Şimdi Ara

Mortal Kombat X'in Android sürümü kendini gösterdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
1.311
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mortal Kombat X'in Android sürümü kendini gösterdi

Geçtiğimiz haftalarda Appstore'daki yerini alan Mortal Kombat X'in mobil sürümü bazı bölgelerdeki Android kullanıcılarının da beğenisine sunuldu.

Mortal Kombat evreninin ikonik karakterlerini mobil cihazlara taşıyan Mortal Kombat X'te dövüş ve kart biriktirme dinamikleri bir araya geliyor. Kaliteli grafikleriyle dikkatleri üzerine çeken mobil sürüm oynanış olarak konsol ve masaüstü sürümlerini aratsa da Injustice ve WWE Immortals gibi oyunları beğeniyle oynayan oyunculara hitap ediyor. Oyunun kontrolleri ise, dokunmatik ekran üzerinden tek bir dokunuşla rahatlıkla gerçekleştirilebiliyor.

Free to play yapıdaki oyunun tam olarak ne zaman tüm bölgelerin Google Play'lerindeki yerini alacağı bilinmiyor. Ancak, Mortal Kombat X'in tüm dünyadaki ve ülkemizdeki Android kullanıcılarını fazla bekletmeyeceğini söylemek yanlış olmayacaktır. 

• Bu öge ülkenizde kullanılmıyor diyor hocam bilginiz varmı .
  • Insanlar bu oyunun konsol gibi kombolu vesaire Olmasını bekliyorlar ilginç bir şekilde ancak oyun bir iki hareketten başka pek bir şey sunmuyor haliyle.Mobil oyunlardan beklentileri bu kadar yükseltmeyin derim beyler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oneplus One ile uyumsuz görünüyor, indirmeye izin vermedi. Zorla apk aratacaklar :)
  • Beyler hangi ülkelere verildiyse söyleyinde ordan bağlanıp indiriverelim hotspotshield yardımıyla.

• Gerçekten vasat. Mortal kombat deyince aha diyip indirdim fakat kart oyunu gibi bişi resmen. Ne kombo var ne tekme yumruk ne ileri geri ne zıplama ne de düzgün karakter. Ekrana dokunuyorsunuz vuruyor o kadar. Çok beklentim vardı çook

• https://my.pcloud.com/publink/show?code=XZQgjXZRpE2r5WSsGHDUIrvnVRVFhBm3TFX

Discovery ile uyumsuz.Ben de apk yükleyecem.
    Ama 4.58 GB çok çok fazla.

edit:Üstteki site de 4.58 GB diyor indirmeyin onu bir gariplik var.

yeni link:http://www.****larindir.com/mortal-kombat-x-apk-1-1-0-mod-hile-data-android.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0CCF51958 -- 23 Nisan 2015; 18:22:23 >

• quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Gerçekten vasat. Mortal kombat deyince aha diyip indirdim fakat kart oyunu gibi bişi resmen. Ne kombo var ne tekme yumruk ne ileri geri ne zıplama ne de düzgün karakter. Ekrana dokunuyorsunuz vuruyor o kadar. Çok beklentim vardı çook

Konsol gibi olmaz illaki..sonucta telefon.

• Oynanış olarak injustice ile aynı gibi geldi oynanış videosunda, yeni hiçbir şey göremedim açıkçası, tek fark dc karakterlerinin yerini mortal kombat karakterleri almış ancak oyunu merak etmedim de diyemem. İlk fırsatta yüklerim ben bunu:)

• quote:

Orijinalden alıntı: 4RedSea

quote:

Orijinalden alıntı: zaomss

Gerçekten vasat. Mortal kombat deyince aha diyip indirdim fakat kart oyunu gibi bişi resmen. Ne kombo var ne tekme yumruk ne ileri geri ne zıplama ne de düzgün karakter. Ekrana dokunuyorsunuz vuruyor o kadar. Çok beklentim vardı çook

Konsol gibi olmaz illaki..sonucta telefon.

Tabii ki öyle ama en azından istedigimiz heroyu seçip versus yapabilmeliydik

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    %100 katılıyorum arkadasa beklentiyi yükseltmeyin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Görüntü ve sesler güzel

• Grafikler iyi.Oynanış sadece ekran doknuyoruz o kötü.Oyun güzel ama çabuk sıkar insanı hep aynı hareketler.Yürümek bile yok.Zıplamak yok kaçmak yok sadece vur.Grafikler çok da iyi değil.WWE 2K gibi bu da hayal kırıklığına uğrattı.

• Oyunu yükledim.

Oynanış hakkında bilgi verebilir misiniz: fatality nasıl yapılıyor?
  • ipad air'de 1 aydan beri oynuyorum, sıktı iyice. Hep aynı şekilde ilerliyor oyun, sıkılıyor insan. Sadece ekrana hızlı hızlı dokunmaktan ibaret bir oyun olmuş..
  • Oynanış injustice den bile kötü. Heavy atak kaldırılmış.

• 24 Nisan.
    Mortal Kombat X'in Android sürümü kendini gösterdi

• Zıplama olmayınca tadı yok
  • bu oyunda savunma nasıl yapılıyor? birde en iyi karakter hangisi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir-newton

bu oyunda savunma nasıl yapılıyor? birde en iyi karakter hangisi ?

İki parmağınızla ekrana basın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.