Şimdi Ara

Küçük Bir Çeviri İsteği Breaking Bad İçerir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu iki video için Türkçe alt yazı hazırlar mısınız,

NOT:DİZİYİ İZLEMEYENLER KESİNLİKLE İZLEMESİN,

-1-

-2-

• https://youtu.be/CT0qav4_Egw
    Belki izlemişsinizdir ama yinede paylaşm dedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrazzerstakiKelAdam

https://youtu.be/CT0qav4_Egw
    Belki izlemişsinizdir ama yinede paylaşm dedim

O yazıyı enis tortul la çevirtmiştim,
  • Uplayalım.Çeviri yapan olursa benim içinde iyi olur.
  • Hocam isterseniz İngilizce metnini çıkarabilirim ama Türkçeye çevirme işini yapamam herhalde hiç denemedim daha önce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WISDOM -- 24 Nisan 2015; 15:54:36 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • İngilizce altyazısı olaymış iyiymiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

Hocam isterseniz İngilizce metnini çıkarabilirim ama Türkçeye çevirme işini yapamam herhalde hiç denemedim daha önce.

Ver usta İngilizce alt yazıyı çevirecek birilerini bulurum,
  • quote:

Hocam isterseniz İngilizce metnini çıkarabilirim ama Türkçeye çevirme işini yapamam herhalde hiç denemedim daha önce.

Hani daha çıkarmadın İngilizce alt yazısını üstat, çıkarıcam dedin çıkarmadın,
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Hocam zamanım yok hiç maalesef aklımdan çıkmış hafta sonuna anca uğraşabilirim kusura bakmayın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Robinson_Crusoe

quote:

Hocam zamanım yok hiç maalesef aklımdan çıkmış hafta sonuna anca uğraşabilirim kusura bakmayın.

Yapma yav, 1 hafta daha mı beklicez şimdi,
  • Videoların süresi ne kadar? Alt yazıların zamanlaması varsa seve seve yaparım ama zamanlar yoksa çok uğraştırıyor. Kısaca referans altyazı lazım, dili önemli değil.
    Geçenlerde bir site görmüştüm YouTube videosu için altyazı hazırlıyordu, akşam ona bakayım belki o zamanları ayarlıyordur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Videoların süresi ne kadar? Alt yazıların zamanlaması varsa seve seve yaparım ama zamanlar yoksa çok uğraştırıyor. Kısaca referans altyazı lazım, dili önemli değil.
    Geçenlerde bir site görmüştüm YouTube videosu için altyazı hazırlıyordu, akşam ona bakayım belki o zamanları ayarlıyordur.

5-6 dk çivarı toplasan 500 kelime yoktur, sen sadece sırası ile alt alt yaza ben ben senkron ederim,
  • @WISDOM

@bilgehankalkan

Hani verdiğiniz sözler nerede kaldı,
  • Robinson_Crusoe kullanıcısına yanıt
    Unuttum gitti hocam. Süreler olsaydı iyiydi. Yarın son finalimi de vereyim ondan sonra bakarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgehankalkan

Unuttum gitti hocam. Süreler olsaydı iyiydi. Yarın son finalimi de vereyim ondan sonra bakarım.

Hallet üstat,
  • @WISDOM

@bilgehankalkan

Hani verdiğiniz sözler nerede kaldı,
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.