Şimdi Ara

Bilgisayar Test Etme Programı RTC-Ölçer [Tanıtım]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
897
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

1.) RTC-Ölçer isimli program bilgisayarı test ederek değerlendirmeye sokan+ anlık cpu ve ram değişimlerini kullanıcıya her şekilde gönderen basit+ küçük ve kolay kullanışlı bir programdır.
    2.) Yanlızca Pc-Windows platformunda çalışan bu uygulama Windows'un Net.Framework yazılımına ihtiyaç duyar.
    3.) Programın "Test Modu" özelliğini açarsanız yaklaşık 30 saniye süren bir testin sonucunda size bilgisayarın tüm detaylarını
    gönderir.Bununla birlikte rapor pencersinde ekran kartınızın güncel sıralamasını bulabilir+ bilgisayarınızın uygulama tarafından
    standart puanını ve bilgisayarda çalışan açık uygulamaların etkisinin bulunduğu 2 farklı puana sahip olursunuz.Bu puanlar
    % de cinsinden verilmiş olup kullanıcıların anlayabilmesi ve hassiyeti kavrayabilmeleri için animatik olarak verilmiştir.
    NOTLAR = Programın veritabanında en iyi 150 ekran kartı bulunmaktadır.Eğer ekran kartınız kötüyse program şuanda size detaylı bir rapor sunamayacaktır(3 adet özel puan vermeyecek.).Önümüzdeki günlerde bu sayı 400' e kadar arttırılacaktır.Tabi ki her ay ekran kartı sıralaması güncellenecektir.Ayrıca bu çalışma beta çalışmadır sizler tarafından beğenilirse kullanıcıların geri dönüşlerine ve kafamda koymayı planladığım bir kaç özellik olacaktır.

#PROGRAMIN RESİMLERİ#

# AÇILDIĞINDA KARŞILAŞTIĞIMIZ EKRAN #

# TESTE BAŞLAYALIM #

# RAPOR EKRANI #

Bilgisayarımın baya kötü olduğunu görüyorsunuz :D
    Ayrıca ekran kartım 151. sırada değildir test çalışmalarından kalma bir fotoğraf

# HER ZAMAN GÜNCEL KALACAKTIR #
    Güncelleme çıktığında otomatik haberdar edileceksiniz.

---------------------- İNDİRME LİNKİ ----------------------

RTC-Ölçer [İNDİR]
    RTC-Ölçer [İNDİR]
    RTC-Ölçer [İNDİR]
    RTC-Ölçer [İNDİR]

Buarada söylemeden edemeyeceğim, test yapıp sonuçları[SS] konu altından bizlerle paylaşırsanız çok sevinirim.Ayrıca iyi ve kötü yanlarını yazarsanız geliştirmeme yardımcı olursunuz.Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lordinfas -- 24 Nisan 2015; 17:18:11 >

• Test eden yok muu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tam ölçüm yapmıyor. Görev Yöneticisi = ram=64% cpu=42% RTC = ram=38% cpu=36% TEST modunda olmadan karşılaştırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burstforce -- 24 Haziran 2015; 8:50:35 >
  • Ram ve Cpu ölçümlerinin zamanları vardır benim kullandığım zaman dilimi ile sizin bahsettiğiniz zaman dilimi birbirinden farklıdır.Siz tüm bilgisayarı görmek istediğinizi söylerken bu programdaki hedefim sadece bir uygulamanın bilgisayarı kasıp kasmadığını göstermekti.Yani diyelim ki COD oynuyorsunuz ve arka planda her şey (çoğu şey kapalı bir cod açıksa) kapalı bu durumda test yaparsanız veya anlık olarak ram ve cpuyu görmek isterseniz aldığınız sonuçlar cod için aldığınız sonuçlardır.Bilgisayarın tüm sonuçları değildir.Umarım açıklayıcı olmuştur :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.