Şimdi Ara

Ufak bir sorun

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
140
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam forumdaslar nette gezerken 48k ya bir giulietta gordum arac boyalı emsallerine göre cok uygun ve dizel... Sizce 48k ona mı verilir yoksa 41k ya temiz oldugu söylenen 2.el leon mu alınır sebepleriyle aciklarmisiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tercih sizin tercihiniz ama boyalı olması ve emsallerine göre ucuz olması herşeyi anlatıyor. Ben olsam 3-5 fazla verip temizine bakardım. Zaten ikinci eli fazla olmayan bir araç, birde boya girince işin içine nikah kiyarsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbayram

Tercih sizin tercihiniz ama boyalı olması ve emsallerine göre ucuz olması herşeyi anlatıyor. Ben olsam 3-5 fazla verip temizine bakardım. Zaten ikinci eli fazla olmayan bir araç, birde boya girince işin içine nikah kiyarsiniz.

Teşekkür ederim fikriniz icin

• Gerçekten çizik nedeniyle falan boyalıysa alınır da satılır da ama ağır kaza durumu varsa bulaşmayın.

• quote:

Orijinalden alıntı: rubelhizb

Gerçekten çizik nedeniyle falan boyalıysa alınır da satılır da ama ağır kaza durumu varsa bulaşmayın.

Agir hasar kaydi yok deniyor sol on taraf ve sag arka taraf boyalı zincirleme kazaya karismis olabilir bence

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.