Şimdi Ara

honda civic 2005 vtec es

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
1
Favori
1.215
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

SİZDEN BİR RİCAM OLACAK ÖZELLİKLE HONDA KULLANAN ARKADAŞLARDAN RİCA EDİYORUM. HONDA CİVİC 2005 MODEL VTEC ES ALMAK ÜZEREYİM FAKAT ARACIN CONTA YAKTIGINI DUYDUM. CONTA YAKTIGI ZAMAN DÜZEN TUTMUYORMUŞ. NE DİYORSUNUZ ALINIR MI. BULDUĞUM ARAÇ 178 BİNDE. ŞİMDİDEN YARDIMCI OLAN TEŞEKKÜRLER :)

• Fiyat nedir? En az 26.000 isterler ona şimdi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Fiyat nedir? En az 26.000 isterler ona şimdi..

Abi 26.000 TL den fazla ister kesin.

Hocam fiyatını yazın size daha detaylı yardımcı olurlar.

• Gözümün önünde 2 parça değişenli 3,5 parça boyalı 2005 sunrofflu olan civic 32,500 e satıldı.. ben artık daha konuşmam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CİVİC LERİN FİYATI MI BÖYLE AYNI KALİTEDE YIĞILMAYACAK HIZLANMADA PROBLEMİ OLMUCAK ARAÇ TAVSİYELERİNİZEDE AÇIĞIM
  • quote:

Orijinalden alıntı: nurum3858

quote:

Orijinalden alıntı: Aytürk

Fiyat nedir? En az 26.000 isterler ona şimdi..

Abi 26.000 TL den fazla ister kesin.

Hocam fiyatını yazın size daha detaylı yardımcı olurlar.

33.500 İSTİYOLAR HOCAM
  • Hocam ben o arabaya 33.500 tl değil 30.000 bile vermem araba apaçi arabası ve parasının arabası değil. Bu arabaya vereceğiniz paraya biraz daha ekler 1.6 hdi 308 alır kız gibi binerim.

• HOCAM İLK ARABAM OLACAK NE BİLİM HANGİ FORUMA GİRSEM HERKES HONDA CİVİC DİYOR BAŞKA BİRŞEY DEMİYOR. DİZEL DÜŞÜNMÜYORUM HOCAM PEJOLARIN SATILMADIĞINI KALİTESİZ OLDUĞUNU DUYMUŞTUM
  • Maşallah kafalar ne güzel, ilah yaptınız ya şu hondaları, yahu 11 yaşındaki arabalara 35-40 milyar para veriyorsunuz yahu yapmayın ya yazık...
  • Hocam 308 gayet kaliteli bir arabadır. Peugeot nun kötü namı 206,307 gibi arabalardan kalma, 308 i kötüleyenler kaç sefer binmişde konuşuyorlar merak ediyorum. Şuanki piyasaya göre fiyat performans oranı çok iyi bir araba.

• bu arabayı alan prim yaptığını sanarak alıyor artık ondan uçuk fiyat çekiliyo. geçenlerde bir arkadaş almış 2008 modelini işte söylüyo şurasında boya var şurası değişmiş şu paket diye kaça almışımdır dedi 35 dedim. nokta atışı yapmışım nerdeyse 35.200 e almış. bi bozuldu ben 35 deyince. ben 35 e aldım ama dedi 40 tan aşağı etmez dedi. o konuşmadan sonra iyi bi kulağı çınlamıştır yalnız.

• MaVu! kullanıcısına yanıt
    SORMA DOSTUM BENDE AYNI FİKİRDEYİM BENCEDE 11 YILDIR YOLDA SONUÇTA BU ARABA. BENDE FİKİR DEĞİŞTİRCEM GİBİ
  • Adam gibi bakmaz sacmasapan kullanirsan conta yakar tabi onun disinda prosedurlere uyduktan sonra hicbisey olmaz 1-2 tane arabada gorup conta yakio bunlar diolar hayret edersin.Korkmana gerek yok arkadasim git Honda servisinde expertize soktur dediklerinin disinda bise cikarsa alma cikmazsa al araci yada daha uyguna bisey ara

• 308 İN HANGİ MODELİNİ TAVSİYE EDERSİNİZ PEKİ HOCAM
  • .hoobastank. . kullanıcısına yanıt
    BEN PRİM YAPMAK İSTEMİYORUM KALİTELİ SORUNSUZ Bİ ARABAYA BİNMEK İSTİYORUM.
  • asi-- A kullanıcısına yanıt
    yahu hocam, 2005 yılında honda bayisinden 28.850 TL fiyat vermişlerdi bana civic için, çok iyi hatırlıyorum Fiat albea 1.2 dynamic donanımı 23.350 TL, Fiat marea 26.500 TL' satılıyordu aynı ay içerisinde aldığım fiyatlar bunlar.. 2015'de bu durum nedir yahu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Adam gibi bakmaz sacmasapan kullanirsan conta yakar tabi onun disinda prosedurlere uyduktan sonra hicbisey olmaz 1-2 tane arabada gorup conta yakio bunlar diolar hayret edersin.Korkmana gerek yok arkadasim git Honda servisinde expertize soktur dediklerinin disinda bise cikarsa alma cikmazsa al araci yada daha uyguna bisey ara

ARABANIN BİR DEĞİŞEN BİR PARÇA BOYASI VAR 2005 MODEL HARİCİ BİRŞEY YOK BAKTIRDIM MOTOR YUZDE 85 HOCAM SOL ÇAMURLUK DEĞİŞİK SAĞ ÖN KAPI BOYALI BU KADAR GERİSİ ORJİNAL
  • quote:

Orijinalden alıntı: asi--

quote:

Orijinalden alıntı: HondatugraL

Adam gibi bakmaz sacmasapan kullanirsan conta yakar tabi onun disinda prosedurlere uyduktan sonra hicbisey olmaz 1-2 tane arabada gorup conta yakio bunlar diolar hayret edersin.Korkmana gerek yok arkadasim git Honda servisinde expertize soktur dediklerinin disinda bise cikarsa alma cikmazsa al araci yada daha uyguna bisey ara

ARABANIN BİR DEĞİŞEN BİR PARÇA BOYASI VAR 2005 MODEL HARİCİ BİRŞEY YOK BAKTIRDIM MOTOR YUZDE 85 HOCAM SOL ÇAMURLUK DEĞİŞİK SAĞ ÖN KAPI BOYALI BU KADAR GERİSİ ORJİNAL

Bunlar expertiz raporlarimi

• quote:

Orijinalden alıntı: MaVu!

yahu hocam, 2005 yılında honda bayisinden 28.850 TL fiyat vermişlerdi bana civic için, çok iyi hatırlıyorum Fiat albea 1.2 dynamic donanımı 23.350 TL, Fiat marea 26.500 TL' satılıyordu aynı ay içerisinde aldığım fiyatlar bunlar.. 2015'de bu durum nedir yahu?

VAY BE SIFIR AL 170 BİN YAP AYNI FİYATA SAT TARİH HONDAYI UNUTMAYACAK :D :D
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.