Şimdi Ara

İnternete Girerken Başka Sayfalara Yönlendiriliyorum Nasıl Kurtulurum?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Deli olacağım yardım edin lütfen. Telefondan internete girerken sürekli başka yerlere yönleniyor. Herhangi bir sitede ikinci kez tıklamak imkansız hale geldi. Bu neyin nesi reklam virüsü müdür? Fotolarını koydum yönlendiği yerlerin artık telefondan interneti kullanamıyorum bunların yüzünden :(( Ne yapmam gerekiyor??
     İnternete Girerken Başka Sayfalara Yönlendiriliyorum Nasıl Kurtulurum? İnternete Girerken Başka Sayfalara Yönlendiriliyorum Nasıl Kurtulurum? İnternete Girerken Başka Sayfalara Yönlendiriliyorum Nasıl Kurtulurum? İnternete Girerken Başka Sayfalara Yönlendiriliyorum Nasıl Kurtulurum?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rt86 -- 24 Nisan 2015; 20:10:28 >

• rt86 R kullanıcısına yanıt
    Telefonu fabrika ayarlarına sıfırlayın. Düzelmezse internete bağlandığınız modeminizi sıfırlayın geçer.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşım, telefonu resetlemeyi denedim ancak düzelmedi, modem olayını ise aklıma gelmedi, mantığım almadı doğrusu çünkü 3g de de aynısını yapıyor, deneyebildin mi, düzeldi mi ?
    Ustam adaway uygulamasını dener misin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşın dediği gibi telefonu sıfırladım reklamlar yine geldi. Adawareyi kurdum o bi şey bulmadı. Sonra modemi resetledim yine reklamlar çıkmaya devam etti. Sonra telefonu tekrar sıfırladım. Çok şükür ki şimdilik çıkmıyor. Sen de modemi sıfırladıktan sonra telefonu bir daha sıfırla inş düzelir.
  • #Ramazan kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler kardeşim şimdilik çıkmıyor inş çıkmazda sayende kurtuldum :)
  • bendede aynı sorun var tamda başlık açıcatım. neden böyle olmuş olabilir sıfırlamaktan kasıtne ?
  • hastercard H kullanıcısına yanıt
    Modemi resetleyeceksiniz muhtemelen arkasında küçük bir delik var ona modem açıkken bir kalem yardımıyla basip biraz beklerseniz resetlenmis olur. Yalnız tekrar baglanmak icin modem şifresi felan gerekiyor. Telefonu ise fabrika aayarlarina döndürüyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam bence hard reset atabilirseniz onu deneyin

• C0mU kullanıcısına yanıt
    Şu anlık sorunu hallettim hocam. Tekrar ederse dediğinizi yaparım.

Tamam dir sıkıntı olursa haber ver

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.