Şimdi Ara

Kilo Vermek İçin Spormu,Diyetmi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
220
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar kalcam büyük ve bacaklarım kalın diğer bölgelerde pek bi sorunum yok normal denilebilir sadece dediğim 2 bölgede gerçekten kilo var.örneğin dar pantolon giymek istiyorum ama kalça büyük oldugu için ve bacaklar kalın oldugu ıcın kötü bi görüntü veriyor.sizce bu bölgeler için bir spor salonunamı yazılmalıyım yoksa diyetisyenemi gitmeliyim bilgili arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

• İkisi birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alfe28

İkisi birlikte.

hocam bütçe okadar geniş değil malesef.ama boğazdan kesebilirim bir nevi kendi çapımda diyet.kola,hamurişi vs
  • Sporsuz zayıflayamazsın. Diyet olmadan sporda bir işe yaramaz. İkisini bir arada götürmen şart. Ama en iyi spor koşudur. Al ayakkabını şortunu çık koş
  • SempoESA S kullanıcısına yanıt
    Bod**** da falan takil biraz orda çok bilgili insanlar ve yazılar var.aman aman bir diyet yapmana gerek yok sadece yediğine ictigine dikkat edeceksin.zaten sporla birlikte rahatça yakarsin.

• depar atıp koşmaya çalışma sakın.
  • hem spor hem diyetle 1,5 ayda 10 kilo verdiö. salona gidemiyorsan çık dışarı 40 dk yürü
  • SeX

• quote:

Orijinalden alıntı: .ugur.

hem spor hem diyetle 1,5 ayda 10 kilo verdiö. salona gidemiyorsan çık dışarı 40 dk yürü

hocam aylık 150 tl bütçem var.ya salon ya diyetisyene gidebilirim.nasıl bi diyet uyguladınız kendınızcemı yoksa profesyonel birksekildemi
  • Yil olmus 2015 aaahhh ahh

• kendim uyguladım. hamur işini, ekmeği şekeri kestim ve öğünlerimi azalttım. hafta da 5 gün salona gittim. sen de dışarda 40 dk yürüyebilirsin. 2 litre su iç her gün. tatlı kirizini önlemek için meyve ye. ben dayanamıyorum arada çikolata tatlı yiyorum. fastfood dan uzak tur. dışarda yiyeceğim zamanda sadece tavuk veya et yiyorum. ekmek ve yağlı şeyler yemiyorum. herkes diyetisyene gitmiyor. ama yürüyüşü aksatma
  • SempoESA S kullanıcısına yanıt
    Sporsuz zayıflanmaz diye bişey yok, zayıflarsın ama kas kaybı da yaşarsın orası ayrı tabi. Önemli olan diyet, ama üstte demişsin ki, yediklerimden biraz kısarım, diyet kola ierim felan o diyet değil. öyle diyet olmaz çıkar onu aklından. Diyetin temeli alınan ve harcanan kalori, ama besin değerlerinin yüzdeliklere dğaılımı da önemli, bi doktora görün bence diyetisyene devlette.
  • parayla diyetisyene ne gerek var yav...

abur cubur hamur işi vs kes 3 öğünü düzgün bir şekilde ye... arada meyvelerini falan ye işte...

günlük 1 saat kadar da (40 dakika yürü 20 dakika koş) gel ardından duşunu al... miss

1-2 ay da verdiğin kilolar hissedilir yani o kadar deyim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.