Şimdi Ara

BJK-BTK Sonucunu söylüyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
0
Favori
1.240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Narde,dumble kardeş ve thaldrin sırtlayacak, BTK yı o kadar büyüttünüz ki,sadece ters giden işler oldu,BTK şuan bu kadroyla worlde gitse 1 maç ya alır ya alamaz,beşiktaş turnuvadan sonra,güzel bir jungle+mid lane ır la world de iş yapar

Trde master adıç oynurum qnqlar trust me

• Wildcarddan kim giderse gitsin maç alamayacak kardeş zaten

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3-1 Bkt
  • Pek umut verici bir performans sergilemediler şuana dek.
  • btk denilen takım şu turnuvaya şans eseri gelmiş...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • BTK yener diyenlerde gram inanç yok,ya neden inanmıyorsun imkansız değilki beşiktaş daha iyi btk dan fakat iyi hazırlanamadılar.
  • 1 maç bile alamaz
  • beşiktaş bir maç alırsa şükretsin. btk çok iyi değil, bjk çok kötü maalesef. turnuvaya iyi hazırlanmadıkları çok belli.
  • Theokoles ve energyle zor btk çok sağlam bir ekip değil ama bjkye göre güçlüler ve iki takımda worlde gidince birşey yapamayacak

• 3-0 BTK
  • BTK her turlu fişi çeker. İnceeee

• Maç kaçta beyler?Bu arada Energy ve Gurt ile zor be.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Suavinin Berberi -- 24 Nisan 2015; 7:38:02 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün saat 21:00' da.

Ayrıca bana kalırsa yarı final için eşleşebileceğimiz en iyi rakip BTK. Umarım BJK bu durumu bir şekilde lehine değerlendirebilir. Fantezi yapmadan, gerçekçi olmaları ve banlanacaklar dışında kalan "hakim oldukları" şampiyonlarla oynamalarını bekliyorum. Bizlere Volkswagen arenada iki yabancı takımı izletme BJK.
  • forumun prolari bi harika

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar BKT dediğiniz takım INTZ'e fark ile yenilmiş bir takım. Adamların Mid laner'i ve ADC'leri güçlü sadece. Onları da yapacağımız güzel pickler sayesinde yenebiliriz. Olay pick/ban ekranında bitecek bence. O yüzden umudumuzu kaybetmeyelim. Tamam grup aşamasında istediğimiz performansı gösteremediler ama BO5 serisinde her şey farklı olabilir. Go BJK Go
  • kaçta maç ?
  • Wildcard'tan katılan bir başarı elde edemez çünkü 3 gündür izliyorum o ışık hiçbir takımda yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JarLewiS -- 25 Nisan 2015; 0:13:48 >
  • bjk kazansin ama gonul isterdi ki dp orda oynasin

• beşiktaş bu sefer kendi oynuyla çıkacağını düşünüyorum, bot lanemizin iyi olmasıyla kazanabiliriz belki, theo kendi picklerini yapmalı yoksa çok zorlanıyor.
  • Hadi bakalım klasik lafı oyuna uyarlıyalım #KartallarVadide tur coming
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.