Şimdi Ara

80-90Bin civarı araç önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
1
Favori
437
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Şu anda 2012 Comfortline Passat'ım var.Aracımdan gayet memnunum.Passat ' ı ben sırf ikinci eldeki değeri için almıştım ve iyiki almışım, bu hafta aracımı zararsız hatta kar ederek satacagım.

Nasip olursa bu hafta aracımı satıp biraz koydugumda 80-90bin arası bir bütçem olacak bu bütçe dahilinde ;

-İkinci elde zarar ettirmeyecek veyahut az zarar ettirecek.
    -Dizel
    -Otomatik manuel farketmez
    -En az 2012 model
    -Motoru seri olacak
    -Max 1.6 motor

benim aklımda olan Passat'ın Highline paketlisini almak veyahut VW CC.
    CC konusunda parantez açayım bu araç nasıl ikinci elde tutulur mu? 1.4Tsi'ı

A4'ün modellisine param yetmiyor,Superb kullandım çok harika araç benim Passat yanında oyuncak ama araç hantal kalıyor.

Teşekkürler herkese hayırlı günler.İnşallah herkes istediği aracı alır..Aminn

• Superb bir dene derim ama motor cok atak degildir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • FerrOfficial kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam,

Superb denedim hocam dediginz gibi seri degil araç..
  • suberb benim de dikkatimi çeken bir araç. d segmenti düşünüldüğünde seriliği ne kadar önemli orası da tartışmalı bence
  • VW Passat 1.6 TDI Comfortline 98.000 TL düşünülebilir.

O değilde şu an ki aracınızı neden satıyorsunuz?

O bütçemi aşar derseniz Vw Jetta 1.6 TDİ DSG 90.000TL.
  • Yeni mondeoya bi bakın

• Volvo yakışır.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Hocam 90bine alınabilseydi alabilirdim fakat 98i zorlayamam.

Şu an aracımı satıyorum çünkü iyi para veriyorlar.Aldigim fiyattan kar ediyorum.Hani Allah gostermesin kaza bela gelirse basima zarar edecegimi dusunuyorum.Hazir alicisi var ve fiyatda guzel olunca satmak istiyorum.
    Jetta dusunmuyorum bu arada.

Mondeonunda ikinci elde tutacagini zannetmiyorum hocam.Çok guzel arac ama Turkiye imkanlari dolayisiyla piyasada tutmayan araci almak bana uymaz.

Son yorum Volvo denilmis .Hocam hic arastirmadim S60 1.6D dusunulebilir piyasasinida bilmiyorum.Temiz boyasiz degisensiz ne kadara alinir? Birde satarken zarar etme durumj nasildir

• quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Merhaba,

Şu anda 2012 Comfortline Passat'ım var.Aracımdan gayet memnunum.Passat ' ı ben sırf ikinci eldeki değeri için almıştım ve iyiki almışım, bu hafta aracımı zararsız hatta kar ederek satacagım.

Nasip olursa bu hafta aracımı satıp biraz koydugumda 80-90bin arası bir bütçem olacak bu bütçe dahilinde ;

-Dizel
    -En az 2012 model
    -Motoru seri olacak
    -Max 1.6 motor

A4'ün modellisine param yetmiyor,Superb kullandım çok harika araç benim Passat yanında oyuncak ama araç hantal kalıyor.

bu seçeneklerle 1.6 seri motor malesef 3.20 d mantıklısı veya benim önerim benzinli motor hatta lpg li motor olur çevremizide düşünelim malum avrupada dizel araç vergisi özel vergiye tabi adamlar cng sistemine geçiyor hava kirliliğinden dolayı artık benzinli motorlarında dizelden aşağı kalır yanı yok tork bakımından güç zaten dizelden önde sesiszlik ve bakım maliyeti desen yine + da ben size c 180 öneririm o paralara modele takılmayın kaliteye ve konfora en önemlisi güvenliğe odaklanın lütfen 2010 model araç 2014 ten daha temiz olabilir onun için model arka plana

• fat304h kullanıcısına yanıt
    Jetta düşünmüyorsanız Golf'te bakabilirsiniz.Ama 2.el önemli ise VW dışına çıkmamanız lazım.

Bunun içinde bütçeye uygun modeller Golf ve Jetta oluyor.
  • Automobilista kullanıcısına yanıt
    Hatchback bakmıyorum hocam Golf baştan eledim. VW CC 1.4TSI BMT alsam ikinci eli zayıf mıdır?

VW CC'de olmazsa sanırım Comfortline Passat'ı satıp Highline Passat alacagım gibi duruyor. Yeni kasaya zaten param yetmiyor.

EDİT: Ah şu ikinci el , yakıt , vergi olayı olmasa alınacak ne arabalar varda.Passat Türkiye pazarına akıllı hamle yapmış zamanında hala etkisi sürüyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 23 Nisan 2015; 16:59:26 >
  • Hocam bence passat cc :)
  • İkinci el değerini düşünüyorsanız maalesef sadece VW Passat bakacaksınız. Resmen furya halini almış gibi görünüyor ve Doğuş medyayı domine ettiği müddetçe de azalacakmış gibi görünmüyor.

Aracınız hali hazırda tutulan en çok kasa. Galericilerin pek çoğu highline-comfortline-trendline donanımlarından Comfortline' yi seçiyor. Satarsanız daha ucuz bir tanesini bulmaya çalışın. Ya da bütçeniz elverirse yeni kasasını almaya bakın.

Bu ikinci el değeri de bir tek bana gelmiyor nedense. Çok tutuluyor denilen Renault Megane 2, Opel Astra, Opel Vectra tarzı araçlardan zarar ettim. Megane 2'yi o zaman 28.500' e alıp 27.500' e sattım. Astra'yi 21.500' e alıp 20.500' e sattım. Opel Vectra'yı da 29.500' e alıp 27.000 TL'ye satmıştım.

Aksine de tutulmayan Mazda 3' ü 21.400' e alıp 23.500' e satmıştım. Lancer' de de sıfır ayarında 27 Bin liraya alıp, 2-3 parça boyalı/değişenli ve yüksek km halinde 25.500' e satmıştım. Yine abime 26.500' e aldığımız Mazda 3' e 29 bin lira öneriyorlar.

Özetle VW fiks olabilir ama ucuz bulduğunuzda diğer markalara da bakabilirsiniz. Her aracın piyasası aynı değildir ama ucuza düşürdüğünüz her araç kazandırır.

• Belash B kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfır Titanyum focusta alabiliyorum ama bi turlu isinamadim o araca.

VW CC seker beyazi cok Istedigim bi arac ama pek tutmuyor sanirim.

Anlasilan Highline Passat alacagim gibi..Baska onerisi olan varsa yazabilir..

Tesekkurler herkesin kandili mubarek olsun bu arada.

• quote:

Orijinalden alıntı: fat304h

Merhaba,

-Dizel
    -En az 2012 model
    -Motoru seri olacak
    -Max 1.6 motor

Şimdiki comfortline b8 i almaya kalksan zarar edersin öyle düşün.

• trust06 T kullanıcısına yanıt
    Neden hocam ?

• fat304h kullanıcısına yanıt
    hocam siz şuan ihtiyaçtan değil sadece kar yapacağım diye aracı satıyorsunuz anlaşılan. Bence bu hiç mantıklı değil zira şuan sattığınız fiyata aynı aracın aynı donanımlısını alabilmek için
    üzerine para eklemeniz gerekiyor farkındaysanız. Ama ben illaki bu kanıdayım diyorsanız da yine passat düşünün ama aracı aldığınızda anahtarı takdığınız an yine zarar edeceksiniz bunu unutmayın.
    Sadece vw olması ikinci el satışınızı kolaylaştırır ama kar ettirmez. Araba ve elektronik eşya söz konusu olduğunda zaten ikinci elde kar ettim demek imkansızdır.Çünkü siz satarken sizin malınızın çoktan
    yeni versiyonu çıkmıştır ve sizin malınızın değeri zaten çoktan düşmüştür bunu unutmayın lütfen.
  • DrMobile kullanıcısına yanıt
    Merhsba Hocam

Bu arac olabilir işte hosuma gitti ama satarken zorluk çıkarır mı bu arac?

Bu kasanin tutan modeli 316i mi? Yoksa 320d mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fat304h -- 24 Nisan 2015; 19:28:22 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.