Şimdi Ara

NE GEREK VAR Z2'YE ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
318
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar çoğu kişi tavsiyelere hep z2 al diyor bence general mobile elite özellikleri ile z2'den daha iyi kamera dışında general mobile 1000 lira z2 1500 para vermeye niye bukadar meraklısınız alın bi gm elite 2 3 yıl yeter size nedir yani bu z2 aşkı boşuna masraf milletin aklını karıştırmayın adam 2 oyun oynuyorum günlük kullanıyorum dio z2 öneriosun insaf be kardeşim

• Kardeş bir tarafta Sony diğer tarafta general mobıle sen bunları bir tutuyorsan sorun sendedir.
  • DonanımHaberTavsiye kullanıcısına yanıt
    tabiki sony daha iyi onu bende biliyorum ama burda çoğu bilgisiz arkadaşlarımız geliyor günlükk kullanımlar için ve bi kaç oyun için telefon aradığını söylüyor adam z2 al diyo bence vereceği paraya yazık olur sonuçta 2 yıl bilemedin 3 yıl kullancak bu telefonu ne gerek var
  • GM çalışanı kesin.
  • Elite al kullan 3 ay sonra yada telefon hakkinda yeterince bildin oldugunda tekrar gozden gecir.Paran ve kendin kobay olarak bir deney yap git bas parayi elite madem bu kadar z2 diyen yanlis sen dogrusun,kendine guven elite al.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi superwera -- 23 Nisan 2015; 17:06:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sivazlı

arkadaşlar çoğu kişi tavsiyelere hep z2 al diyor bence general mobile elite özellikleri ile z2'den daha iyi kamera dışında general mobile 1000 lira z2 1500 para vermeye niye bukadar meraklısınız alın bi gm elite 2 3 yıl yeter size nedir yani bu z2 aşkı boşuna masraf milletin aklını karıştırmayın adam 2 oyun oynuyorum günlük kullanıyorum dio z2 öneriosun insaf be kardeşim

ne gerek var z2'ye

sen git 3310 al, sana 3310 bile fazla...
  • zaten sence ve senyn gybylerce yyy telefon sanyldygyndan Edyrneden oteye gecemyyor...yazylymdan servyse guncellemeden saglamlyga argeden performansa kadar z2 ustun,yleryde byr gun sende ydrak edebyleceksyn merak etme.Gecen byzymde byr arkadas 98 faça ?ahini en kral audyye degysmem dyyordu.ayny senyn frekansta sayylyr.
  • Niye yordunki beynini bunu düşünmek için yazık etmişsin.
  • 3-4 gündür anlamsız konularla bölümün içine ettin. Kim ne istiyorsa onu alsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ahaha şakacı :D
  • En azından adı sanı duyulmuş bir marka Sony

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkes bütçesini ve amacını yazıyor
    Ona göre tavsiye veriliyor
    kriterlerin dışında bir şey önerdiğin zaman da

"Onu istemediğimi bastan yazdım diye"
    kavga cıkıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crauls

zaten sence ve senyn gybylerce yyy telefon sanyldygyndan Edyrneden oteye gecemyyor...yazylymdan servyse guncellemeden saglamlyga argeden performansa kadar z2 ustun,yleryde byr gun sende ydrak edebyleceksyn merak etme.Gecen byzymde byr arkadas 98 faça ?ahini en kral audyye degysmem dyyordu.ayny senyn frekansta sayylyr.

klavyemi bozuldu hocam :D
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.