Şimdi Ara

XPERIA E4 VE E4G FARKLARI 15 ADET / 650TL ALTINDA CAZIP CIHAZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
335
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sımdı arkadaslar 650 cıvarına genelde zenfone ve lumıanın bazı modellerı onerılıyordu (dandık cınlı telefonumsuları gecıyorum)

forumda bırden xperıa E4 sorusturması,mesajları turedi,oncelıkle ıkısıde yenı gelmıs ve 650 lıra altında cazıp cıhazlar olsada..

xperıa E4 ve E4G farklı cıhazlar,farkta sadece ısımdekı 4g destegı sanılıyor fakat oyle degıl,sadece 70-80 lıra farkla xperıa E4G almak duz E4 den 15 tane ustunlugu bulunan bır cıhaz almanız demek.ıslemcıden gpuya ekran ebadına vs kadar avantajları var,teknosa medıamarkt bımekstekıler duz E4,fakat Turkcellede 639lıraya satılan daha ustun olan E4G modelı,hesaplı ama ketegorısıne gore haylı yeteneklı ve guclu bır cıhaz ısteyenler ıcın ıkı cıhazın ıkı ıse yarayacak vıdeosunu buldum,umarım arkadaslarımızın ısıne yarayıp bır fıkır verebılır.

15 FARK VIDEOSU...

IKISININ AYNI ANDA ISLEMLERE TEPKI HIZI..

• bu cihazı inceledim bugün bildiğin kalas gibi telefon telefondan çok tablete benziyor zaten camerası berbat ahize sesi baya düşük
  • ben henuz E4 ıncelemedım ama E4G yı ınceledım Turkcellde..lumıaların cogundan zarıf zenfonedan kıbar ve bataryası cok daha ıyı,ekran oldukca ıyı ve ele oturusu cok ıdeal,speaker sesını begendım ucuz modellerın cogunda bipbip tarzı speaker varken E4G de bıldıgın orta swevıye kalıte ses vardı,ahızeyı denemedım yalan olur bırsey dıyemem,kamera yıne yeterlı verılen fıyata bakılınca,zenfonedan ıyı kamerası var bu arada zenfonelarada zam gelmıs dolar sagolsun 800lerı goruyor,4.7 ınc olan yanı E4G olan model antutudan yaklasık htc one m7 kadar puan alıyor buda bır avantaj testlere onem verenler ıcın.Tasarım ıse kısısel zevk bırsey dıyemem begenen haklı,begenmeyende bır o kadar haklıdır bence.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.