Şimdi Ara

Samsung Galaxy A3 için Lollipop güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Samsung Galaxy A3 için Lollipop güncellemesi başladı

Samsung geçtiğimiz dönemlerde Galaxy A serisi malzeme kalitesi yüksek telefonlarını piyasaya sürmüştü. Aradan çok zaman geçmeden Güney Koreli şirket bu serinin tamamına güncelleme verileceğini de açıklamıştı. Bu bağlamda görünen o ki serinin ilk şanslı cihazı Galaxy A3.

A3, A serisinde Android Lollipop güncellemesine ilk kavuşan model olurken bazı önemli yeniliklere de kavuşuyor. İlk olarak Rusya'da başlayan güncellemenin kısa süre içerisinde global anlamda dağıtılması bekleniyor. 

Modeli Android 5.0.2 sürümü yükselten güncelleme performans ve kararlılık geliştirmelerinin yanı sıra Galaxy S6 modellerinde gördüğümüz yeni TouchWiz UX arayüzüne de kavuşuyor. Bunun dışında güncelleme ile daha iyi batarya performansı, materyal dizayn anlayışı, diğer Lollipop sürümü özellikleri cihaza eklenirken hataların da giderildiği belirtiliyor. 

• Hala Note 3 e güncelleme vermediler. Sonu Nokia gibi olmaz umarım. Severdim ürünlerini ama güncellemeler yüzünden soğudum.

• samsung tasarım olarak iyi ilerleme göstermeye başladı ama donanımdan bıçak atmak gibi huyları baş gösterdi
    dahası note 3 s4 vs yüksek satış rakamlı ürünlere güncelleme ne zaman gelicek yada gelicek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ounomaus

samsung tasarım olarak iyi ilerleme göstermeye başladı ama donanımdan bıçak atmak gibi huyları baş gösterdi
    dahası note 3 s4 vs yüksek satış rakamlı ürünlere güncelleme ne zaman gelicek yada gelicek mi?

S4'e 3 aydır geldi. Note 3 te aynı şekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrtrhn

quote:

Orijinalden alıntı: ounomaus

samsung tasarım olarak iyi ilerleme göstermeye başladı ama donanımdan bıçak atmak gibi huyları baş gösterdi

S4'e 3 aydır geldi. Note 3 te aynı şekilde.

Insanları aldatmaya ne hakkın var senin.
    Kullanıcılar guncelleme gelmedi diyor sen kalkmış 3 aydır geldi diyorsun ayıp be..
    Özel rom ile sen yükseltmiş olabilirsin kullanıcılar resmi lolipop'u almayı istiyor daha çok geneli.

• Uçan Gergedan kullanıcısına yanıt
    Aldatmıyorum. Bildiğim Samsung orjinal Romu. Resmi Lollipop. İnsanlara "aldatma" gibi ithaflarda bulunurken biraz araştırmacı olun.
    Samsung Türkiye 3 aydır bir modem yazacak Lollipop'a. Yazmadı, yazmayacakta vermeyecek güncellemeyi. Gidin Rusya'nınkini kurun. Buralarda ağlamanıza gerek yok. Gidip Samsung Türkiye'nin kapısında ağlayın güncellemeyi vermeyen o Samsung Mobile değil.
  • Sen git Note 4'e 5.0.1 ver A3'e 5.0.2 ver. Tuhafsın Samsung! Vesselam... :)

• Türkiye'de satılan Note 3 cihazlar için halen 5.0 bekliyoruz.
  • Note 2'ye geleydi, iyiydi..

• bence note 3 için çok özel bir güncelleme hazırlıyorlar. bi sabah kalkcaz o da ne güncelleme gelmiş ve bu sayede note 3 evrim geçirip note 5 e dönüşmüş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Riyaziyeci

Hala Note 3 e güncelleme vermediler. Sonu Nokia gibi olmaz umarım. Severdim ürünlerini ama güncellemeler yüzünden soğudum.

aynı olay önceki dönemde note2 için de oldu bir çok avrupa ülkesi 4.1.2 den 4.3 e geçti samsung türkiye 4 ay sonra falan verdi güncellemeyi fakat gariptir 4.4.2 yi tüm dünyayla aynı anda verdiler yani ne yaptıkları belli değil eğer diğer ülkelerin stabil çalışan cihazınızla uyumlu resmi lolipop romu varsa yükleyebilirsiniz beklemenin çokta bir anlamı olmuyor
  • quote:

Aldatmıyorum. Bildiğim Samsung orjinal Romu. Resmi Lollipop. İnsanlara aldatma gibi ithaflarda bulunurken biraz araştırmacı olun. Samsung Türkiye 3 aydır bir modem yazacak Lollipopa. Yazmadı, yazmayacakta vermeyecek güncellemeyi. Gidin Rusyanınkini kurun. Buralarda ağlamanıza gerek yok. Gidip Samsung Türkiyenin kapısında ağlayın güncellemeyi vermeyen o Samsung Mobile değil.

slmlar
    bu bilgiyi nerden biliyorsunuz? sadece soruyorum yanlıs anlasılmasın :)

• D][ABLO kullanıcısına yanıt
    Samsung turkiye modem falan yazmiyor orasi yanlista. 5.0.1 aylar once cikti s4 e.

http://www.sammobile.com/firmwares/database/GT-I9500/

• quote:

Orijinalden alıntı: lido

quote:

Orijinalden alıntı: Riyaziyeci

Hala Note 3 e güncelleme vermediler. Sonu Nokia gibi olmaz umarım. Severdim ürünlerini ama güncellemeler yüzünden soğudum.

aynı olay önceki dönemde note2 için de oldu bir çok avrupa ülkesi 4.1.2 den 4.3 e geçti samsung türkiye 4 ay sonra falan verdi güncellemeyi fakat gariptir 4.4.2 yi tüm dünyayla aynı anda verdiler yani ne yaptıkları belli değil eğer diğer ülkelerin stabil çalışan cihazınızla uyumlu resmi lolipop romu varsa yükleyebilirsiniz beklemenin çokta bir anlamı olmuyor

Sorunlu bir rom yüklemekten çekindiğim için yapmadım. Sorunlu çıkarsa Samsung Türkiye soruna çözüm bulmaz sap gibi ortada kalırım diye korkuyorum. Güven vermiyor bana Samsung Türkiye. O kadar çok ürün çıkarttılar ki artık baş edemiyorlar, hangi cihazı güncelleyeceklerini şaşırdılar.

• quote:

Aldatmıyorum. Bildiğim Samsung orjinal Romu. Resmi Lollipop. İnsanlara aldatma gibi ithaflarda bulunurken biraz araştırmacı olun. Samsung Türkiye 3 aydır bir modem yazacak Lollipopa. Yazmadı, yazmayacakta vermeyecek güncellemeyi. Gidin Rusyanınkini kurun. Buralarda ağlamanıza gerek yok. Gidip Samsung Türkiyenin kapısında ağlayın güncellemeyi vermeyen o Samsung Mobile değil.

Samsung Türkiye kime bağlı olarak çalışıyor? Samsung Mobile' e hesap veriyor. Bu sorunlardan Samsung Mobile' in bilgisi vardır. Hangi ülkeye ne zaman verileceğini onlar belirliyor.

• bu room u indirdim ama qualcomm secure boot enabler diye bir hata veriyor sanırım türkiyedeki cihazlara başka room yüklemesinler diye boot kilidi koymuşlar o zaman niye android kullanasın ki saçmalığa bak herşeyi kısıtlamaya başladılar. asdfdghjjkş

• samsung Alpha ya nezaman gelecek bu gunceleme bilgi verirseniz??

• jolawe J kullanıcısına yanıt
    Hocam note 3 güncellemesi geldi yaptım fakat pek iç açıcı değil. Ram tüketimi fazla dolayısıyla şarjda çok gidiyor. S pen de ekran görüntüsü alamıyorum. Akışkanlığına sözüm yok gayet iyi yağ gibi akıyor telefon. Fazla renkli fibi geldi bana bir de.

• selam arkadaşlar
    ben cihazı yeni aldım 4 ay oldu
    samsung android güncelleme geldi diyor fakat güncelleme yüklendi diyor
    ne dersiniz
    yardımcı olurmusunnz

• A3 için 5.0.2 güncellemesi gayet iyi ram kullanımı azaltılmış.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.