Şimdi Ara

Lada Samara mı ? Renault 12 Toros mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
4.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hayırlı akşamlar arkadaşlar.Haftaya inşallah beraber amcama ayağını yerden kesecek bir araba almayı planlıyoruz.Amcam köyde oturuyor ve dolayısıyla dağda bayırda kendisini üzmeyecek,az yakan bir araba bakıyoruz .Şu an bu 2 araç yakın duruyor gibi.Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Temiz bir toros yolda bırakmaz az yakar.keçi gibidir.
  • Toros çok ağır hantal bir araç ama sağlamdır, r9 daha iyi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lada Vega
  • Hocam kesinlikle Toros
    hala tasrada kullaniliyor ve gik demiyor 80 modelleri bile

• Samara daha arabadır. Ancak piyasası daha zayıf.
    Toros ustası kolay, satışı kolay.
  • Torosun vites topuzu çıkıyor başka bir kronik sorunu yok toros daha iyidir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar yorumlarınızı dikkate alacagız teşekkurler.Peki Lada Samara hakkında neler düsünüyorsunuz ? Toros a tercih edilmeyecek kadar kötü bir araçmı gerçekten ?

• Lada samarra tercih edin
  • Kesinlikle toros. 11 yıl kullandık. Tık demedi. Baştan aşağı bakım 120tl gibi meblağdı (2011). Yağını suyunu değiştir bas marşa devam. Torosların hararet problemi yoktur ayıca istediğiniz kadar zorlayın hararet yarıyı zor geçer. (yaptırmak isteyen yine yaptırır o ayrı konu)
    Torosun tek eksi yönü kaloriferi zayıf. Ama çorum kalorifer taktırırsanız, 3 dakikada araba hamam gibi olur. Ladalarda motor sıcakken zor çalışıyor diye okumuştum. Hem toros daha geniş araba, arka koltuklarda yatınca bi panelvan gibi. Sorunuz olursa cevaplayabilirim.
  • Lada samara bnce daha kaliteli torosdan.

• köy için toros ama şekilsiz araba, lada ile 40 litre lpg ile 600 km'den fazla yapıldığını duydum,bide rus yapımı araç -8 -9 derece rahat çalışır,160 170 rahat görür,petekleride baya güzelmiş artı son olarak ucuz ve temizini yakalaman mümkün 4000-5000'ine bende bu yazın sonuna doğru almayı düşünüyorum bir araç öğrenci işi ve büyük ihtimalle bu samara olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emreyil75 -- 24 Nisan 2015; 21:22:54 >
  • Bence bi mustang gider dayının altına..

• quote:

Orijinalden alıntı: emreyil75

köy için toros ama şekilsiz araba, lada ile 40 litre lpg ile 600 km'den fazla yapıldığını duydum,bide rus yapımı araç -8 -9 derece rahat çalışır,160 170 rahat görür,petekleride baya güzelmiş artı son olarak ucuz ve temizini yakalaman mümkün 4000-5000'ine bende bu yazın sonuna doğru almayı düşünüyorum bir araç öğrenci işi ve büyük ihtimalle bu samara olacak

Evet bende Lada nın 2.viteste 140 yapabildiğini duymuştum ve hayret ettim . Uzun şanzıman aralıkları sayesinde performans olarak rakipleri arasında en iyilerindenmiş samara

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.