Şimdi Ara

4.kez seriden düştüm

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Altın serisinden 4.kez düştüm inanılır gibi değil ya seri maçları o kadar dengesizki napsam olmuyor sinirlerim bozuldu koridoru alıyorum ama ayrı ayrı yakalanmaya baslıolar bi şekilde bitiyo kaybediyoruz bazen bot pre geliyor adc salmıyorlar ve yıne kaybediyoruz maclarıma bakarsanız seju aldım 2 side lose

Ne nooblar var altın 1-2 , ya platın geliyo karsıma yıne bi şekilde dayanıyorum gerçekten moralim sinirlerim alt üst oldu ya 1 kere olur 2 kere olur derim haketmiyorum ya 90lp oluyo yıne seriye cıkıyorum napıyım yine 5.seri macı satılıo bi şekil her gün seriye cıkıyorum dün 2 tane pre sırf seri macım diye sattılar gercekten bu saplantı haline dönüştü içimi dökmek istedim haketmiyosam seriye cıkmama izin vermesin sistem kazanınca puan vermesin seriden düşüyorum kazanıyorum tekrar seri kısır döngü offfff

• dostum serı ıcın bır pre bulup gırmenı onerırım turk serverı boyle yapacak bıse yok prenle gercekkten ıyıysen ıyı anlasıyorsan tasıma olanagınız vardır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abi yine seriye cıktım 5.kez seriye cıktım bu kez cıkamazsam artık yuhh
  • 5 kez silver serilerinden düşmüştüm . Sağlam biriyle pre girdim win streak yaptık çıktım
  • nasus al knk

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağlam bi pre ile gir derim

• Tost lazımsa pm
  • Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Matchmaking böyle tek girme

• benim de 3. düşüşüm

5. maça kalmam garanti iken elektrikler gitti, ben yokken riven 32/4 oynayarak maçı taşımış gel de dellenme
  • Yapacak bir şey yok. Baktın kötü takım geliyor seride ragequit at gerekirse, 2 kere daha seriden düş sağlam takım gelmeye başlar atlarsın.
  • Bende 4 kez düştüm. Şuan 5.serideyim bakalım hayırlısı
  • ben gümüş eloda sanırım 3e çıkarken 7 sefer düştüm rekorum bu 8.de aldım plat 3 e kadar tüm serileri tek seferde aldım yılmayın bu oyunda !
  • quote:

Orijinalden alıntı: BéTo

Bende 4 kez düştüm. Şuan 5.serideyim bakalım hayırlısı

Evet 5.kez seriden düştüm hemde 2 maçta da iyi olmama rağmen. Riot "seriye çıktıysan şimdi taşı ve lig atla" diyor adeta. Şimdi paşa paşa maç kazanarak tekrar serilere çıkar, tekrar düşerim. Riot politikanı......
  • evet serinin 5.macında jınx ile 5te5 atarak oyunu bitirmemizi sağladım ve 5.serimin 5.maçını alarak zorda olsa altına cıktım
     4.kez seriden düştüm

not:fps'ye dikkat cekiyim zor şartlar altında elimden geleni yapıyorum yükselmeye devam
    2.not: velet değilim ama "eyzi" dememin sebebi karşıdaki vayne mac sırası bana sallaması fasa fiso işte görüntüde cıkmamıs ama jinx free tarzı yine bişeler sallamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi reaktonis -- 24 Nisan 2015; 22:30:38 >

• Dia 4 tum. 5 e indim. tekrar cikmak icin 9 kere seri denedim. Ve hep ayni sekilde kaybediorm. İlk mac win diger 2 mac lose. Oyle adamlar geliyo ki inananiorm ger cekten. Artik bunun boyle bi sistem olduguna inaniyorum

• dakika 4 te adam gank gel ** afk kalırım dedi direk alt f4 cektim ağlama duvarına dönmüş burası ama yazayım dedim
    lig: plat2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

Dia 4 tum. 5 e indim. tekrar cikmak icin 9 kere seri denedim. Ve hep ayni sekilde kaybediorm. İlk mac win diger 2 mac lose. Oyle adamlar geliyo ki inananiorm ger cekten. Artik bunun boyle bi sistem olduguna inaniyorum

Dia 5 Bronz cehennemi gibi resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bi tek benim zannediyordum aynı sorunları yaşayan.
  • Bende aynı durumdayım dün gece yine seriye çıktım kapattım bakalım nolacak bugünde cumartesi tam velet günü aslında hiç girmemek lazım

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.