardı.
  • bir kaç bin nedenden bir kaçı

1-oyuncular güvenli şekilde oyun oynamasını bilmiyor bilmeyincede aynı anda 2 lanede ezilme gibi bir durum oluyor ve yetişilmiyor yetişilmeyince senin suçun oluyor
    2-oyuncular sürekli gank istediği için ormancılar kasılamıyor ve herkesten 3-4 level geri düşüyosun
    3-oyuncular yanlışlıkla yaptığın oto atacka bile ana avrat sövüyor ve insanı oyundan düşürüyor
    4-(özellikle geçen denk geldim bu tiplere) mavi alırken taaaa bottan gelip maviyi çalmaya çalışan suplar çıkıyor
    5-adam akıllı pullamıyorlar ormancı arkadaş yada ormancıyken sıkıntı çekiyorsunuz
    6-bu olay her koridorda oluyor sen geliceğini işaret ettiğinde adamlar daha çok ittiriyor ve oraya kadar boşuna yürüyorsun yürüme kardeşim itiyolarsa diyicekler olucak yardım için ss vermeden önce olmalı bu tam o anı sizde biliyosunuz
    7-doğru düzgün kasılmana fırsat kalmadan bile kasılmış adama karşı gank isteyen oyuncular yüzünden öldüğünüzde yediğiniz küfürler
    8-en sonuncusu JUNGLER FARKI diyip insanları o kadar güzel ve eğlenceli bir rolden soğutan tipler

hepsi birbirine benzer nedenler tek demeleri gereken şey canın sağ olsun dostum oyun bu (herkese denmez bu kadarı tabi bazen) ama bir heves bir kalp kadar önemli değil saçma bir oyun bir dünya hatalar olur yapılır insanlık hali loldeki herkesin düzelmesini böyle olmasını istemek dünya barışı gibi bişey ama hepinize böyleleri rast gelsin arkadaşlar

biraz qq gibi oldu okuyanın gözüne sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi almantesisatci -- 24 Nisan 2015; 22:58:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Auspexa

diğer rollerde de 1-2 tane oyuncu var zaten

Silver elonla bilmediğimn adamlara laf yapma koçum

• Bir meteos kolay mı yetişiyor şaka bir yana oyundaki en zor rol bana göre. Ayrıca söylenen onca lafa dayanmak sağlam psikoloji istiyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.