Şimdi Ara

Note 2

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • samsung note 2 almayı düşünüyorum tavsiye edermisiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonaRıza1 -- 22 Nisan 2015; 22:58:07 >

• Bütçe nedir hocam? Cihaz 0 mı 2. El mi? Birkaç alternatif uretelim içlerinden eleme yaparız.

Note2 güzel bi cihaz olmasına rağmen baya eski bir model. 3.senesi suan sanırım. 5.0 güncellemesi alacak ama stabillik konusunda emin değilim. Onun haricinde bi sıkıntısı yok. Tavsiyem güncel cihazlara yönelmeniz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bütçem 1.100-1.200 tl arası güncel bi telefon arıyorum 3-4 sene kullanabiliceğim ve 0 arıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonaRıza1 -- 22 Nisan 2015; 23:06:34 >
  • Amator bir kullanici degilseniz gonul rahatligiyla Meizu MX4 onerebilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüzü çok fazla eskidi. O paraya alabileceğiniz daha iyi alternatifler mevcut, onlara yönelin.
  • Note 2 çok eskidi. Onun yerine o ekran boyutlarında olan Note 3 Neo, LG G3, Galaxy E7 düşünebilirsiniz.
  • Bence g2 32 gb çok iyi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeş bende 2013 yılında almıştım fiyatı 1,4dı 2015 yılında 1,2 fiyatı etmez. Çok eski cihaz ama hiç donma kasma olmadı. sen bilirsin. Note 3 Neo ya bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bakaaaa -- 23 Nisan 2015; 12:25:25 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.