Şimdi Ara

S6 Edge - M9 ?? ve MX 4 - G3

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • (SİZİN HER TÜRLÜ TAVSİYE-FİKİR ve YORUMLARINIZI LÜTFEN TEREDDÜT ETMEDEN YAZINIZ Kİ EN İYİ SEÇİMİ YAPABİLMELİYİM)

Merhaba arkadaşlar 1 adet üst segment ve 1 orta-üst segment telefon tavsiyesi için sizlerleyim.Sorularımı soruyorum

S6 Edge çok hoşuma gitti iyi hoş hemen almak isterim ama çok çabuk değeri düşüyor kendimi enayi gibi hissetmek istemiyorum takip edenler için soruyorum mesela Note 4 Ne zaman düştü fiyatı ? Bu zamanlarda indirim felan olur mu Turkcelldir carttır curttur

S6 Edge ve M9 arasında kaldım Z4 sanırım tanıtılmış 2-3 gün önce bu tür haberlerle dolu internet yeşil,siyah,beyaz renkleri varmış inceymiş felan ama kasa z3 e aşırı benziyor ekranı yine full hd neyse böyle ise almak istemiyorum en azından S6 Edge ve M9 alternatifleri dururken , Samsungu beğendim lakin M9 hakkında bilgilendirirseniz çok sevinirim henüz elime bile almadım

Saygıdeğer donanimhaber.com forum üyeleri birde aklımda MX 4 ile LG G3 arasında çok bi para farkı yok onun için onu yok sayarak soruyorum ama 2. El olarak hangisi iş görür ondan ziyade sizce hangisi daha güzel EKRAN ÇERÇEVE olsun GÖRÜNÜŞ OLSUN, incelik olsun MX 4 çok hoşuma gitti ama G3 te çok iyi o yüzden sizlere soruyorum 2. el çok önemli değil ama G3 % kaç kayıp eder 2.el satmak istesek mesela ? MX 4 zaten satılmaz

• Bence z4 bekle ama illa şimdi alacaksan iphone 6

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • M9 çok hızlı bir cihaz.Akıllı telefonlar arasında en hızlı arayüze sahip kendisi.Parmağına verdiği tepki çok hızlı.Uygulama açılış animasyonları inanılmaz hızlı.Uygulamadan çıkış süper hızlı.S6 Edge'de hızlı bir cihaz.S6 hakkında olumsuz yorumlar okudum nette.Google playdan falan bişey indirirken takılıyor falan diyorlardı doğru mu bilmiyorum.Mağazada incelediğimde hızlıydı.Mağazada inceledikten sonra karar ver bence.
  • hiçbiri edge in yanından bile geçemez
  • Amiral cihaz alacak kadar ne yapacaksın?
    S6 fiyatları cok yuksek
    Aynı özelliklerde düşük fiyatlı modellere bakmanda fayda var
  • Hiçbiri o fiyatları haketmiyor, almayın. Paranıza yazık.
  • Mx4 m9 isterseniz ip6 yı da düşünün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Edge ve M9 u çokça detaylı inceledim almak için karar vereyim diyerek. O ısınıyor denilen M9 hep buz gibiydi ama S6 ve edge sürekli ateş topu gibiydi , hemde bütün bakltıgım mağazalarda.

İnanın egde aşırı ısınıyor ben o yüzden soğudum ama tasarım gerçekten efsane

M9 bakıyorum şimdi uygun fiyata denk getirisem alıcam
  • Diğerlerine vereceğim parayla gider Mx4 alırım. Kalan paraylada mesele çerçevesiz ekransa kalan paraylada LeTv One, Oppo yada elephone yeni modellerinden alırım :)
  • S6 edge m9dan cok daha iyidir.

Mx4 g3 ten daha iyi olmasina ragmen ithal eden firma supheli. ben g3 alirdim.

S6 edge- G3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BurayaNerdenÜyeOluyoruz -- 24 Nisan 2015; 14:23:47 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.