Şimdi Ara

Xiaomi Piston 3 - Reddot Design Ödüllü Kulaklık! - 18.99 USD

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
8
Favori
7.641
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • GearBest'te indirime girmiş.. Sepete ekleyince 18.99 USD

Ben 1 adet kaptım..

Kullananlar var mı ? tavsiye ediyor mu ? Bir sennheiser kalitesini yakalar mıyız ?

http://www.gearbest.com/earphones/pp_169225.html

• arkadaslar kullanan varsa kulaga guzel oturuyor mu bu pistonlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kulaklık daha yeni çıktı, aliexpressten sipariş verenler vardı. Ellerine ulaşmamıştır bile, o yüzden kulaklığın performansı hakkında yorum bulmak çok zor. Almamak için zor tutuyorum kendimi şuan.

Edit: Paypal ile verdim siparişi, hollanda postası ile 21 dolar tuttu, garanti bankası kuru 2,74ten hesapladı. Kısa sürede ulaşır umarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Khalasar -- 23 Nisan 2015; 3:47:12 >
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Hocam si garantiyi bırakın derim enpara 2.70 den hesapladı bana :)

• quote:

Orijinalden alıntı: phoenixim

İncelemesi:
    http://teknoseyir.com/inceleme/xiaomi-piston-3

Yerden yere vurmuş, vurmuşlar. Head-fi'ye baktım xda'ya baktım, basslarının kötü olduğundan bahsediyorlar. Yine de aldık bakalım. Burn in olduktan sonra toparlar biraz.
  • Ön siparişe açıldığında aliexpress'ten aldım, tam 2 hafta sonra elimdeydi.
    Daha önce piston2 kullanmadım, ama onun yorumlarını okuyunca piston3 için beklentimi yüksek tuttum.
    Kutusuna açınca, malzeme kalitesini görünce, kulağıma çok rahat oturunca daha da bir heyecanlandım taaa ki sesi açana kadar.
    Apple earpods ve sennheiser mx580 kullanıyorum, bu kulaklıklardan sonra baslar o kadar zayıf geldi ki acaba sahte kulaklık mı gönderdiler diye düşünmeye başladım. Fakat aldığım satıcı 5 elmaslı ve alan herkes orjinal olduğunu belirtince hayal kırıklığına uğradım.
    Dediğim gibi benim beklentim basların en azından earpods ve mx580'e yakın olmasıydı.
    Tizler ve midler ise gayet iyi, malzeme kalitesine diyecek laf yok.

iPhone ve bilgisayarda ses tuşları işe çalışmıyor, ya da bir şey mi yüklemek gerekiyor bilemiyorum.
    Fakat androidli telefonda ses tuşları da, görüşme açma kapama tuşu da sağlıklı çalışıyor.
    Durum böyle olunca, ben de hediye ettim, şimdilik earpods ve mx580 ile devam.

• quote:

Orijinalden alıntı: pixelcik

Ön siparişe açıldığında aliexpress'ten aldım, tam 2 hafta sonra elimdeydi.
    Daha önce piston2 kullanmadım, ama onun yorumlarını okuyunca piston3 için beklentimi yüksek tuttum.
    Kutusuna açınca, malzeme kalitesini görünce, kulağıma çok rahat oturunca daha da bir heyecanlandım taaa ki sesi açana kadar.
    Apple earpods ve sennheiser mx580 kullanıyorum, bu kulaklıklardan sonra baslar o kadar zayıf geldi ki acaba sahte kulaklık mı gönderdiler diye düşünmeye başladım. Fakat aldığım satıcı 5 elmaslı ve alan herkes orjinal olduğunu belirtince hayal kırıklığına uğradım.
    Dediğim gibi benim beklentim basların en azından earpods ve mx580'e yakın olmasıydı.
    Tizler ve midler ise gayet iyi, malzeme kalitesine diyecek laf yok.

iPhone ve bilgisayarda ses tuşları işe çalışmıyor, ya da bir şey mi yüklemek gerekiyor bilemiyorum.
    Fakat androidli telefonda ses tuşları da, görüşme açma kapama tuşu da sağlıklı çalışıyor.
    Durum böyle olunca, ben de hediye ettim, şimdilik earpods ve mx580 ile devam.

Siparişi iptal edesim geldi yemin ediyorum.. Nasıl Ses tuşları iPhone'da çalışmıyor..

Arama cevaplama , kapama ve ses açma kapama çalışmıyor mu ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 23 Nisan 2015; 14:09:31 >

• pixelcik P kullanıcısına yanıt
    Basslar earpodstan bile kötü ise işimiz var demektir. En dikkat ettiğim şey basslar o zaman boşuna sipariş ettim ben bunu. :(

• Senceru kullanıcısına yanıt
    Kulaklık üzerinde 3 adet tuş var. Kulaklık üzerinde yer alan tuşlar androidli telefonda ortadaki çağrıyı cevaplama ve sonlandırma, müzikleri değiştirme, üst ve alttaki de ses azaltıp arttırma görevi görürken malesef iPhone'da hiç bir şekilde çalışmadılar.

Malzeme kaliteli ama bir de tuşların olduğu yer aynı kalınlıkta olunca, hangisine bastığını da göremiyor ve ayırt edemiyorsun, oysa earpodsda görmeden bile hangi tuşa bastığını çok rahat anlayabiliyorsun.
  • Khalasar kullanıcısına yanıt
    Zamanla basslar açılır mı bilmiyorum, ama istediği kadar açılsın yine de kesinlikle earpods bassları kadar olamayacağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pixelcik

Kulaklık üzerinde 3 adet tuş var. Kulaklık üzerinde yer alan tuşlar androidli telefonda ortadaki çağrıyı cevaplama ve sonlandırma, müzikleri değiştirme, üst ve alttaki de ses azaltıp arttırma görevi görürken malesef iPhone'da hiç bir şekilde çalışmadılar.

Malzeme kaliteli ama bir de tuşların olduğu yer aynı kalınlıkta olunca, hangisine bastığını da göremiyor ve ayırt edemiyorsun, oysa earpodsda görmeden bile hangi tuşa bastığını çok rahat anlayabiliyorsun.

Tuşlar çalışmıyorsa ben siparişi iptal etmek için çalışmalara başlıyorum.
  • tuşlar androidde çalışır , apple ın salak politikaları nedeniyle çalışmaz.kulaklıkta sorun yok apple da var yani

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şuanda banggood.com da 18.79$ a satılıyor. Basslar gerçekten kötü mü ? Teknik detaylardan kâğıt üstünde arttığını söylüyordu xiaomi. Neden böyle ürün koydu ortaya acaba :S

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iSpeedy -- 23 Nisan 2015; 14:34:35 >
  • Valla ben iptal talebimi yaptım..

Şuan başka birşeyin peşindeyim..

Amazonda 2.796 yorum almış ve 4 yıldızlı..

Kulakiçi
    Wireless
    IOS Uyumlu Mikrofon ve Tuşlu
    Tok Bass
    Mükemmel Tiz

ve 30 usd , fiyat performans ürünü gibi duruyor..

Bu özellikleri karşılayan bir ürün daha bulursanız iletirseniz sevinirim.

http://www.amazon.com/Soundpeats-Lightweight-Bluetooth-Headphones-microphone/dp/B00LP6CFEC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1421289395&sr=8-1&keywords=soundpeats

• Brainwavz tavsiye ederim, bir bakın. Fiyat olarak alpha beta uygun. Kalite olarak m serisi. Kampanyalı zamanlarda daha uyguna geliyor. Ben kampanya zamanı alıp arkadaşlardan isteyen olursa aldığım fiyattan veriyorum.
  • Ben de düşünüyordum almayı ancak yorumlar düşündürücü.. piston 2 daha mı iyi kalıyor bunun yanında cidden?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Valla ben iptal talebimi yaptım..

Kulakiçi
    Wireless
    Tok Bass
    Mükemmel Tiz

http://www.amazon.com/Soundpeats-Lightweight-Bluetooth-Headphones-microphone/dp/B00LP6CFEC/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1421289395&sr=8-1&keywords=soundpeats

kulaklık çok güzelmiş.
    Sony nwz 273 e benzer bluetoohlu bir cihaz hep hayal etmişimdir demekki varmış.
    Yalnız spor felan yaparken telefonu kola vs sabitleyici bir aparat lazım yoksa sıkıntı.
    spor dışında normal kullanımda şahane

• su aynisi sanirsam, tam da emin olamadim

http://m.gearbest.com/earphones/pp_116300.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozbi

quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Valla ben iptal talebimi yaptım..

Kulakiçi
    Wireless
    Tok Bass
    Mükemmel Tiz

kulaklık çok güzelmiş.
    Sony nwz 273 e benzer bluetoohlu bir cihaz hep hayal etmişimdir demekki varmış.
    Yalnız spor felan yaparken telefonu kola vs sabitleyici bir aparat lazım yoksa sıkıntı.
    spor dışında normal kullanımda şahane

Valla tam emin olamadım bende.. Kalitesi nasıl acaba.. Ses'ini dinleyen biri lazım..

Gearbestteki aynısı gibi duruyor ama kutuları falan hep farklı , olmayadabilir..

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.