Şimdi Ara

Bravo 1.4 T-Jet Dynamic 2009

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bravo f/p açısından iyidir ancak seçebileceğiniz en kötü arabayı seçmişsiniz. Bu araç değilse her türlü alınabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo T-Jet 10 numara açatır. Lpg ye %100 uyumludur. Hem performans hem ekonomiyi yaşarsınız. Emsallerine görede uygun fiyata alabilirsiniz. Ama Bravo alacak olsam bu ilandaki aracı almam. Yaptığı modifikasyonlar çok itici ve kötü durmuş. Fiatın orijinal jantları falan daha güzeldir. Bence biraz daha araştrıp daha temiz,düzgün bi Bravo bulabilirsiniz..
  • Bu arabayı alacağına al bi at arabası gez daha iyi..

• O neden hocam.
  • Usta baksana mis gibi arabayi apaci arabasi yapmislar.Bu arabanin hor kullanilma ihtimali yuksek,gorsel olarak saglam gozuksede motorda ciddi sikintilar olabilir,kontrol ettirmekte fayda var.

• kartalus kullanıcısına yanıt
    Modifikasyonlar biraz kötü olmuş evet. Ama araçta boya kaza yok. Ayrıca 6 senelik araç olarak kmsi falanda iyi. araç bulamıyorum bir türlü.
  • Tjet güzel motor fakat aynı fiyata 1.6 multijetler varken tjete bulaşmam

• Bravo iyi araçtır ama ilandaki gibi rezil modifiyeli araca bulaşma derim. Hele ki o sunroof görünümlü olmaya çalışan plastik parça yok mu .

Biraz km'si fazla olsun ama oynanmamış araç olsun.
  • zeytinkoy kullanıcısına yanıt
    Bulmaya çalışacağım hocam. Fiestalara falan baktım. Ama donanım ve performas olarak bravolar kağıt üstünde daha önde. Tabi ki gerçek performasnlarını bilemiyorum.
  • fiatın alınabilecek arabalarından biridir
    ancak bu ilandan uzak dur şu sunroof plastiği bile uzak dur benden diyo

• Bakacaksanız 2011 ve üzeri makyajlı kasa 1.6 mjet 120 hp liklere bakın.Bende vardı geçen hafta sattım mükemmel bir araç hem performans hem de yakıt ekonomisini bir arada yaşarsınız.Sürüşü de çok keyiflidir
  • Araba çok yıpranmış ve bakımsız görünüyor.

Ve lpgsiz alıp lgyi kendiniz, güvendiğiniz bir yere taktırsanız sizin için daha sağlıklı olur bence.
  • efsanea_06 kullanıcısına yanıt
    Neden sattınız hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

Neden sattınız hocam?

Herhangi bir memnuniyetsizlikten değil araç fazlalığından sattım.Alırken bravolarda kronik sorun olan kaloriferin bir tarafı sıcak bir tarafı soğuk hava verir onu kontrol edin dişli takımı değişmesi gerekir.
  • bravo alınır ama ilandaki alınmaz o ne öyle şahinlere takılan çakma sunrof görüntüsü ayrıca anteptende araba alınmaz.
  • dkerem2 D kullanıcısına yanıt
    Nerden alınır hocam.
  • Jantlar ve modifikasyonlar 10 numara olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bravo dogru secim olabilir. Ancak bu ilan degil bence dogrusu. Ayrica fiyati fazla?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 28 Nisan 2015; 12:57:57 >
  • Bravo güzel araçtır.

Ancak bu fiyatın 3-4 fazlasını koyarsanız dizelini bulabilirsiniz.Kaldı ki verdiğiniz araç hiç temiz bir araca benzemiyor.Genelde böyle modifikasyonlara gidenler araçları hor kullanırlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.