Şimdi Ara

turbo yükle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • turbo yükle diye birşey çıkmış yeni gördüm denemek istedim ama hizmet şartlarına uymuyor felan birşeyler zırvaladı
    acaba aranızda deneyen oldumu ne yapmamız gerekiyor denemek için

• Fiber olanlar kullanabiliyor diye biliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Turbo yükle Turbo Buton hizmetinin yeni sunum şekli. Sadece Fiber limitsiz kullanıcılar faydalanabiliyor. Dsl veya kotalı bir kullanıcı iseniz faydalanamazsınız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Throttle yapıyorlar. Hala altyapısı oturmamış olmalı. Hız testinde 50mbit gösterip, normal kullanım için 3MB ul bile yaptırtmıyor (100Mbit'e uygun ve denenmiş hat varken ve çalışıyorken).

Başka kullanmayı deneyen oldumu nasıl verim aldı bilmiyorum ama çok çeşitli denemeler ile 3MB stabil bi hız bile alamadım.

Throttle yaptığını aynı dl/ul limitinde olduğu gibi belli hıza çıkıp sonra aşağı çakılmasından rahatça anlayabilirsiniz (3sn'de 3MB'e çıkıp birden 500k'ya düşmesi gibi ).
  • Rubisco kullanıcısına yanıt
    sen o sonucu wifi ile aldın? 11 n 150mbps kablosuz ağ aygıtı ile 50mbps alırsan sorun kullandığın ağ kartının kapasitesinden demek... ben denediğimde 100mbps hızı ağ kartının kullanabildiği oranda kullanabildiğimi gördüm gigabit ethernet portu ile 94mbps... wifi ile 50mbps sabit...
  • kuyu0kazici kullanıcısına yanıt
    Kablo ile.

Düz 8MB dl yapılabiliyor netten.
  • Turbo yukle ile downloadda akksiz oluyor degilmi? Upload 100 mbit, downloadda hiziniz neyse o?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.