Şimdi Ara

LG G2 Alıyorum önermeyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler 1300 TL bütçem var Vatan Bilgisayardan telefon almayı düşünüyorum(İnternete güvenim pek yok) LG G2 sizce iyimi ? Tavsiye etmeyen varsa sebebini söyleyip bu fiyata alacak daha iyi bi telefon önerirmi ? Bayağı bi sene kullanmak istiyorum, oyun performansı, kamera performansı, internet hızı vs. iyi olan önerirse sevinirim.

• Tavsiye ederim bende kullanıyorum. Şahane cihaz ama 32 gb olanı al.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AzimLeSıçanDuvarıYıkar

Tavsiye ederim bende kullanıyorum. Şahane cihaz ama 32 gb olanı al.

Aynen alırsam zaten 32 GB olanı alırım çünkü SD kart takılmıyodu.
  • Alinir fp olarakta iyi donanim olarakta hala cok iyi is cikartiyor ve yazilimda 5.1 guncellemesi ulke ulke dagitimina baslandi.

• Hocam internete güvenmemenizi anlarım ancak hemen yüz çevirmeyin biraz takip etseniz bu fiyatlara güvenilir satıcılardan g3 32 gb alabilirsiniz. Onun dışında önümüzdeki hafta g4 tanıtılacak mayıs da da piyasaya çıkar fiyatlar düşebilir çok acil değilse biraz daha bekleyin derim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Idareten dayimin cihazi kullaniyorum 1.yasinda cihaz 8gundur bende begendim,ilk ciktigi zamanki 1700ler etmezmis bence,ama su anki 1200lerden kesinlikle alinir,g3te kullandim ama g2 daha rahat ve akici ozellikle batarya anlatildigi kadar varmis.Lumiadan sonra ferrari gibi geldi

• G3 32GB al internetten, mağazadan almaktan daha güvenli. Hatta kullanıp iade etme hakkın var internetten aldığın zaman, fiziksel mağazada böyle bir şey yok.

G2'yi çok önermiyorum özellikle aynı fiyata G3 32GB almak varken.
  • hll5559 kullanıcısına yanıt
    Tavsiye ederim. Ben 4 aydır kullanıyorum , gayet kullanışlı.
  • Gayet güzel bir telefon tavsiye ederim. almalısın pişman etmeyecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.