Şimdi Ara

OynuYorum- Assassin's Creed Chronicles: China

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
739
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ezio'dan eğitim alan Shao Jun'un macerası Çin'deki Assassin kardeşliğini yeniden inşa etme amacıyla başlıyor. 2 boyutlu düzlemde ilerlediğimiz oyun farklı görsel ve oynanış yapısıyla dikkat çekiyor.

• Çöp.
  • trine 3 te bekliyoruz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 2D den 3D ye 3D den 2D ye maymundan insan - insandan maymuna

• Öyle demeyin arkadaşlar.2Dnin yeri başka.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çöp demeyelimde çerez :)

• Yakinda Assassins creed cell mobil operator de goruruz . Bu nedir ya zaman kaybinin somut gostergesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sırf adı Assassin's Creed diye gördüğü muameleye bak.

Sebebi de "hit" alması. Her bağlamda (satış, ilgi, hatta adına haber yapan kurumların haber yapma sebebi) ...

Bildiğin koca koca siteler(ign, gamespot vs vs) bu oyunu incelemiş birde puan falan vermişler

Cep telefonuna yüklesen atışalanı-eminönü hattı arasında bile insanı sıkacak, değersiz bir yapım yapmışlar.

Görsellik yok denecek kadar az, ubi. gibi parası olan bir firmanın bile ortaya koyduğu yatırım ortada, oynanış sıkıyor diyorsunuz, hikayede ufak nüanslar dışında bir nane yok. Puanı verirken fazlaca bonkör davranılmış bence.

Ben sadece verdiğiniz emeğe acıdım ...
  • Ben şahsen beğendim. Seriye ayrı bir soluk getirmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: cebm1k

Öyle demeyin arkadaşlar.2Dnin yeri başka.

zevkler ve renkler tartışılmazmış. bende seviyorum böyle oyunları.
  • Seriye ayrı bi hava vermiş beğendim

• Beğendim bende değişik olmuş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya oyunu bende pek beğenmedim assasin's creed serisinden artık gına geldi zaten ama talha bey ve alkan bey'in her oyunda bir açık dünya yapısı araması bana çok mantıksız geliyor. Yani çizgisel bir oyun olduğunda sanki onlar için direkt eksi olarak başlıyomuş gibi hissediyorum açık dünya oyunlarını çizgisel oyunlardan daha çok sevebilirsiniz ama bence bu ikisini ayırmak lazım yani her oyunda açık dünya yapısı aramak ve bu yoksa olumsuz gibi karşılamak bence yanlış bir durum. Bunu belirtmek istedim dikkate alırmısınız bilmem. Her oyun incelemelerinde bu dikkatimi çektiği için belirtmek istedim.
  • Oynamayı düşündüğüm tek ac oyunuydu ama ı-ıh trailerındaki havayı verememiş vazgeçtim.
    Hele ki şu anda Ori'yi oynuyorum bunu oynarsam üzerine at-eşek muhabbeti gibi olur.
    Videolardan aldığım izlenim, "AC adının arkasına saklanan oyun" oldu. Blade Kitten gibi adı duyulmamış oyunlar bile iyidir bundan.
    En azından grafikleri de 2D yapsalarmış daha iyi olurmuş. Hadi zor geldi yapmadılar 2D grafik, yani mürekkep temasını teeee PS2 devrinde babalar gibi kullanmış "ookami" gibi bir örnek varken kim beğenecek bunu? Bari Cel Shade yapaydın.
  • Baydı artık Assasins Creed ilk oyunlarında ki heyecan yok yeni oyunlarında

• Ben beğendim

• Benim hoşuma gitti, çerezlik olmuş orjinal Assasin's Creed oyunları yanında. Atıştırmalık :)

• Assasins Creed serisinin 4. oyuna kadar çıkan tüm oyunlarını oynadım. Ac 4, ps3 için elime geçti cihaza diskini bir kez taktım 5 dakika oynadım AC benim için bitmiştir dedim. Benim anlayamadığım bu tarz bir oyun neden ps4 ve xbox one için yapılır ki? Bu cihazlara oyun yapacaksan AC serisinin ana oyunlarını yap, şu oyunu da vita, android ve ios için çıkart.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.