Şimdi Ara

@12numaraorg Bu akşamki twitleri!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yav bunlar kanser eder adamı aziz yıldırımın paralı askerleri olduğu bu kadar mı belli olunur bu kadar mı lan vefanız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ya amaçları "2-3 taraftarı kandirabilirsem kandırırım olmazsa da ben parama bakarım"
    Takım hakkında haberler olmasa takip bile etmem de neyse.

• Bir insan nasıl bu kadar şeref yoksunu olabilir yahu. Bu Alex size ne etti de bu kadar düşman oldunuz. Asıl sizi yönlendiren kim kim size para desteği sağlıyorda bu kadar savunuyorsunuz. Ne dediklerini bilmeden yazıyorlar senşn laf attığın adam dediğin iki maçtada stattta salondaydı takımı destekledi. Küfür etmek istiyorum kendimi tutamıyorum yeminle ağlıcam Alex lan bu Alex bir insan nasıl efsanesine suçlamalarda bulunabilir. Ben bunlarla aynı takımı turmuyorum arkadaşım. İNŞALLAH BU SENE ŞAMPİYON OLAMAYIZ AZİZ FENERDE OLDUĞU SÜRECE ŞAMPİYON OLAMAYIZ. Daha da büyük konuşamam herhalde nefret ettirdiler kendilerinden de takımdan da.

• Defolup gitmediler bu kulüpten Allah'ın cezaları beyinsiz yobazlar
  • İçimizdeki hainler bu takımı kötü yola sürükleyenlerdir, hepsinin hesabı sorulmalı. Yetti be kardeşim bu lavukların attığı twitlere millet inanıyor çünkü.

Bu şerefsizlik daha ne kadar sürecek yeter
  • alakaya maydonoz denir buna, ne alaka? adam tüm maçlara gitti, sizin kadar gerizekalı değil, anlıyor final-four'a kaldığımızı, lider olduğumuzu vs. ne saçma sapan tweetler. tek amaç; ooo alexe laf attık. ooo manyak laf. 25 yaşında bebeklerin eline veriyorlar şu sosyal hesapları, ayar oluyorum.
    sen yorum yapma, sen bilgi paylaş.
  • En kötüsüde bunların "taraftar" adına yani bizim adımıza konuşması.Böyle bir şey olamaz abi herkes bunların ne mal olduğunu anladı çok fena uyuz oluyorum bu ara onlara
  • 12numara.org ile biz dalga geçerken kızıyordunuz. Harbiden yaptıkları büyük ayıp birde Fenerbahçe taraftarı adına konuşuyorlar. Alex lan bu nasıl böyle konuşuyorsunuz siz kimsiniz ? Son kez uyarıyoruz falan
  • 12.numara.org her zaman fail olan bir hesap,kim kullanıyor acaba
  • Aktrollerden farkları yok ya

• Bu siteye ara ara girer bakardım. Ta ki Kralex gönderildiğinde taraflarını belli edene dek. Ondan sonra bir daha girmedim, okumadım.
  • Bunları ciddiye alan var mı acaba bu forumda. Gelsin bir şey yapıcam.
  • Bot takipçi kastıkları fav sayılarından belli.Arkadaşın dediği gibi sürekli fail olan bir hesap.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakko9

12.numara.org her zaman fail olan bir hesap,kim kullanıyor acaba

Mehmet Alakuş tarafından yönetiliyor ama galiba artık yalnız değil.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.